Popis produktu

Dizajn

Všestranný prenosný počítač Asus Zenbook Pro UX580GD-BN033R má šasi vyrobené z hliníka. Disponuje hrúbkou 18,9 mm a váži 1,88 kg. Elegantný vzhľad zabezpečuje 40 kroková povrchová úprava vo farebnom vyhotovení Deep Dive Blue. Tú dopĺňa zlaté podsvietenie klávesnice a logo na veku.

ScreenPad 

ScreenPad kombinuje funkcie štandardného touchpadu a dotykového LCD displeja s vysokým rozlíšením. Na ňom môžete spustiť špeciálne ScreenPad aplikácie, ktoré ponúkajú užitočné nástroje a ovládacie prvky, ako sú kalkulačka alebo hudobný prehrávač. Režim Screen Extender rozšíri obrazovku vášho prenosného počítača na ScreenPad displej a vy tak získate dve možnosti zobrazenia na jednom zariadení. 

Výkon a kvalitné chladenie

Prenosný počítač disponuje modernými komponentmi, ktoré zvládnu takmer čokoľvek. Je vybavený 6-jadrovým procesorom Intel Core i7-8750H so základnou frekvenciou 2,2 GHz. Ten spolupracuje so 16 GB DDR4 operačnou pamäťou RAM. 512 GB SSD disk s rozhraním PCIe3.0 x4 zabezpečuje rýchle načítanie na ňom uložených súborov. Takto výkonné komponenty potrebujú aj kvalitné chladenie. O to sa stará účinný chladiaci systém, ktorý je zložený z dvoch ventilátorov a troch tepelných rúrok. Napájanie notebooku zabezpečuje 71 Wh batéria s výdržou do 9,5 h. Tá sa z 0 na 60 % nabije za 49 minút.

NanoEdge displej

Notebook je vybavený samostatnou grafickou kartou NVIDIA Geforce GTX 1050 so 4 GB pamäťou. Tá podporuje DirectX 12 a zvláda aj náročnejšie grafické úlohy. Obsah zobrazíte na 15,6" dotykovom NanoEdge displeji s FullHD rozlíšením a s LED podsvietením. Obrazovka s jasnými a živím farbami disponuje 178° pozorovacím uhlom. Dokáže zobraziť 100 % sRGB farebného spektra. Displej obklopuje tenký rám, v ktorom je umiestnená VGA kamera.

Audio

Prenosný počítač má výkonné reproduktory a technológiu Asus SonicMaster, ktorú vytvoril tím Asus Golden Ear so špecialistami zo spoločnosti Harman Kardon. Inteligentný zosilňovač monitoruje pohyb hlasovej cievky. Prináša 1,4x hlasitejší zvuk a minimalizuje skreslenie. Špeciálne algoritmy automaticky detekujú fyzické hranice komponentov reproduktorov a umožňujú ich ovládanie v maximálnych objemoch bez rizika poškodenia.

Konektivita

Notebook disponuje rôznymi možnosťami pripojenia. Ponúka 2x USB 3.1 porty, 2x USB 3.1 C rozhrania s technológiou Thunderbolt 3 a HDMI port na pripojenie ďalšieho zobrazovacieho zariadenia. Bezdrôtový prenos zabezpečí 2-pásmová Wi-Fi technológia a Bluetooth vo verzii 5.0. Nechýba čítačka microSD kariet ani čítačka odtlačkov prstov.  

Pohodlné písanie

Klávesnica ponúka pohodlné a presné písanie. Disponuje klávesmi s 1,5 mm zdvihom. Pri zhoršených svetelných podmienkach oceníte jemné zlaté podsvietenie klávesov. Na vrchu klávesnice sú umiestnené klávesy, ktoré umožňujú rýchly prístup k funkciám notebooku. Štandardné funkčné klávesy (F1-F8) aktivujete stlačením klávesy Fn. ScreenPad môžete využiť ako klasický touchpad, ktorý podporuje multidotykové gestá.

Windows 10 

Užívateľské prostredie v notebooku zabezpečuje systém Windows 10. Ten sa jednoducho používa. Ponuka štart je vo veľkej miere podoba tej vo Windows 7. Rýchlo sa spúšťa aj obnovuje, obsahuje viac vstavaných funkcií zabezpečenia, aby ste mohli zostať v bezpečí. Úlohy dokončíte rýchlejšie pomocou lepšieho spravovania pracovnej plochy.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Typ procesora: Intel Core i7
iOperačná pamäť RAM: 16 GB
Model grafickej karty: NVIDIA GeForce GTX 1050

Ďalšie vlastnosti

Značka: Asus

Konektivita

iWi-Fi: Áno
iPočet HDMI portov: 1
Wi-Fi štandardy: 802.11ac
Počet USB 3.1 Type-C: 2

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: modrá
Šírka: 365 mm
Výška: 18 mm
Dĺžka: 241 mm
Hmotnosť: 1,8 Kg

Ďalšie parametre

iIntegr.čítačka kariet: Áno
Podsvietená klávesnica: Áno

Procesor

Typ procesora: Intel Core i7
iFrekvencia procesora: 2,2 GHz
Verzia procesora: 8750H
iPočet jadier procesora: 6

Operačný systém

iPoskytovaný OS: Windows 10 Home

Pamäť

iOperačná pamäť RAM: 16 GB
Typ vnútornej pamäte: DDR3

Display/Grafika

iRozlíšenie displeja (px): 1920x1080
Zobrazovacia technológia: IPS
iUhlopriečka: 15,6 "

Dátové úložisko

iUkladacie médium: SSD
Kapacita SSD: 512 GB
Rozhranie disku: M.2

Grafika

iSamostatná grafická karta: Áno
Model grafickej karty: NVIDIA GeForce GTX 1050
Pamäť sam. grafickej karty: 4000 MB

Mechanika a disk

iTyp optickej jednotky: bez mechaniky

Ostatné

Kód produktu: UX580GD-BN033R

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore