Asus TUF Gaming H7 Core čierno-žltý

Cena:
59,90 €

Pôvodná cena 79,90 €
Späť na NAY Extra kartu 1,20 €

Nedá sa rezervovať

POPIS PRODUKTU

Herný headset Asus TUF Gaming H7 Core v robustnom čierno-žltom prevedení vám sprostredkuje pohlcujúci zvuk. Je vybavený vzduchotesnou konštrukciou zvukových komôr a 53mm meničmi ASUS Essence s frekvenčným rozsahom 20 - 20000 Hz a impedanciou 32 Ohmov. Vysoké pohodlie pri nosení zaručí odolná čelenka z ušľachtilej ocele spolu s exkluzívnymi náušníkmi ASUS Hybrid. Slúchadlá disponujú 2 mikrofónmi - odnímateľným mikrofónom na ramene a in-line mikrofónom na kábli. Multiplatformovú kompatibilitu zabezpečí 1,2 m kábel s 3,5 mm jackom.

Zobraziť celý popis

  • Zľava 25 %

Zvážte aj tento produkt

Herný headset Asus TUF Gaming H7 v robustnom čierno-žltom prevedení vám sprostredkuje pohlcujúci virtuálny 7.1 priestorový zvuk. Je vybavený vzduchotesnou konštrukciou zvukových komôr a 53mm meničmi ASUS Essence s frekvenčným rozsahom 20 - 20000 Hz a impedanciou 32 Ohmov. Vysoké pohodlie pri nosení zaručí odolná čelenka z ušľachtilej ocele spolu s exkluzívnymi náušníkmi ASUS Hybrid. Slúchadlá disponujú 2 mikrofónmi - odnímateľným mikrofónom na ramene a in-line mikrofónom na kábli. Multiplatformovú kompatibilitu zabezpečí 1,2 m kábel s 3,5 mm jackom. Súčasťou balenia je 0,14 m USB dongle pre virtuálny 7.1 priestorový zvuk (len pre PC).

Základné parametre

  • Zabudovaný mikrofón: Áno
  • Frekvenčný rozsah (Hz): 20 - 20000
  • Citlivosť: 40 dB

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Hlbšie basy, jasnejšie detaily

Herný headset Asus TUF Gaming H7 Core vám ponúkne vyvážený zvuk. Dômyselne navrhnutý dizajn s exkluzívnou vzduchotesnou komorou a 53 mm meničmi ASUS Essence je zárukou kvalitnej reprodukcie jasnejšieho zvuku a silných bás pre pohlcujúce herné zážitky.

Vysoký komfort

Nastaviteľné náušníky headsetu ASUS Hybrid s mäkkým polstrovaním potiahnuté špecializovanou rýchlo chladiacou tkaninou zaručia vysoký komfort aj počas dlhých hodín herných seáns.

Odolné prevedenie

Herné slúchadlá TUF Gaming H7 Core sú vybavené čelenkou z nerezovej ocele, ktorá sa vyznačuje vysokou odolnosťou a dlhotrvajúcou životnosťou.

Dva mikrofóny

Súčasťou headsetu sú tiež dva mikrofóny – odnímateľný mikrofón na flexibilnom ramene pre jasnú komunikáciu počas hry a in-line mikrofón s pohodlným ovládaním pre bežné hovory.

Multiplatformová kompatibilita

S headsetom TUF Gaming H7 Core nebudete potrebovať ďalšie slúchadlá. Vďaka univerzálnemu 3,5 mm audio konektoru zariadenia podporuje širokú škálu platforiem vrátane PC, MAC, PS4, Xbox One, Nintendo Switch a mobilných telefónov.

Softvér Armoury II

Jednoduchú správu slúchadiel a nastavenie vlastností zvuku umožní softvér Armoury II s rozsiahlymi ovládacími prvkami a intuitívnym používateľským rozhraním.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Zabudovaný mikrofón: Áno
Frekvenčný rozsah (Hz): 20 - 20000
Impedancia: 32 ohm
Štýl nosenia: náhlavné
Typ headsetu: herné
Bezdrôtové: Nie
Konektor: 3,5 mm jack

Ďalšie vlastnosti

Značka: Asus
Impedancia: 32 ohm
Typ headsetu: herné

Mikrofón

Zabudovaný mikrofón: Áno

Zvuk

Frekvenčný rozsah (Hz): 20 - 20000
Ovládanie hlasitosti: Áno

Dizajn

Štýl nosenia: náhlavné

Konektivita

Bezdrôtové: Nie
Konektor: 3,5 mm jack

Ďalšie parametre

Odpojiteľný mikrofón: Áno

Ostatné

Kód produktu: 90YH01RY-B1UA00

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore