Asus VG258Q

Cena:
271,00 €

Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 5,42 €

Doprava zdarma

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Herný monitor ASUS VG258Q v čiernej farbe disponuje 24,5-palcovou obrazovkou s rozlíšením Full HD 1920x1080 obrazových bodov. Vyznačuje sa obnovovacou frekvenciou 144 Hz, jasom 400 cd/m2, kontrastným pomerom ASUS Smart Contrast Ratio 100 000 000:1 a dobou odozvy 1 ms. Nechýbajú technológie Trace Free a SPLENDID Video Intelligence pre optimalizáciu obrazu a mód GamePlus. Monitor je vybavený rozhraniami HDMI, DisplayPort, Dual-link DVI-D (s podporou technológie NVIDIA 3D Vision) a 3,5mm Mini-Jackom a 2 vstavanými 2 W reproduktormi. Polohovateľný stojan s pivotom vám umožní nastaviť optimálny náklon, polohu a výšku obrazovky. Zariadenie podporuje VESA štandard 100x100 mm.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zdarma
Popis produktu

Dizajn vytvorený s ohľadom na pohodlie hráčov

Herný monitor ASUS VG258Q vynikne elegantným čiernym prevedením. Pýši sa ergonomickým dizajnom s nastaviteľným stojanom a pivotom, ktorý ponúkne možnosť prispôsobiť si náklon, polohu i výšku obrazovky. Tak poskytne hráčom pri hraní maximálny komfort a pohodlnú skúsenosť pri zobrazení. Súčasťou monitora je tiež kláves spoločnosti ASUS s názvom GamePlus, po stlačení ktorej sa na obrazovke zobrazí funkcia mieridla a časovača. Tieto nástroje umožnia hráčom precvičovať a zlepšovať ich herné schopnosti.

Super rýchla herná akcia

Vychutnajte si plynulé zobrazenie snímok vďaka vysokej obnovovacej frekvencii 144 Hz. Spolu s krátkou dobou odozvy len 1 ms sa postará o hladké a súvislé vykresľovanie snímok na obrazovke a nižšiu latenciu, čím poskytne hráčom príležitosť zvýšiť ich čas odozvy v hre. Aj počas rýchlych akčných herných scénach budú hrany a prechody dokonale ostré a vy uvidíte každý detail. 

Detailný obraz

24,5-palcový displej zariadenia dokáže zobraziť obsah v rozlíšení Full HD 1920x1080 obrazových bodov. Technológia ASUS Smart Contrast Ratio, ktorá prispôsobuje jas podsvietenia displeja, sa monitor vyznačuje dynamickým kontrastným pomerom 100 000 000:1. vďaka tomu dosahuje najtmavšiu čiernu a najsvetlejšiu bielu farbu a prinesie realistické zobrazenie.

Zameraný na hráča

Monitor je vybavený radom technológií a funkcií, ktoré sú priamo zamerané na dosiahnutie  maximálneho herného nasadenia. Technológia ASUS GameVisual ponúkne 7 prednastavených režimov, ktoré sú konfigurované podľa rôznych typov zobrazenia. Technológia GameFast Input, ktorá minimalizuje vstupné meškanie a poskytne omnoho rýchlejšiu sekvenciu pohybu, čím vám umožní rýchlejšiu reakciu v reálnom čase. Technológia ASUS Ultra-Low Blue Light sa postará o zníženie vyžarovania škodlivého modrého svetla, čím predíde únave vašich očí. Technológia Flicker-Free redukuje blikanie obrazu a prináša tak vyššie pohodlie pri dlhých herných maratónoch.

Technológia ASUS Splendid Video Intelligence

Pre dosiahnutie vysokej kvality obrazu podľa aktuálnej potreby je monitor vybavený exkluzívnou technológiou ASUS Splendid Video Intelligence. Tá zlepšuje parametre obrazu ako je jas, kontrast, farby a ostrosť, čím optimalizuje video výkon a vernosť zobrazenia. Prostredníctvom špeciálneho tlačidla je možné zvoliť zo šiestich prednastavených režimov – sRGB, nočné zobrazenie, štandard scenéria, hra a divadlo.

Konektivita

Monitor bol opatrený širokou škálou rozhraní pre spoľahlivé pripojenie. Prostredníctvom portov DisplayPort, HDMI a Dual-link DVI-D pripojíte monitor k rôznym multimediálnym zariadeniam, vrátane prehrávačov Blu-Ray diskov alebo herným konzolám. Pomocou nástroja inteligentného usporiadania káblov (Smart Cable Managment), ktorý sa nachádza na stojane monitora, skryjete káble a tým uchováte váš herný priestor upravený. Pre dosiahnutie pôsobivého kino zážitku bol monitor vybavený výkonnými vstavanými stereo reproduktormi, ktoré dotvoria atmosféru.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iUhlopriečka: 24,5 "
iPočet HDMI portov: 1
iRozlíšenie displeja (px): 1920x1080
iZobraz.frekv. obrazovky (HZ): 144
iPočet DVI: 1
iIntegrovaný TV tuner: Nie
Zobrazovacia technológia: TN

Ďalšie vlastnosti

Značka: Asus
Nastavenie výšky: Áno

Display/Grafika

iUhlopriečka: 24,5 "
iRozlíšenie displeja (px): 1920x1080
iZobraz.frekv. obrazovky (HZ): 144
Tvar obrazovky: rovná
Pomer strán: 16:9

Konektivita

iPočet HDMI portov: 1
iPočet DVI: 1
iPočet DisplayPort výstup.: 1

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 562,5 mm
Výška: 356,6 mm
Dĺžka: 221,4 mm
Hmotnosť: 4,9 Kg

Obsah balenia

Obsah balenia: Záručný list

Uchytenie

iVESA štandard: 100x100

Projektor

Počet farieb: 16

Reproduktory

Vstavané reproduktory: Áno

Funkcie

iIntegrovaný TV tuner: Nie

Energetické údaje

iSpotreba el.energie: 40 W

Ďalšie parametre

Zobrazovacia technológia: TN
Povrch displeja: matný
Filter modrého svetla: Ano
Natáčanie: Ano
Nastavenie sklonu: Ano
Pivot: Ano

Ostatné

Kód produktu: 90LM0450-B01370

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore