Auna Elegance ANC strieborné

Frekvenčný rozsah (Hz): 20 - 20000 Hz, NFC: Áno, Rozhranie: Bluetooth, Štýl nosenia: náhlavné,

  • Sledovať zmeny
  • Do obľúbených
  • Vytlačiť

Popis produktu

Bezdrôtové slúchadlá AUNA Elegance ANC v striebornom prevedení s frekvenčným rozsahom 20 Hz–20 kHz. Bluetooth slúchadlá s dosahom až 10 metrov disponujú batériou s výdržou až 14 hodín a podporou NFC. Súčasťou náhlavných slúchadiel AUNA Elegance ANC je odnímateľný kábel a integrovaný mikrofón. Nastaviteľná konštrukcia s čalúnenou koženou čelenkou a mäkkým polstrovaním náušníkov vám zaručia maximálny komfort aj pri dlhodobom používaní.

Dizajn

Nadčasový dizajn a elegantné strieborné prevedenie vám zaručí, že sa do nich zamilujete hneď na prvý pohľad. Náhlavné slúchadlá s nastaviteľnou konštrukciou sú vybavené čalúnenou koženou čelenkou, ktorá sa prispôsobí vaším potrebám. O maximálny komfort aj počas dlhodobého používania sa postarajú polstorvané náušníky. Ich celkové prevedenie dopĺňa integrovaný mikrofón, ktorý môžete využívať aj na hlasný odposluch. Vďaka nízkej hmotnosti a možnosti ich zložiť vás môžu AUNA Elegance ANC sprevádzať aj počas cestovania. Detailistov určite poteší akcent vonkajšie plášta v podobe brúseného hliníka.

 

Zaručená výdrž

AUNA Elegance ANC sa pýši lithium-iontovým akumulátorom, ktorý vám zaručí, že vaše obľúbené slúchadlá môžete mať k dispozícií až počas 14 hodín. Bezdrôtové slúchadlá vám v pohotovostnom režime vydržia až 540 hodín. V prípade potreby môžete vaše slúchadlá prinavrátiť k životu prostredníctvom USB portu. Samozrejme, AUNA Elegance ANC je možné využívať aj cez odnímateľný jack kábel, ktorý je súčasťou balenia.

 

Všestranné používanie

AUNA Elegance ANC sú tou správnou voľbou pre všetkých užívateľov, ktorí chcú zo slúchadiel vyťažiť maximum. Náhlavné slúchadlá totiž disponujú moderným Bluetooth pripojením, aj vďaka ktorému môžete streamovať hudbu priamo z vášho tabletu, smartfónu či notebooku. Navyše, stereo slúchadlá vám umožňujú prijímať či ukončiť hovor. AUNA Elegance ANC aktívne pomocou mikrofónov a elektroniky dodatočne minimalizujú okolitý hluk vo vašom okolí, takže nič vám nebude brániť v tom, aby ste si vychutnali ničím nerušený akustický zážitok.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Frekvenčný rozsah (Hz) 20 - 20000 Hz
NFC Áno
Rozhranie Bluetooth
Štýl nosenia náhlavné

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Auna Elegance ANC strieborné

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené