Automatické kulmy

Nemáte dostatok praxe s natáčaním vlasov pomocou kulmy? To vôbec nevadí! Automatická kulma to urobí bez akejkoľvek námahy, pohodlne a jednoducho za vás, vďaka jednoduchému natáčaciemu systému.

Kategórie produktov

Aplikované filtre

Zmazať všetky filtre

Banská Bystrica
Dostupnosť v predajniach
Bratislava Nivy
Dostupnosť v predajniach
Na sklade
Dostupnosť v e-shope
čierna
Farba
Philips
Značka

Zobrazujeme 0 výsledkov Použite filter pre spresnenie požiadaviek.

O kategórii

Pre nádherné kučery bez námahy

V prípade, že túžite po dokonalých kučierkach či vlnách, no s obyčajnou kulmou nemáte veľa skúseností a neviete ako s ňou pracovať, potom vám možno padne vhod poobzerať sa po automatickej kulme. Vďaka automatickému natáčaciemu systému vám vytvorí nádherné kučery rýchlo a jednoducho. Vy si tak môžete užiť bezchybný účes, ako stvorený na rôzne párty, romantickú večeru alebo na každodenný deň do práce.

Praktické funkcie pre pohodlné používanie

Práca s automatickou kulmou je naozaj hračka, pričom užiť si môžete aj ergonomický tvar vybraných modelov pre ešte jednoduchšiu manipuláciu. Oceniť môžete aj automatické kulmy s automatickým vypnutím, a tak sa zariadenie po určitej chvíli nečinnosti samo vypne. O elimináciu statickej energie sa zas postarajú automatické kulmy s funkciou ionizácie.

Aj keď sú automatické kulmy o čosi drahšie, v takomto prípade môžu padnúť vhod automatické kulmy vo výpredaji či automatické kulmy s dopravou zdarma.

Pri použití kulmy alebo iných zariadení ako je napríklad žehlička na vlasy nezabúdajte na kvalitné prípravky na ochranu vlasov pred teplom a rovnako to ani nepreháňajte s nadmernou tepelnou úpravou vlasov.