Popis produktu

Výnimočne štíhle prevedenie

Monitor ASUS VZ249HE prichádza v kompaktnom prevedení čiernej farby a tenkom vyhotovení obrazovky s hrúbkou len 7 mm, vďaka čomu zaberie na pracovnom stole len minimum miesta. Ultratenký rámček okolo panela umožní jednoducho vytvoriť konfiguráciu viacerých monitorov, pričom prechody medzi ich obrazovkami budú takmer nerozpoznateľné. S takouto zostavou si hranie hier, či sledovanie filmov skutočne vychutnáte a získané panoramatické zobrazenie vás pohltí. Stabilitu celého zariadenia zabezpečí kruhový stojan, ktorým je monitor vybavený.

Podmanivý obraz

Pri sledovaní vašich obľúbených filmov, či hraní hier vás ohromí špičkový a kvalitný obraz s rozlíšením Full HD, ktorý vám sprostredkuje matný 23,8-palcový displej s LED podsvietením. Väčšiu intenzitu a silu čiernych a bielych odtieňov si užijete vďaka pomeru statického kontrastu s hodnotou 1000:1 a jasu s veľkosťou až 250 cd/m2. Doba odozvy len 5 ms a 60 Hz obnovovacia frekvencia zabezpečia, že si užijete herné akcie bez otravného sekania obrazu.

Široké pozorovacie uhly 178°

Monitor je vybavený pokročilým IPS panelom so širokými sledovacími uhlami až 178°, vďaka ktorým je možné sledovať obraz aj z extrémnych uhlov bez straty kvality. Spolu s LED podsvietení ponúkne pokrytie celého farebného priestor sRGB, čoho výsledkom je presná reprodukcia farebného spektra a tak je monitor ideálny na profesionálnu editáciu fotografií a postprodukciu videí alebo domácu zábavu.

Technológia ASUS Eye Care

Súčasťou výbavy monitora je tiež technológia ASUS Blue Light Filter certifikovaná inštitútom TÜV Rheinland, ktorá sa postará o ochranu vášho zraku pred škodlivým modrým svetlom. Pomocou 4 rôznych nastavení filtrov, ktoré sa dajú jednoducho ovládať pomocou špeciálnej klávesy, obmedzí jeho vyžarovanie a tak zamedzí únave a poškodeniu očí. Technológia ASUS Flicker-Free zase zredukuje blikanie obrazovky a tak zvýši pohodlie pri sledovaní.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iUhlopriečka: 23,8 "
iRozlíšenie displeja (px): 1920x1080
iZobraz.frekv. obrazovky (HZ): 60
iIntegrovaný TV tuner: Nie
Zobrazovacia technológia: IPS

Ďalšie vlastnosti

Značka: Asus

Display/Grafika

iUhlopriečka: 23,8 "
iRozlíšenie displeja (px): 1920x1080
iZobraz.frekv. obrazovky (HZ): 60
Pomer strán: 16:9

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 540 mm
Výška: 391 mm
Dĺžka: 211 mm
Hmotnosť: 2,9 Kg

Projektor

Počet farieb: 16

Reproduktory

Vstavané reproduktory: Nie

Funkcie

iIntegrovaný TV tuner: Nie

Energetické údaje

iSpotreba el.energie: 14,75 W

Ďalšie parametre

Zobrazovacia technológia: IPS

Ostatné

Kód produktu: 90LM02Q0-B01670

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore