Asus RT-AX88U čierny

  • Doprava zadarmo

Wi-Fi štandardy: 802.11 a/b/g/n/ac/ax, Frekvencia: 5 GHz, LAN: 8,


Cena 459,00 €

9,18 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Dvojpásmový bezdrôtový Wi-Fi router Asus RT-AX88U je v čiernom prevedení. Disponuje 4 externými anténami. Určený je pre hráčov a náročnejšie online aktivity. Poháňa ho 4-jadrový procesor a 1GB pamäť RAM. Moderný štandard Wi-Fi 6 (802.11ax) sa postará o rýchle a stabilné pripojenie. Prenosová rýchlosť dosahuje celkový výkon približne 6Gb/s. V pásme 5GHz dosahuje 4804Mb/s a pre 2,4GHz pásmo 1148Mb/s. Adaptive QoS s funkciou ASUS wtfast znížia čas odozvy medzi hernou platformou a serverom. Router je vybavený technológiou OFDMA a MU-MIMO, ktoré s Wi-Fi ax zabezpečia väčšiu sieťovú kapacitu a môžete byť tak pripojení na viacerých zariadeniach súčasne bez zníženia rýchlosti. Na blokovanie prístupu na určité stránky či mobilné aplikácie slúži funkcia AiProtection Pro. K zvýšenej bezpečnosti ďalej prispieva Rodičovská kontrola. V rozhraní sa nachádzajú porty 1x WAN, 2x USB 3.2 a 8x gigabitový RJ-45. Asus RT-AX88U je kompatibilný s operačným systémom Window 7 (a novší) a Mac OS X 10.6 (a novší).

Wi-Fi 6

Nová generácia Wi-Fi prináša mnoho vylepšení. Wi-Fi 6 poskytuje lepšie rozhranie, rýchlu odozvu a zvýšenú rýchlosť pripojenia. Je vynovením Wi-Fi štandardu 802.11ac. Táto nová generácia je označovaná ako 802.11ax alebo AX Wi-Fi. Vylepšenie prichádza aj v podobe eliminovania rušenia signálu vďaka BSS (Base Service Station) Color. Zmeny vo vyššej efektivite a rýchlosti sieťového signálu potešia pri hraní online hier, sledovaní videí, alebo počúvaní hudby a to všetko na viacerých zariadeniach súčasne.

Zrýchlenie herných online zážitkov 

Bezdrôtový router Asus RT-AX88U v čiernej farbe poskytuje 2-pásmovú Wi-Fi sieť s výkonom až 6Gb/s.

  • 2,4GHz pásmo dosahuje 1148Mb/s
  • 5GHz pásmo dosahuje 4804Mb/s

Router je poháňaný 4-jadrovým procesorom a frekvenciou 1,8GHz. Zárukou širšieho pokrytia Wi-Fi signálu sú 4 antény s technológiou Beamforming. S technológiou Wi-Fi 6 okrem iného dosahuje nižšiu latenciu. Oceníte to najmä pri hraní online hier, videohovoroch a pri náročnejšej sieťovej aktivite. RT-AX88U s Adaptive QoS a funkciou ASUS wtfast vyhľadá a zabezpečí čo najnižšiu hernú odozvu medzi platformou a serverom približne až o 45-75%.

Určený pre lepšie pokrytie signálu v domácnosti

Sieťový router prichádza s vylepšeným štandardom sietí s označením 802.11ax, ktorý bol vyvinutý pre spoľahlivejšie online aktivity. S Asus RT-AX88U môžete teraz pripojiť a používať až 4x viac zariadení, oproti tradičným štandardom 802.11ac. Na to vám poslúži technológia OFDMA a MU-MIMO.

Zabezpečenie súkromia

Nevhodné sieťové obsahy a prístup na dané stránky môžete obmedziť funkciou rodičovskej kontroly. Takto budete mať pod dohľadom obsahy, pred ktorými chcete chrániť vaše deti. AiProtection Pro pravidelne aktualizuje bezpečnostné prvky a chráni vaše zariadenie a jeho dáta pred hrozbami na internete. K zabezpečeniu prispieva aj šifrovanie WPA2-PSKVPN.

Rozhranie

Wi-Fi router má vo svojej výbave porty 1x WAN, 2x USB 3.2 a 8x gigabitový RJ-45.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Wi-Fi štandardy 802.11 a/b/g/n/ac/ax
Frekvencia 5 GHz
LAN 8

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Asus RT-AX88U čierny

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené