Až 150 € späť na NAY Extra kartu za nákup veľkej bielej techniky

Zariaďte si kuchyňu novými spotrebičmi a my vám dáme ako bonus klubové body NAY Extra v hodnote až 150€.

Až 150 € späť na NAY Extra kartu za nákup veľkej bielej techniky

S nami sa naozaj oplatí rekonštruovať, či zariaďovať novú kuchyňu. Vyberte si aspoň tri rôzne spotrebiče z veľkej bielej techniky, ktoré najlepšie zapadajú do vašich plánov. Ak celková cena nákupu týchto spotrebičov prekročí 1000 € dáme vám ako bonus klubové body NAY Extra v hodnote až 150 €. Stačí pri nákupe použiť NAY Extra kartu. Ak ešte nie ste členom klubu, môžete o členstvo požiadať priamo pri nákupe. Klubovú kartu vám vydáme na počkanie.
 

HODNOTA NÁKUPU VEĽKEJ BIELEJ TECHNIKY NAY extra body
1000 € - 2500 € 50 klubových bodov
viac ako 2500 € 150 klubových bodov

Spotrebiče, ktoré môžete nakúpiť vrámci tejto akcie:

chladničky     práčky a sušičky umývačky riadu
sporáky vstavané rúry varné dosky
mikrovlnné rúry odsávače klimatizácie

Akcia platí v prípade jednorázového nákupu minimálne troch rôznych spotrebičov (napr. chladnička, práčka, varná doska) v maloobchodných cenách v kamenných predajniach NAY. Akciu nie je možné využiť v prípade uplatnenia Garancie najnižšej ceny.

V súčasnosti je možné akciu využiť aj pri nákupe v e-shope www.nay.sk.
Pre získanie bonusových klubových bodov je potrebné po doručení vašej objednávky kontaktovať infolinku NAY. Kontaktovanie je možné na adrese info@nay.sk alebo na telefónnom čísle 02 /44 555 444 počas pracovných dní od 8:00 do 20:00, víkendy a sviatky od 9:00 do 20:00. Pre operátora si prosím pripravte číslo vašej klubovej karty, číslo faktúry a objednávky. Bonusové klubové body vám budú následne do pár dní pripísané na váš klubový účet.

 

Publikované: 01. 06. 2020

Späť na akcie

Pozrite si aj

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore