Bang & Olufsen Beolit 20 antracitovo-modrý


Wi-Fi: Nie, Bluetooth: Áno, USB port: Áno, Integr.čítačka kariet: Nie, Frekvenčný rozsah (Hz): 37-20000 Hz, Airplay: Nie, RMS výkon: 70 W, NFC: Nie, Typ reproduktora: 3 - pásmový,

Farba


Cena 500,00 €

10,00 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Elegantný bezdrôtový reproduktor Bang & Olufsen Beolit 20 v antracitovo-modrom farebnom prevedení vás na prvý pohľad zaujme praktickým koženým pútkom a dizajnovým hliníkovým telom, ktoré však v sebe ukrýva množstvo unikátnych funkcií. Zariadenie sa pýši výnimočným priestorovým True360° zvukom s celkovým výkonom 70 W, ktorý bude plynúť na všetky strany. Špecifikom je funkcia bezdrôtového nabíjania Qi, pomocou ktorej si pohodlne nabijete svoje zariadenia a obľúbenú hudbu budete môcť bezdrôtovo streamovať prostredníctvom technológie Bluetooth. Reproduktor taktiež disponuje vstavanou dobíjateľnou batériou s kapacitou 3200 mAh, ktorá sa postará o 8 hodín hudobnej reprodukcie pri obvyklej hlasitosti počúvania (až 37 hodín pri nízkej hlasitosti), aby ste si aj mimo domova mohli čo najviac užívať vaše obľúbené skladby.

Podpisový zvuk Bang & Olufsen

Kombinácia výkonných zosilňovačov a ovládačov vytvára zvuk True360 vyladený inžiniermi spoločnosti Bang & Olufsen, ktorý ponúka autentický zvukový zážitok a optimálne rozptýlenie bez ohľadu na vaše prostredie. Beolit 20 hrá na nízkej frekvencii 37–20 000 Hz, aby vytvoril široký a uspokojivý basový rozsah.

Dlhšie chvíle počúvania

Vychutnajte si až 8 hodín prehrávania pri strednej hlasitosti na jedno nabitie a tiež používajte funkciu bezdrôtového nabíjania Qi na napájanie svojich zariadení. Vďaka praktickému nabíjaniu cez USB-C a väčšej kapacite batérie Beolit 20 udrží večierok dlhšie.

Súčasná klasika

Beolit 20  ponúka moderný pohľad na klasickú siluetu Beolitu s množstvom dizajnových aktualizácií vrátane inovovanej mriežky a zjednodušenej a intuitívnej sady ovládacích tlačidiel.

Prenosná power banka

Nabíjajte svoje telefóny a zariadenia kompatibilné s Qi pomocou Beolit 20 a jeho vstavanej bezdrôtovej nabíjacej stanice. Elegantne navrhnutý horný panel umožňuje nabíjanie zariadení umiestnením na kruhový priestor určený pre nabíjanie.

Plynulé pripojenie

Bezdrôtový reproduktor navrhnutý pre priame pripojenie ponúka jednoduché a spoľahlivé pripojenie medzi reproduktorom a zariadeniami. Vyberte si zdroj a začnite si užívať silný zvuk s minimálnym nastavením.

Jednoduché spárovanie pre stereofónny zvuk

Okrem poskytovania silného zvuku ako takého je Beolit 20 navrhnutý aj pre rýchle a bezproblémové stereofónne párovanie. Pripojte k inému reproduktoru Beolit 20 a získajte stereofónny zvuk - ideálne pre veľké večierky alebo stretnutia doma i vonku.

Silný zvuk - ľahko sa prenáša

Pevný, ale ľahký eloxovaný hliník, robustná polymérová základňa a kožený remienok znamenajú, že sa tento bezdrôtový reproduktor ľahko prenáša a umiestňuje kamkoľvek chcete - v domácnosti, záhrade alebo v parku i mimo neho.

Trvalá elegancia

Beolit 20 je odolný prenosný reproduktor, ktorý bol špeciálne vyrobený s použitím špičkových materiálov. Eloxovaný hliník zaručuje, že telo je robustné, zatiaľ čo kožený remienok je rovnako bezpečný ako prirodzene pružný.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Wi-Fi Nie
Bluetooth Áno
USB port Áno
Integr.čítačka kariet Nie
Frekvenčný rozsah (Hz) 37-20000 Hz
Airplay Nie
RMS výkon 70 W
NFC Nie
Typ reproduktora 3 - pásmový

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Bang & Olufsen Beolit 20 antracitovo-modrý

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené