Auna Karaboom LED čierny

Cena:
99,90 €

Späť na NAY Extra kartu 2,00 €

Doprava zadarmo

POPIS PRODUKTU

Karaoke reproduktor AUNA Karaboom LED prináša množstvo zábavy, ktorú si užijete s rodinou a priateľmi. Disponuje štyrmi 7,6 cm veľkými širokopásmovými reproduktormi, ktoré zabezpečia kvalitné prehrávanie vašej obľúbenej hudby. Viacfarebné LED podsvietenie v piatich farbách zabezpečí, že reproduktor nadchne nielen po zvukovej stránke, ale aj po tej vizuálnej. Pomocou AUX vstupu a USB portu možno k reproduktorom pripojiť MP3 alebo CD prehrávač, počítač či USB kľúč, a prehrávať hudbu priamo z nich. Karaoke reproduktor je vybavený dvoma mikrofónovými vstupmi.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo

Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

  Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

Hore

Popis produktu

Nekonečná zábava

Skvelý karaoke reproduktor Karaboom značky Auna prinesie množstvo zábavy do vašich izieb. Disponuje štyrmi 7,6 cm veľkými širokopásmovými reproduktormi, ktoré zabezpečia kvalitné prehrávanie vašej obľúbenej hudby. Spolu s vašou rodinou a priateľmi si užijete nekonečnú zábavu s vašimi obľúbenými skladmi.

Podsvietenie v 5-tich farbách

Viacfarebné LED podsvietenie v piatich farbách zabezpečí, že reproduktor nadchne nielen po zvukovej stránke, ale aj po tej vizuálnej. Riadenie svetiel prebieha podľa aktuálne hrajúcej hudby. Budete tak obľúbeným hostiteľom každej domácej párty.

Skvelá výbava

Pomocou AUX vstupu a USB portu možno k reproduktorom pripojiť MP3 alebo CD prehrávač, počítač či USB kľúč, a prehrávať hudbu priamo z nich. Praktická je aj podpora bezdrôtovej technológie Bluetooth, ktorá ponúka prehrávanie hudby zo smartfónov, tabletov alebo notebookov. Samozrejmosťou je aj podpora FM rádio tunera, ktorý uzatvára túto hudobnú výbavu.

Mikrofónové vstupy

Karaoke reproduktor je vybavený dvoma mikrofónovými vstupmi, ktoré z neho robia mimoriadneho zabávača v kruhu priateľov a rodiny. Dva samostatné regulátory hlasitosti ponúkajú autonómne ovládanie mikrofónovej sekcie. Mikrofóny môžete uložiť na spodné držiaky ak ich momentálne nepoužívate.

Hore

Parametre produktu

Ďalšie vlastnosti

Značka: Auna

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 12 cm
Výška: 60 cm
Hĺbka: 15,5 cm
Hmotnosť: 2,2 Kg

Ostatné

Kód produktu: 10028976

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore