Asus TUF Gaming H3 čierno-červený


Zabudovaný mikrofón: Áno, Frekvenčný rozsah (Hz): 20-20000 Hz, Citlivosť: 40 dB, Impedancia: 32 ohm, Štýl nosenia: náhlavné, Typ headsetu: herné, Bezdrôtové: Nie, Konektor: 3,5 mm jack,

Farba


Cena 49,90 €

Zľava 17 % z pôvodnej ceny: 59,90 € Zobraziť nápoveď

1,00 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Herný headset Asus TUF Gaming H3 v červenej farbe vám vďaka kvalitnému zvuku predá výhodu v herných súbojoch. Disponuje 50mm meničmi Asus Essence, ktoré vám sprostredkujú 7.1 virtuálny priestorový zvuk s podporou Windows Sonic. O vysoký komfort pri nosení sa postará nastaviteľná čelenka z nerezovej ocele spolu s mäkkými polstrovanými náušníkmi potiahnutými proteínovou kožou. Analógový mikrofón zabezpečí jasnú komunikáciu v hre. K zariadeniam sa headset pripojí pomocou kábla s 3,5 mm jackom, ktorý je zárukou multiplatformovej kompatibility.

Hlboké basy a vyvážené výšky

Herný headset Asus TUF Gaming H3 je vybavený exkluzívnou vzduchotesnou komorou a 50 mm meničmi Asus Essence, ktoré poskytnú čistejší zvuk so silnými basmi. 

7.1 virtuálny priestorový zvuk

Nechajte sa vtiahnuť priamo do hry vďaka 7.1 virtuálnemu priestorovému zvuku s podporou Windows Sonic a získajte tak výhodu v hernom boji.

Ľahké prevedenie

Vďaka ľahkej konštrukcii headsetu TUF Gaming H3 s hmotnosťou iba 294 gramov si vychutnáte vysoké pohodlie aj počas dlhých herných maratónov.

Dokonalý komfort 

Herné slúchadlá Asus TUF Gaming H3 disponujú mäkkými náušníkmi s rýchlo sa ochladzujúcou pamäťovou penou potiahnutými 100% proteínovou kožou, ktoré sú zárukou maximálneho komfortu pri nosení.

Odolná oceľová konštrukcia

Čelenka headsetu je vyrobená z nehrdzavejúcej ocele, vďaka čomu odolá všetkým možným situáciám počas herných seancí. Pre zvýšenie pohodlia je hlavový most navrhnutý tak, aby poskytoval o 20% menšiu zvieraciu silu ako iné náhlavné súpravy.

Mikrofón

Pre jasnú komunikáciu so spoluhráčmi je k dispozícii jednosmerný mikrofón, ktorý je certifikovaný poprednými komunikačnými aplikáciami. Jednoduché a rýchle stlmenie mikrofónu a ovládanie hlasitosti umožní ovládací prvok na náušníku.

Multiplatformová kompatibilita

S headsetom TUF Gaming H3 nebudete potrebovať ďalšie slúchadlá. Vďaka univerzálnemu 3,5 mm audio konektoru zariadenia podporuje širokú škálu platforiem vrátane PC, MAC, PS4, Xbox One, Nintendo Switch a mobilných telefónov.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Zabudovaný mikrofón Áno
Frekvenčný rozsah (Hz) 20-20000 Hz
Citlivosť 40 dB
Impedancia 32 ohm
Štýl nosenia náhlavné
Typ headsetu herné
Bezdrôtové Nie
Konektor 3,5 mm jack

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Asus TUF Gaming H3 čierno-červený

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené