Služby k produktu

 • Paušál na Istotu na notebooky Paušál na Istotu na notebooky

  Nákupom na paušál získate s notebookom aj balík služieb. Inštaláciu, bezplatnú opravu, náhradný počas opravy, poistenie, Helpdesk.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

  Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

Hore

Popis produktu

Okúzľujúci dizajn

Notebook ASUS X541NC-GQ012T bol navrhnutý, aby vyhovel každodenným požiadavkám užívateľa týkajúcim sa nielen výkonu, ale aj vzhľadu. Tak bol pri jeho vývoji zvolený sofistikovaný a moderný dizajn v čiernej farbe, ktorá so sebou prináša nádych elegancie. Zásluhou textúrovanej povrchovej úprave a lesklému krytu zaručene vzbudí pozornosť okolia a stane sa vám popri praktickom prostriedku i módnym kúskom. Vďaka kompaktným rozmerom prichádza s hmotnosťou 2 kg, ktorá je zárukou jednoduchej manipulácie a vy si ho tak budete môcť brať so sebou kamkoľvek a kedykoľvek.

Kvalitný obraz

Zariadenie bolo vyzbrojené displejom s uhlopriečkou veľkou 15,6 palcov a HD rozlíšením 1366 x 768 obrazových bodov, ktorých poslaním je sprostredkovať vám dokonalý vizuálny zážitok. Za pomoci prídavných technológii obsiahnutých vo výbave notebooku si tak budete môcť užívať ostrý obraz plný intenzívnych farieb. Technológia ASUS Tru2Life Video dokáže inteligentne optimalizovať každý pixel v snímke videa, zvýšiť jeho ostrosť a kontrast a tým zaistiť skvelú kvalitu. Aby bolo sledovanie komfortné disponuje režimom ASUS Eye Care, ktorá znižuje vyžarovanie modrého svetla a tým minimalizuje namáhanie vašeho zraku.

Intenzívny zvukový zážitok

Multimediálny potenciál notebooku ponúka radu možností jeho využitia na zábavu, ktorá by sa nezaobišla bez špičkového zvuku. Zásluhou kombinácie hardwaru a softwaru si budete môcť vychutnať podmanivý a krištáľovo čistý zvuk. V tele notebooku sa nachádzajú 3 W reproduktory s rezonančnou komorou s objemom 24 cm3 a špeciálnou zvukovodovou ozvučnicou, ktoré dodávajú zvuku hĺbku a intenzitu. V spolupráci s inovatívnou zvukovou technológiou ASUS SonicMaster je zvuk jednoducho úžasný a vyladený tak, aby priniesol vernú reprodukciu hudby a hovoreného slova.

Vysoký výkon

Plynulý a bezproblémový chod zariadenia má na starosti 2 - jadrový procesor Intel Pentium N4200 s frekvenciou 2,5 GHz spolu s 4 GB operačnou pamäťou. Vypomáha im samostatná grafická karta NVIDIA GeForce 820M, vďaka ktorej pôsobením je zobrazenie verné a bezproblémové bez zbytočného sekania alebo rozostrenia. Aby boli vaše dáta, dokumenty, multimédia či dôležité informácie zálohované a vám vždy k dispozícii bol notebook zaopatrený úložiskom HDD s kapacitou 1 TB. Všetkému kráľuje nainštalovaný operačný systém Windows 10 Home, ktorého prostredie, funkcie a programy dokonale doplnia výbavu samotného notebooku.

Ovládanie rýchlo a jednoducho

Pri práci na notebooku je dôležité, aby bolo písanie a ovládanie čo najjednoduchšie. Preto notebook ASUS X541NC-GQ012T disponuje jednoliatou klávesnicou Chiclet so zdvihom kláves 2,3 mm, ktorá prináša rýchlu odozvu. Touchpad sa vyznačuje vysokou citlivosťou a dokáže rozlíšiť medzi dotykom prsta a dlane, čím pomáha zabrániť nechceným pohybom kurzora. Z možností pripojenia ponúka zariadenie rozhranie USB 3.0 typu C, porty HDMI a VGA a čítačku kariet SD/SDHC/SDXC 3 v 1, za pomoci ktorých bude pripojenie iných zariadení jednoduché a prenos dát rýchly.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Typ procesora: Intel Pentium
iFrekvencia procesora: 1,1 GHz
Dotyková obrazovka: Nie
iOperačná pamäť RAM: 4 GB
iRozlíšenie displeja (px): 1366x768
iKapacita HDD: 1000 GB
iUhlopriečka: 15,6 "

Ďalšie vlastnosti

Značka: Asus

Konektivita

iPočet HDMI portov: 1
iPočet USB 2.0 portov: 1
iPočet USB 3.0 portov: 1
iPočet VGA portov: 1
Wi-Fi štandardy: 802.11ac
iPočet port.Ethernet(RJ-45): 1

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 381 mm
Výška: 27,2 mm
Dĺžka: 252 mm
Hmotnosť: 2 Kg

Procesor

Typ procesora: Intel Pentium
iFrekvencia procesora: 1,1 GHz
Verzia procesora: N4200
iPočet jadier procesora: 4

Operačný systém

iPoskytovaný OS: Windows 10 Home

Display/Grafika

Dotyková obrazovka: Nie
iRozlíšenie displeja (px): 1366x768
iUhlopriečka: 15,6 "

Pamäť

iOperačná pamäť RAM: 4 GB

Dátové úložisko

iKapacita HDD: 1000 GB
iUkladacie médium: HDD
Rýchlosť otáčok HDD: 5400 ot./min.
Rozhranie disku: SATA

Grafika

Pamäť sam. grafickej karty: 2048 MB

Ďalšie parametre

Podsvietená klávesnica: Nie

Ostatné

Kód produktu: X541NC-GQ012T

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore