Asus RT-AX86U

  • Doprava zadarmo
  • Zľava

Wi-Fi štandardy: 802.11 a/b/g/n/ac/ax, Frekvencia: 5 GHz, 2,4 GHz, LAN: 5,


Cena 289,00 €

Zľava 3 % z pôvodnej ceny: 299,00 € Zobraziť nápoveď

5,78 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Extra výkonný WiFi router Asus RT-AX86U zaistí vysokorýchlostné aj stabilné pripojenie k internetu. Podporuje WiFi 6 štandard s vynikajúcou prenosovou rýchlosťou presahujúcou 5 000 Mbps. Samozrejmosťou je podpora MU-MIMO, IPv6, IPv4, ASUS AiMesh, QoS, 1024-QAM a až 16 MHz šírku pásma. Portová výbava obsahuje 4 × LAN RJ45 10/100/1000 Mbps, 1 × RJ45 2,5 Gbps, 2 × USB 3.2 a WAN port. Nechýba mechanické tlačidlo pre vypnutie WiFi. Router je vhodný aj pre herných nadšencov a streamovanie cloudových hier, čo dokladá certifikácia NVIDIA GeForce Now. Router disponuje zabezpečením AiProtection Pro s podporou protokolov WPA3 a rozšíreným rodičovským dohľadom.

Ultrarýchla WiFi sieť pre bezproblémové online hranie

Užívajte si ultrarýchle pripojenie na všetkých vašich zariadeniach vo vašej domácnosti vďaka výkonnému routeru Asus RT-AX86U. Tento futuristicky vyzerajúci router je vybavený trojicou antén a podporuje WiFi 6. Vďaka tomu je schopný zaistiť rýchlosť dátového toku presahujúci 5 000 Mbps. Výkonný hardvér zaručuje aj veľmi nízku odozvu, čo iste ocení každý hráč online multiplayerovek. Vďaka podpore Mobile Game Mode si užijete nerušené hranie aj na svojom mobilnom telefónu či tabletu.

Podpora ASUS AiMesh

Máte veľký dom alebo máte problém s WiFi signálom v časti svojho bytu? Nevadí. Router Asus RT-AX86U disponuje vynikajúcim dosahom, Ak by ani tak nestačil, vhod príde aj podpora technológie ASUS AiMesh. Vďaka tomu môžete pohodlne rozšíriť po svojom dome či byte ďalšie kompatibilné zariadenia a mať kvalitný a stabilný WiFi signál v každom kúte vašej domácnosti.

Certifikovaný pre NVIDIA GeForce Now

Router Asus RT-AX86U zaistí ideálne podmienky nielen pre nerušené online hranie, ale disponuje tiež perfektnými parametrami, vďaka čomu spĺňa podmínky certifikácie NVIDIA GeForce Now. Router je tak schopný zaistiť nízku odozvu a vysokú prenosovú rýchlosť, že je vhodný aj pre túto službu a umožní vám hrať streamované hry z cloudu.

Adaptívne QoS

Zaistite si stabilný beh siete pre to, čo práve robíte. Pomocou funkcie QoS možno určovať priority pre jednotlivé činnosti, ako je streaming videa, hranie hier či pre surfovanie na webe. Vďaka tomu tak získate extra nízku odozvu pre danú činnosť.

Bohatá konektorová výbava

Súčasťou routeru Asus RT-AX86U sú štyri klasické LAN RJ45 porty s rýchlosťou 10/100/1000 Mbps a jeden WAN port. Špecialitou je extra LAN/WAN port s maximálnou rýchlosťou 2,5 Mbps. Reálne si tak môžete užívať naozaj rýchly internet naplno. Nechýbajú ani dva USB 3.2 porty pre možnosť pripojenia USB zariadení.

Perfektné zabezpečenie a pokročilá rodičovská kontrola

Súčasťou výbavy je aj doživotná zabezpečenie domácej siete AiProtection Pro využívajúce technológiu Trend Micro™, zaisťujúci bezpečnosť nielen pre bežné zariadenia, ale aj pre IoT zariadenia, ktoré ochranou nedisponujú. Samozrejmosťou je podpora najnovšieho zabezpečovacieho protokolu WPA3. Súčasťou prehľadnej aplikácie pre smartfóny ASUS Router je pokročilá správa rodičovskej kontroly, kde v prehľadných grafoch uvidíte prenesené dáta, zobrazovaný obsah a čas. Možno nastaviť aj obmedzenie zobrazovaného obsahu pre jednotlivých členov domácnosti.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Wi-Fi štandardy 802.11 a/b/g/n/ac/ax
Frekvencia 5 GHz, 2,4 GHz
LAN 5

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Asus RT-AX86U

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené