Asus TUF Gaming H3 čierno-červený

Cena:
59,90 €

Späť na NAY Extra kartu 1,20 €

POPIS PRODUKTU

Herný headset Asus TUF Gaming H3 v červenej farbe vám vďaka kvalitnému zvuku predá výhodu v herných súbojoch. Disponuje 50mm meničmi Asus Essence, ktoré vám sprostredkujú 7.1 virtuálny priestorový zvuk s podporou Windows Sonic. O vysoký komfort pri nosení sa postará nastaviteľná čelenka z nerezovej ocele spolu s mäkkými polstrovanými náušníkmi potiahnutými proteínovou kožou. Analógový mikrofón zabezpečí jasnú komunikáciu v hre. K zariadeniam sa headset pripojí pomocou kábla s 3,5 mm jackom, ktorý je zárukou multiplatformovej kompatibility.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
Popis produktu

Hlboké basy a vyvážené výšky

Herný headset Asus TUF Gaming H3 je vybavený exkluzívnou vzduchotesnou komorou a 50 mm meničmi Asus Essence, ktoré poskytnú čistejší zvuk so silnými basmi. 

7.1 virtuálny priestorový zvuk

Nechajte sa vtiahnuť priamo do hry vďaka 7.1 virtuálnemu priestorovému zvuku s podporou Windows Sonic a získajte tak výhodu v hernom boji.

Ľahké prevedenie

Vďaka ľahkej konštrukcii headsetu TUF Gaming H3 s hmotnosťou iba 294 gramov si vychutnáte vysoké pohodlie aj počas dlhých herných maratónov.

Dokonalý komfort 

Herné slúchadlá Asus TUF Gaming H3 disponujú mäkkými náušníkmi s rýchlo sa ochladzujúcou pamäťovou penou potiahnutými 100% proteínovou kožou, ktoré sú zárukou maximálneho komfortu pri nosení.

Odolná oceľová konštrukcia

Čelenka headsetu je vyrobená z nehrdzavejúcej ocele, vďaka čomu odolá všetkým možným situáciám počas herných seancí. Pre zvýšenie pohodlia je hlavový most navrhnutý tak, aby poskytoval o 20% menšiu zvieraciu silu ako iné náhlavné súpravy.

Mikrofón

Pre jasnú komunikáciu so spoluhráčmi je k dispozícii jednosmerný mikrofón, ktorý je certifikovaný poprednými komunikačnými aplikáciami. Jednoduché a rýchle stlmenie mikrofónu a ovládanie hlasitosti umožní ovládací prvok na náušníku.

Multiplatformová kompatibilita

S headsetom TUF Gaming H3 nebudete potrebovať ďalšie slúchadlá. Vďaka univerzálnemu 3,5 mm audio konektoru zariadenia podporuje širokú škálu platforiem vrátane PC, MAC, PS4, Xbox One, Nintendo Switch a mobilných telefónov.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Zabudovaný mikrofón: Áno
Frekvenčný rozsah (Hz): 20-20000
Citlivosť: 40 dB
Impedancia: 32 ohm
Štýl nosenia: náhlavné
Typ headsetu: herné
Bezdrôtové: Nie
Konektor: 3,5 mm jack

Ďalšie vlastnosti

Značka: Asus
Impedancia: 32 ohm
Typ headsetu: herné

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: červená
Šírka: 250 mm
Výška: 200 mm
Hmotnosť: 294 g

Mikrofón

Zabudovaný mikrofón: Áno

Zvuk

Frekvenčný rozsah (Hz): 20-20000
Citlivosť: 40 dB
Ovládanie hlasitosti: Áno
Potlačenie šumu: Nie

Konektivita

iNFC: Nie
Odnímateľný kábel: Nie
Dĺžka kábla: 1,3 m
Dosah: 1,3 m
Bezdrôtové: Nie
Konektor: 3,5 mm jack

Dizajn

Štýl nosenia: náhlavné

Ďalšie parametre

Odpojiteľný mikrofón: Nie

Ostatné

Kód produktu: 90YH02AR-B1UA00

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore