Asus TUF Gaming H7 Wireless čierno-žltý

Cena:
109,00 €

Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 2,18 €

Nedá sa rezervovať

POPIS PRODUKTU

Bezdrôtový herný headset Asus TUF Gaming H7 Wireless v robustnom čierno-žltom prevedení vám sprostredkuje pohlcujúci zvuk. Je vybavený vzduchotesnou konštrukciou zvukových komôr a 53mm meničmi ASUS Essence s frekvenčným rozsahom 20 - 20000 Hz a impedanciou 32 Ohmov. Vysoké pohodlie pri nosení zaručí odolná čelenka z ušľachtilej ocele spolu s exkluzívnymi náušníkmi ASUS Hybrid. Slúchadlá disponujú odnímateľným mikrofónom na ramene pre jasnú komunikáciu a ovládacím prvkom na náušníku. Spoľahlivé bezdrôtové pripojenie s nízko-latenčným prenosom zvuku zabezpečí USB prijímač s 2,4 GHz technológiou a dosahom až 25 m. Headset je napájaný integrovanou batériou s výdržou až 15 hodín.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
Popis produktu

Hlbšie basy, jasnejšie detaily

Bezdrôtový herný headset Asus TUF Gaming H7 Wireless vám ponúkne vyvážený zvuk. Dômyselne navrhnutý dizajn s exkluzívnou vzduchotesnou komorou a 53 mm meničmi ASUS Essence je zárukou kvalitnej reprodukcie jasnejšieho zvuku a silných bás pre pohlcujúce herné zážitky.

Bezdrôtové pripojenie

Bezproblémové pripojenie k zariadeniam zabezpečí USB prijímač s bezdrôtovou technológiou 2,4GHz. Tá je zárukou nižšej latencie a zaisťuje okamžitý prenos zvuku.

Vysoký komfort

Nastaviteľné náušníky headsetu ASUS Hybrid s mäkkým polstrovaním potiahnuté špecializovanou rýchlo chladiacou tkaninou zaručia vysoký komfort aj počas dlhých hodín herných seáns.

Odolné prevedenie

Herné slúchadlá TUF Gaming H7 Wireless sú vybavené čelenkou z nerezovej ocele, ktorá sa vyznačuje vysokou odolnosťou a dlhotrvajúcou životnosťou.

Kompatibilita

TUF Gaming H7 Wireless ponúkne plnú kompatibilitu s PC, MAC a taktiež s PlayStation 4. Vychutnajte si kvalitný herný zvuk na herných platformách bez toho, aby vám bránili v hre otravné káble.

Softvér Armoury II

Jednoduchú správu slúchadiel a nastavenie vlastností zvuku umožní softvér Armoury II s rozsiahlymi ovládacími prvkami a intuitívnym používateľským rozhraním.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Zabudovaný mikrofón: Áno
Frekvenčný rozsah (Hz): 20 - 20000
Impedancia: 32 ohm
Štýl nosenia: náhlavné
Výdrž batérie: 15 hod.
Typ headsetu: herné
Bezdrôtové: Áno
Konektor: USB

Ďalšie vlastnosti

Značka: Asus
Impedancia: 32 ohm
Typ headsetu: herné

Mikrofón

Zabudovaný mikrofón: Áno

Zvuk

Frekvenčný rozsah (Hz): 20 - 20000
Ovládanie hlasitosti: Áno

Dizajn

Štýl nosenia: náhlavné

Konektivita

Dosah: 25 m
Bezdrôtové: Áno
Konektor: USB

Batérie

Výdrž batérie: 15 hod.

Ďalšie parametre

Odpojiteľný mikrofón: Áno

Ostatné

Kód produktu: 90YH01NY-B3UA00

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore