ASUS TUF Gaming FX706HCB-HX147T čierny herný notebook

Zobraziť

  • Doprava zadarmo
  • Výpredaj

Poskytovaný OS: Windows 10 Home, Upgrade na W11, Operačná pamäť RAM: 16 GB, Uhlopriečka: 17.3 ", Názov procesoru: Intel, GPU: NVIDIA GeForce RTX 3050 4GB, Kapacita disku: 512 GB,


Cena 1 169,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 23,38 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


  • Sledovať zmeny
  • Vytlačiť

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Herný notebook, plastové šasi, 6-jadrový procesor Intel Core i5-11400H (2,7GHz, max. 4,5GHz), 16GB operačná pamäť DDR4, samostatná grafická karta NVIDIA GeForce RTX 3050 4GB, 17,3" IPS displej s Full HD rozlíšením a 144Hz obnovovacou frekvenciou, 512GB SSD disk, RGB podsvietená klávesnica, numerická klávesnica, HD webkamera, zvuk, porty 3x USB 3.2, 1x USB 3.2 typ C, HDMI, RJ-45, analógový vstup/výstup, Wi-Fi ax, Bluetooth 5.0, Windows 10 Home

Ohromujúci dizajn

Herný notebook ASUS TUF Gaming F17 už na prvý pohľad zaujme svojím plastovým prevedením. Vo výraznom farebnom prevedení Graphite Black nechá vyniknúť vašu osobnosť. Kartáčový kov zvýrazní opierky dlaní a zároveň im dodá jemnú textúru, ktorá vyzerá profesionálne. Kontrastné línie na základni notebooku sú ostro rezané no pritom tak elegantné. Spodná časť je pokrytá textúrou pripomínujúcou včelie plásty, ktoré slúžia ako preduchy chladenia.

Bezkonkurenčný výkon

Prenosný počítač poháňa 6-jadrový procesor Intel Core i5-11400H so základnou frekvenciou 2,7 GHz. Asistuje mu 16 GB operačná pamäť RAM aj samostatná grafická karta NVIDIA GeForce RTX 3050 so 4 GB pamäťou. Rýchle načítanie náročných hier a aplikácií umožní M.2 SSD disk s kapacitou 512 GB.

IPS displej

Pestrofarebné zobrazenie ponúkne 17,3-palcový displej s Full HD rozlíšením 1920x1080 pixelov. IPS panel so širokými pozorovacími uhlami disponuje 144 Hz obnovovacou frekvenciou, takže si vychutnáte plynulé prechody snímkov a nerušené hranie hier. Nežiadúce odlesky svetla z okolia eliminuje matná úprava obrazovky.

Pohlcujúci zvuk

Prenosný počítač je vybavený dvoma inovovanými reproduktormi so štyrmi výrezmi, ktoré poskytnú 1,8x viac zvuku s 2,7x hlbšími basmi ako predchádzajúca generácia. O virtuálny 7.1 kanálový priestorový zvuk v pripojených stereo slúchadlách sa postará technológia DTS:X Ultra. K dispozícii budete mať až 8 prednastavených režimov pre hudbu, filmy a rôzne herné žánre. Nechýba ani zabudovaný ekvalizér, ktorý vám umožní doladenie nastavení.

Chladiaci systém

Komplexné chladenie zabezpečí, že si laptop môže udržať vysoký výkon a efektivitu po dlhú dobu životnosti. Niekoľko tepelných trubíc a 3 chladiče odoberajú teplo od komponentov a rýchlo ho odvádzajú do vonkajšieho prostredia aj počas intenzívnych herných stretnutí. Samočistiaci chladiaci dizajn zabráni hromadeniu nečistôt, zatiaľ čo prevádzkové režimy upravia výkon a hladinu hluku pre konkrétnu úlohu.

Na armádnej úrovni

Notebook ASUS TUF Gaming F17 spĺňa prísny vojenský štandard MIL-STD-810H, takže bezproblémov zvládne každodenné bežné zaobchádzanie. Zariadenia prechádzajú počas testovania extrémnymi teplotami, pádmi, vlhkosti a vibráciami aby bola zabezpečená ich spoľahlivosť.

Klávesnica optimalizovaná pre hranie hier

Klávesnica s technológiou Overstorke a zvýraznenými klávesmi WASD je optimalizovaná pre hranie hier. Má spínače s výdržou viac ako 20 miliónov stlačení, čím je zaručená vynikajúca presnosť a dlhodobá spoľahlivosť. Váš jedinečný herný štýl môžete vyjadriť pomocou jednotného RGB podsvietenia.

Široké možnosti pripojenia

K notebooku môžete pripojiť rôzne zariadenia. V ponuke má tri porty USB 3.2 typ A určené na rýchly prenos dát. Bezdrôtové myši, slúchadlá alebo iné príslušenstvo spárujete pomocou technológie Bluetooth. Výstup videosignálu zabezpečí rozhranie USB 3.2 typ C aj HDMI. Prístup na sieť umožní Gigabit LAN a bezdrôtové pripojenie Wi-Fi 802.11ax.

Softvér Armoury Crate

Softvér Armoury Crate v sebe kombinuje ovládacie prvky systému a podsvietenia. Umožňuje vám prispôsobiť si svetelné efekty, doladiť herné profily aj upraviť zvuk podľa vašich požiadaviek. Pomocou profilov nadefinujete a prispôsobíte predvoľby, ktoré automaticky upravia výkon a ďalšie nastavenia po spustení obľúbených hier a aplikácií.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Poskytovaný OS Windows 10 Home, Upgrade na W11
Operačná pamäť RAM 16 GB
Uhlopriečka 17.3 "
Názov procesoru Intel
GPU NVIDIA GeForce RTX 3050 4GB
Kapacita disku 512 GB

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia ASUS TUF Gaming FX706HCB-HX147T čierny herný notebook

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

Ladislav

19. 1. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


  • Krásny notebook s veľkým displejom
  • veľmi rýchly, tichý
  • pekný zvuk reproduktorov
  • nič

Jeden z tých najlepších notebookov, čo sa týka výkonu zvádne bez problémov aj najnovšie hry na maximume. Veľmi rýchly aj vo Photoshope+Lightroome+Pinnacle. Za nižšiu cenu než 930 € v januári 2022 určite nikde nič lepšie nezoženiete.