Asus TUF Gaming H5

Cena:
89,90 €

Späť na NAY Extra kartu 1,80 €

Nedá sa rezervovať

POPIS PRODUKTU

Herný headset Asus TUF Gaming H5 v čiernej farbe sa vyznačuje ergonomickým prevedením s polstrovanými náušními a nastaviteľnou oceľovou čelenkou. Exkluzívne 50mm meniče ASUS Essence a vzduchotesná komora ponúknu virtuálny 7.1 kanálový zvuk s frekvenčným rozsahom 20Hz-20kHz a impedanciou 32 Ohm. Slúchadlá disponujú ovládacím panelom na kábli a 2 mikrofónmi - vstavaným všesmerovým a odnímateľným jednosmerovým. Rozšírené možnosti nastavenia a ovládania poskytne softvér Armoury II. Multiplatformovú kompatibilitu zabezpečí 1,2 m kábel s 3,5mm jackom, pričom v balení sa nachádza tiež USB modul so zvukovou kartou.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo

Zvážte aj tento produkt

Herný headset Asus ROG Strix Fusion 300 prichádza v štýlovom čiernom prevedení. 50 mm meniče so vzduchotesnými komorami zreprodukujú zvuk s frekvenčným rozsahom 20 Hz-20 KHz a taktiež virtuálny priestorový zvuk 7.1. Odolné vyhotovenie s polstrovanými náušníkmi a nastaviteľnou čelenkou zaručí vysoký komfort i pri dlhšom nosení. Súčasťou je LED podsvietenie a vysúvací mikrofón. Na pripojenie k širokej škále zariadení poslúži rozhranie USB a 3,5 mm jack.

Základné parametre

  • Zabudovaný mikrofón: Áno
  • Frekvenčný rozsah (Hz): 20 -20000
  • Citlivosť: 39 dB

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Jedinečný zvukový zážitok

Herný headset Asus TUF Gaming H5 disponuje meničmi Asus Essence s veľkosťou 50 mm a exkluzívnou vzduchotesnou komorou, ktoré sa postarajú o jasnejší zvuk s hlbokými basmi a výraznejšími výškami. Tak slúchadlá umožnia užívateľovi vychutnať si jedinečný akustický zážitok a ponoriť sa do hry.

7.1 virtuálny priestorový zvuk

Slúchadlá sú vybavené USB modulom s vlastnou zvukovou kartou, ktorá zaistí bezkonkurenčný realistický zvukový zážitok vďaka 7.1 priestorovému zvuku. Jediné, čo je treba, je stlačiť príslušné tlačidlo na dongli, a to bez potreby žiadneho softvéru ani špecifického výkonu počítača.

Dlhotrvajúca odolnosť

Nastaviteľná čelenka headsetu je vyrobená z nehrdzavejúcej ocele, ktorá je zárukou vysokej odolnosti.

Dokonalý komfort

Pre dosiahnutie čo najvyššieho komfortu pri nosení bol headset opatrený nastaviteľnými náušníkmu, vďaka ktorým sa prispôsobí každému tvaru hlavy. Tak si budete môcť vychutnať pohodlie aj pri dlhých herných maratónoch. Ľahká robustná konštrukcia je tiež ideálna pre cestovanie.

Duálny mikrofón

Dômyselné vyhotovenie s dvoma mikrofónmi je ideálne pre hranie hier aj chat. Odnímateľný jednosmerovým mikrofónom je určený na jasnú komunikáciu so spoluhráčmi a zabudovaný všesmerový mikrofón zasa pri telefonátoch a každodenných úlohách. Výhodou je ovládací panel na kábli s funkciou nastavenia hlasitosti a stlmenia mikrofónu.

Multiplatformová kompatibilita

S headsetom TUF Gaming H5 nebudete potrebovať ďalšie slúchadlá. Vďaka univerzálnemu 3,5 mm audio konektoru zariadenia podporuje širokú škálu platforiem vrátane PC, MAC, PS4, Nintendo Switch, mobilných telefónov a konzoly Xbox One.

Armory II

Pre jednoduché nastavenie slúchadiel je k dispozícii softvér Armory II, ktorý ponúka prehľadné používateľské rozhranie s rozsiahlymi možnosťami ovládania a prispôsobenia vlastností slúchadiel. Budete si môcť nastaviť zvuk podľa vašich preferencií, vytvoriť a používať zvukové profily pre rôzne herné žánre a scenáre atď.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Zabudovaný mikrofón: Áno
Frekvenčný rozsah (Hz): 20 - 20000
Citlivosť: 45 dB
Impedancia: 32 ohm
Štýl nosenia: náhlavné
Typ headsetu: herné
Bezdrôtové: Nie
Konektor: USB, 3,5 mm jack

Ďalšie vlastnosti

Značka: Asus
Impedancia: 32 ohm
Typ headsetu: herné

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 258 mm
Výška: 222 mm
Hmotnosť: 347 g

Mikrofón

Zabudovaný mikrofón: Áno

Zvuk

Frekvenčný rozsah (Hz): 20 - 20000
Citlivosť: 45 dB
Ovládanie hlasitosti: Áno
Potlačenie šumu: Nie

Konektivita

iNFC: Nie
Odnímateľný kábel: Nie
Dĺžka kábla: 1,2 m
Dosah: 1,2 m
Bezdrôtové: Nie
Konektor: USB, 3,5 mm jack

Dizajn

Štýl nosenia: náhlavné

Ďalšie parametre

Odpojiteľný mikrofón: Áno

Ostatné

Kód produktu: 90YH00Z5-B8UA00

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore