Asus ZenBook 14 UX431FA-AN004T strieborný

Poskytovaný OS: Windows 10 Home, Operačná pamäť RAM: 4 GB, Uhlopriečka: 14 ", Názov procesoru: Intel Core i3-8145U, GPU: Intel UHD Graphics 620, Kapacita disku: 256 GB Viac info

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Kompaktný notebook Asus ZenBook UX431FA-AN004T vo farebnom vyhotovení Utopia Blue disponuje 2-jadrovým procesorom Intel Core i3-8145U so základnou frekvenciou 2,1 GHz, ktorý spolupracuje s 4 GB operačnou pamäťou RAM aj integrovanou grafickou kartou Intel UHD Graphics 620. Úložný priestor poskytne 256 GB SSD disk. Obsah zobrazíte na 14" IPS displeji s jasom 250 nitov a širokými pozorovacími uhlami. Vo výbave má aj čítačku microSD kariet, snímač odtlačkov prstov, podsvietenú klávesnicu, rozhrania USB 3.1 typ A, USB 3.1 typ C, USB 2.0 typ A, HDMI aj bezdrôtové technológie Wi-Fi a Bluetooth. Užívateľské prostredie poskytne operačný systém Windows 10 Home.

Dizajn

Kompaktný celokovový notebook Asus ZenBook UX431FA-AN004T vo vyhotovení Utopia Blue má hmotnosť 1,45 kg. Dizajn veka inšpirovaný Zen filozofiou disponuje sústrednými kruhmi. Notebook prichádza s exkluzívnym pántom Ergolift, ktorý pri otváraní automaticky nakláňa klávesnicu o 4,5° a zároveň vytvára dodatočný priestor pod notebookom, ktorý zlepšuje cirkuláciu vzduchu.

Odolnosť

Prenosný počítač spĺňa mimoriadne náročný vojenský štandard MIL-STD-810G. Prešiel testovacími cyklami, ktoré zahrňujú rozšírené testy pre prevádzku v drsných prostrediach, vrátane extrémnych nadmorských výšok, teplôt a vlhkosti. Samozrejme tiež splnil kritéria Asus notebookov, ktoré ďaleko presahujú štandardy stanovené priemyslom. Vďaka všetkým týmto testom si môžete byť istý, že vám notebook bude dlho a spoľahlivo slúžiť.

Výkon

Notebook poskytne dostatočný výkon pre bezproblémovú prácu na cestách. Disponuje 2-jadrovým procesorom Intel Core i3-8145U so základnou frekvenciou 2,1 GHz, 4 GB LPDDR3 operačnou pamäťou RAM aj integrovanou grafickou kartou Intel UHD Graphics 620. Na vaše dáta máte k dispozícií 256 GB SSD disk s rozhraním PCIe 3.0. Napájanie zabezpečuje 2-článková 47 Wh batéria s približne 10 hodinovou výdržou.  

NanoEdge displej

NanoEdge displej s 86 % pomerom obrazovky k telu ponúkne obraz v rozlíšení 1920x1080 obrazových bodov. 14" IPS panel s jasom 250 nitov, pomerom strán 16:9, lesklou povrchovou úpravou a širokými horizontálnymi aj vertikálnymi pozorovacími uhlami zobrazí 72 % NTSC farebného spektra. O vylepšenie farieb sa postará ASUS Splendid so 4 prednastavenými profilmi.

Skvelý zvukový zážitok

Nezkreslený zvuk pri sledovaní filmov alebo počúvaní hudby vám prinesú dva basové a dva vysokofrekvenčné reproduktory. Vylepšenie zvuku a vyššiu hlasitosť zabezpečí ďalšia generácia audio technológie ASUS SonicMaster, na ktorej vytvorení spolupracoval tím expertov ASUS Golden Ear s renomovanými odborníkmi na zvukové technológie pre domácnosti a automobily zo spoločnosti Harman Kardon.

Výbava

Prenosný počítač disponuje komplexnou sadou rozhraní, ktoré zabezpečia bezproblémové pripojenie doma aj na cestách. Okrem štandardného portu USB 2.0 typ A budete mať k dispozícií aj rozhrania USB 3.1 typ A, USB 3.1 typ C, HDMI a kombinovaný audio port. Prístup k sieti poskytne Wi-Fi 802.11ac s technológiou ASUS Wi-Fi Master. Vo výbave má aj Bluetooth vo verzií 4.2 a čítačku microSD kariet. Nechýba ani podsvietená klávesnica a touchpad s podporou multidotykových gest.

Užívateľské prostredie

Predinštalovaný operačný systém Windows 10 Home s 64-bitovou architektúrou disponuje prehľadným užívateľským prostredím, panelom oznámení a prepracovanou ponukou Štart s klasickým dizajnom v ľavej časti obrazovky. Z obchodu Microsoft Store si môžete stiahnuť aplikácie na vylepšenie aj hry na spríjemnenie voľného času. Nechýba ani internetový prehliadač Microsoft Edge, či online úložisko OneDrive. Do systému s funkciou Windows Hello sa pohodlne prihlásite pomocou snímača odtlačkov prstov. Osobnú digitálnu asistentku Cortana môžete ovládať len s pomocou hlasu na vzdialenosť až 4 metrov.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Poskytovaný OS Windows 10 Home
Operačná pamäť RAM 4 GB
Uhlopriečka 14 "
Názov procesoru Intel Core i3-8145U
GPU Intel UHD Graphics 620
Kapacita disku 256 GB

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Asus ZenBook 14 UX431FA-AN004T strieborný

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené