Asus RT-AC88U AC3100 Dual-Band Wi-Fi Gigabit Router

Cena:
259,00 €

Pôvodná cena 333,00 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 5,18 €

Nedá sa rezervovať

POPIS PRODUKTU

Sieťový router Asus RT-AC88U poskytuje mimoriadne rýchle bezdrôtové pripojenie, ktoré ocenia všetci hráči. Bezdrôtový dvojpásmový gigabitový router zaistí hranie hier s nízkou latenciou, plynulé streamovanie obsahu v rozlíšení 4K a extrémne rýchle zdieľanie súborov. Technológia Broadcom zvyšuje rýchlosť prenosu dát v oboch pásmach. Pýši sa jedinečnou konfiguráciou antén 4x4 s funkciou AiRadar na univerzálne prispôsobenie pre bezdrôtové pokrytie signálom na veľkej ploche. Dvojjadrový procesor sa postará o prenos dát bez omeškania. Pre LAN party je tu 8 portom Gigabit RJ45. Technológia AiProtection zaručuje maximálne zabezpečenie a ochranu osobných údajov. Funkcia rodičovskej kontroly sa postará o bezpečnosť vašich detí v internetovom svete.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo
 • Zľava 22 %

Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

  Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

Hore

Popis produktu

Dvoj pásmový router

Router Asus RT-AC88U okamžite posunie vašu bezdrôtovú sieť na vyššiu úroveň. Prémiova technológia NitroQAM zvyšuje rýchlosti Wi-Fi pripojenia pre všetkých členov aj zaraidenia vo vašej rušnej domácnosti. Asus RT-AC88U so širokým bezdrôtovým Wi-Fi pokrytím, neuveriteľne vysokými rýchlosťami pri pripojejí cez rozhranie USB a LAN/WAN, 8 portami Gigabit Lan a maximálnym zabezpečením predstavuje všestranné špičkové zariadenie. K bezepčnosti prispieva aj funkcia rodičovskej kontroly. 

Plynulá hra a streamovanie

Bez ohľadu na to, či hráte náročné online hry, alebo prehrávate online video vo vysokom rozlíšení 4k Ultra HD, nedochádza k žiadnemu trhaniu obrazu ani využívaniu vyrovnávacej pamäte. Vychutnajte si plynulé streamovanie a hranie hier s nízkou latenciou. Bezplatný nástroj na zrýchlenie hier WTFast automaticky optimalizuje rýchlosť, vďaka vyberaniu najefektívnejšej trasy pre herné pakety. Adaptívne riadenie kvality služieb QoS uprednostní herné pakety a aktivity, čím umožní zväčšiť šírku pásma pre plynulé hranie hier. Možnosti siete tvoria iba polovicu herného výkonu. 

AiProcection

Táto technológia poskytuje zabezpečenie vášho digitálneho sveta. Využívajte vykonávanie online aktivít bezpečne a spoľahlivo. Automatická ochrana pred chybami zabezpečenia, blokovanie škodlivých stránok a rodičovskej kontroly zaisťuje vysokú úroveň ochrany pre všetkých používateľov. Monitorovanie a obmedzenie činností na internete je možné vykonať pre ktoréhokoľvek používateľa. Rodičovská kontrola pomáha zabrániť používateľom zobrazovať nevhodné webové stránky. 

Jednoduchá správa siete

Router Asus RT-AC88U disponuje intuitívnym používateľským rozhraním AsusWRT, ktoré umožňuje jednoduchú inštaláciu cez webový prehliadač v troch jednoduchých krokoch a zároveň ponúka rad pokročilých funkcií. Aj vďaka Asus Router App máte kontrolu nad svojím sieťovým pripojením z kadiaľkoľvek. V aplikácii nájdete aj jednoduché nastavenia routra, monitorovanie prevádzky v reálnom čase, zrýchlenie hier jediným kliknutím, bezproblémové zdieľanie Wi-Fi s hosťami, inteligentnú diagnostiku siete či praktické aktualizácie firmwere. 

Možnosti využitia 

Router Asus RT-AC88U je majstrom v oblasti zábavy, keďže ponúka vysoký výkon pre všetky zariadenia používané všetkými používateľmi vo vašej domácnosti naraz. Podporuje IP kamery, termostaty a rôzne iné zariadenie, ktoré ešte ani nevlastníte. Vyhotovenie s dvomi anténami na odosielanie s dvomi anténami na príjem dát výrazne zlepšuje dosah sieti Wi-Fi a stabilitu signálu. Viac pásem znamená viac zariadení. Vďaka nim môže naraz pracovať viac zariadení bez obmedzení. 

Centrum vašej domácnosti

Vďaka 8 portom Gigabit LAN na routri Asus RT-AC88U môžete pripojiť až 8 zariadenie kompatibilné s rozhraním Ethernet súčasne. Router sa stane sieťovým centrom vašej digitálnej domácnosti, pretože zariadenie, ktoré nepodporujú pripojenie Wi-Fi môže teraz využívať vlastné vyhradené porty. Zabudované porty USB 3.0 a 2.0 umožňujú pripojiť USB zariadenia, s ktorými môžete pohodlne zdieľať s ostatnými používateľmi rozličné dáta. Router navyše ponúka agregáciu liniek, ktorá cez 2 porty LAN s funkciou Teaming prináša mimoriadne rýchle káblové pripojenie s rýchlosťou až 2Gb/s. 

 

 

 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Wi-Fi štandardy: 802.11ac, 802.11a, 802.11n, 802.11g, 802.11b
Frekvencia: 2,4 GHz, 5 GHz
LAN: 8

Ďalšie vlastnosti

Značka: Asus
Frekvencia: 2,4 GHz, 5 GHz
Počet antén: 4
Šifrovanie: WPA-PSK, WPA2-PSK, WEP
Funkcie routra: MIMO, DDNS, DMZ (demilitarizovaná zóna), Gigabit LAN, DNS(Domain Name System), UPnP(Univer sal Plug and Play), QoS, rodičovská kontrola, sieť pre hostí, WPS(Wireless Provisioning Services)

Konektivita

Počet USB portov: 2
Wi-Fi štandardy: 802.11ac, 802.11a, 802.11n, 802.11g, 802.11b
LAN: 8
WAN: 1
DLNA: Nie
WiFi-Band: Nie
VPN server: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 238 mm
Výška: 74 mm
Dĺžka: 118 mm
Hmotnosť: 950 g

Operačný systém

Podporovaný OS: MAC OS X 10.8, Windows 10, Windows 7, Windows 8

Ďalšie parametre

Typ produktu: Router
Prenosová rýchlosť 2,4 GHz: 1000 Mbps
Prenosová rýchlosť 5 GHz: 2167 Mbps

Ostatné

Kód produktu: 90IG01Z0-BM3100

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore