Asus TUF Gaming M3 čierna

Zobraziť


Rozhranie: USB, Typ použitia: herné, Prevedenie: Káblové, Typ senzora: optická, Rozlíšenie senzoru: 7000 dpi, Programovat.tlačidlá myši: Áno, Bezdrôt.dok s nabíjaním: Nie


Cena 15,99 €

Zľava 20 % z pôvodnej ceny: 19,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 0,32 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Herná myš Asus TUF Gaming M3 v čiernom vyhotovení je optimalizovaná pre hranie FPS hier. Jej povrch má špeciálnu vrstvu, ktorá odoláva poškriabaniu, treniu a slanému potu. Hernú atmosféru umocní RGB podsvietenie Aura Sync. Myš disponuje 7 programovateľnými tlačidlami a spínačmi s výdržou 20 miliónov stlačení. Vo výbave nechýba optický senzor s upraviteľným rozlíšením od 200 dpi do 7000 dpi. Myš vyladíte podľa vašich predstáv prostredníctvom softvéru Armoury II. Konektivitu má na starosti kábel s USB konektorom.

Ergonomický dizajn

Čierna herná myš Asus TUF Gaming M3 s nízkou hmotnosťou a 7 programovateľnými tlačidlami je optimalizovaná pre hranie FPS hier. Má ergonomický tvar určený pre používanie v pravej ruke. Povrch myši disponuje špeciálnou vrstvou, ktorá odoláva poškriabaniu, treniu a slanému potu. K dlhodobej spoľahlivosti tiež prispievajú spínače s výdržou 20 miliónov stlačení

Optický senzor 

Aj ten najjemnejší pohyb myši zaznamená optický senzor. Jeho rozlíšenie má rozsah od 200 dpi do 7000 dpi a jednoducho si ho prispôsobíte prostredníctvom Asus Armoury II. Počas hry môžete prepínať medzi hodnotami DPI prepínačmi. 

RGB podsvietenie Aura Sync 

Vďaka RGB podsvieteniu Aura Sync dostanete slobodu pri prispôsobovaní myši pomocou širokého spektra farieb a troch svetelných efektov. Podsvietenie jednoducho zosynchronizujete s ďalšími vašimi perifériami podporujúcimi Aura Sync, takže si môžete vytvoriť skutočne jedinečnú hernú atmosféru, ktorá vás pohltí.

Armoury II

Softvér Armoury II ponúka rozsiahle ovládacie prvky a intuitívne užívateľské rozhranie, v ktorom si ľahko upravíte hernú myš podľa svojich predstáv. Môžete vytvoriť profily, nastaviť farbu podsvietenia aj svetelné efekty, priradzovať funkcie tlačidlám alebo upravovať nastavenia výkonu. K dispozícii sú aj hardvérové štatistiky počas hrania.


 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Rozhranie USB
Typ použitia herné
Prevedenie Káblové
Typ senzora optická
Rozlíšenie senzoru 7000 dpi
Programovat.tlačidlá myši Áno
Bezdrôt.dok s nabíjaním Nie

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Asus TUF Gaming M3 čierna

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Filip

20. 2. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • funkcie / výbava
  • dizajn
  • výkon
  • pomer cena / výkon
  • Kvalita spracovania
  • pekný dizajn
  • rgb
  • 84gramov
  • 7000 DPI
  • Žiadne

Za cenu akú je ponúkaná je to top trieda. Pre hracou aj na bežnú prácu ako stvorená.