Asus RT-AX92U

Výpredaj - 21 %
Doprava zadarmo

Wi-Fi štandardy: 802.11 a/b/g/n/ac/ax, Frekvencia: 5 GHz, LAN: 4,


Cena 227,00 €

Zľava 21% z pôvodnej ceny: 289,00 € Zobraziť nápoveď

4,54 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Herný Wi-Fi router Asus RT-AX92U zabezpečí bezdrôtový prenos dát v 2,4 GHz a v dvoch 5 GHz pásmach. Podporuje Wi-Fi štandardy IEEE 802.11 a/b/g/n/ac/ax, šifrovanie WPA2-PSK, WPA-PSK, WPA-Enterprise a WPA2-Enterprise aj technológiu AiMesh. Smerovač má vo výbave technológie OFDMA, MU-MIMO, zabudovaný herný akcelerátor WTFast, Adaptive QoS, externé antény aj rozhrania 1x WAN, 4x Gigabit LAN, USB 2.0 a USB 3.0. Všetky vaše pripojené zariadenia pred hrozbami z internetu ochráni AiProtection Pro.

Bezproblémové Wi-Fi pripojenie

Herný Wi-Fi router Asus RT-AX92U podporuje štandard IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), ktorý poskytuje extrémne stabilnú Wi-Fi sieť do všetkých kútov domácnosti. Tiež je kompatibilný so sieťovými štandardmi IEEE 802.11 a/b/g/n/ac. Vďaka technológiou AiMesh dokáže pracovať s existujúcim kompatibilným Asus smerovačom. Funkcia ethernetovej základne umožňuje použiť sieťové káble k prepojeniu dvoch routrov, čím sa stane vaša sieť ešte stabilnejšou.

Asus AiProtection Pro

O bezpečné prehliadanie webových stránok sa postará služba Asus AiProtection Pro s databázou Trend Micro s automatickým, pravidelne aktualizovaným zabezpečením, ktoré chráni vaše zariadenia a osobné dáta pred internetovými hrozbami. Toto zabezpečenie ponúka funkcie pokročilej rodičovskej kontroly, vrátane možnosti blokovať konkrétne webové stránky a rôzne typy mobilných aplikácií. Službu Asus AiProtection budete mať k dispozícii po celú dobu životnosti zariadenia.


Nerušené hranie online hier

Smerovač disponuje Adaptive QoS, ktorý uprednostňuje herné pakety pre plynulejšie hranie online hier. Tiež má zabudovaný herný akcelerátor WTFast k vyhľadávaniu a zabezpečeniu čo najkratšej cesty medzi herným zariadením a serverom, čo vedie k minimalizovaniu pingu a vstupného oneskorenia. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Wi-Fi štandardy 802.11 a/b/g/n/ac/ax
Frekvencia 5 GHz
LAN 4

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Asus RT-AX92U

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené