Asus TUF Gaming M3 čierna

Cena:
19,99 €

Späť na NAY Extra kartu 0,40 €

POPIS PRODUKTU

Herná myš Asus TUF Gaming M3 v čiernom vyhotovení je optimalizovaná pre hranie FPS hier. Jej povrch má špeciálnu vrstvu, ktorá odoláva poškriabaniu, treniu a slanému potu. Hernú atmosféru umocní RGB podsvietenie Aura Sync. Myš disponuje 7 programovateľnými tlačidlami a spínačmi s výdržou 20 miliónov stlačení. Vo výbave nechýba optický senzor s upraviteľným rozlíšením od 200 dpi do 7000 dpi. Myš vyladíte podľa vašich predstáv prostredníctvom softvéru Armoury II. Konektivitu má na starosti kábel s USB konektorom.

Zobraziť celý popis

Popis produktu

Ergonomický dizajn

Čierna herná myš Asus TUF Gaming M3 s nízkou hmotnosťou a 7 programovateľnými tlačidlami je optimalizovaná pre hranie FPS hier. Má ergonomický tvar určený pre používanie v pravej ruke. Povrch myši disponuje špeciálnou vrstvou, ktorá odoláva poškriabaniu, treniu a slanému potu. K dlhodobej spoľahlivosti tiež prispievajú spínače s výdržou 20 miliónov stlačení

Optický senzor 

Aj ten najjemnejší pohyb myši zaznamená optický senzor. Jeho rozlíšenie má rozsah od 200 dpi do 7000 dpi a jednoducho si ho prispôsobíte prostredníctvom Asus Armoury II. Počas hry môžete prepínať medzi hodnotami DPI prepínačmi. 

RGB podsvietenie Aura Sync 

Vďaka RGB podsvieteniu Aura Sync dostanete slobodu pri prispôsobovaní myši pomocou širokého spektra farieb a troch svetelných efektov. Podsvietenie jednoducho zosynchronizujete s ďalšími vašimi perifériami podporujúcimi Aura Sync, takže si môžete vytvoriť skutočne jedinečnú hernú atmosféru, ktorá vás pohltí.

Armoury II

Softvér Armoury II ponúka rozsiahle ovládacie prvky a intuitívne užívateľské rozhranie, v ktorom si ľahko upravíte hernú myš podľa svojich predstáv. Môžete vytvoriť profily, nastaviť farbu podsvietenia aj svetelné efekty, priradzovať funkcie tlačidlám alebo upravovať nastavenia výkonu. K dispozícii sú aj hardvérové štatistiky počas hrania.


 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Rozhranie: USB
Typ použitia: herné
Prevedenie: Káblové
Typ senzora: optická
Rozlíšenie senzoru: 7000 dpi
Programovat.tlačidlá myši: Áno
Bezdrôt.dok s nabíjaním: Nie

Ďalšie vlastnosti

Značka: Asus
Prevedenie: Káblové

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 118 mm
Výška: 40 mm
Hmotnosť: 84 g
Hĺbka: 68 mm

Konektivita

Rozhranie: USB

Funkcie

Podsvietenie: Áno

Operačný systém

Podporovaný OS: Windows 10

Klávesnica

Typ použitia: herné

Vstupné zariadenie

Typ senzora: optická
Rozlíšenie senzoru: 7000 dpi
Nastaviteľná ergonómia: Nie
Programovat.tlačidlá myši: Áno
Bezdrôt.dok s nabíjaním: Nie

Ostatné

Kód produktu: 90MP01J0-B0UA00

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore