Bang & Olufsen Beoplay H8i čierne

0 Pridaj vlastné hodnotenie (0)

Cena v predajni:

399,00 €

Rezervácia je zadarmo

Späť na NAY Extra kartu 7,98 €
Na splátky mesačne spočítať od 39.9 €

Cena v e-shope:

399,00 €

Doprava zdarma

Späť na NAY Extra kartu 7,98 €
Na splátky mesačne spočítať od 39.9 €

Na objednávku Kedy bude produkt v predajni?

Bezdrôtové slúchadlá Bang & Olufsen Beoplay H8i v univerzálnej čiernej farbe, ktoré potešia každého milovníka kvalitného zvuku a moderného dizajnu. Disponujú funkciou ANC na potlačenie vonkajšieho hluku a dvomi integrovanými mikrofónmi pre zlepšenie kvality vašich hovorov. Ich súčasťou je inteligentná funkcia Proximity senzor, ktorá zastaví alebo opäť začne prehrávať hudbu podľa toho, či máte slúchadlá na ušiach alebo odložené. Ak sa chcete započúvať do okolitých zvukov, stačí aktivovať režim transparentnosti. Postačí na to jeden klik, ktorým vypnete potlačenie okolitého šumu a prehrávanie hudby. Na jedno nabitie dokážu slúchadlá hrať až neuveriteľných 30 hodín, a to so zapnutým ANC a Bluetooth.

Zobraziť celý popis

Zvážte aj tento produkt

Bezdrôtové slúchadlá Bang & Olufsen Beoplay H9i v univerzálnej čiernej farbe, ktoré potešia každého milovníka kvalitného zvuku a moderného dizajnu. Disponujú funkciou AANC pre pokročilé potlačenie vonkajšieho hluku, novým basovým portom a dvomi integrovanými mikrofónmi pre zlepšenie kvality vašich hovorov. Ich súčasťou je inteligentná funkcia Proximity senzor, ktorá zastaví alebo opäť začne prehrávať hudbu podľa toho, či máte slúchadlá na ušiach alebo odložené. Ak sa chcete započúvať do okolitých zvukov, stačí aktivovať režim transparentnosti. Postačí na to jeden klik, ktorým vypnete potlačenie okolitého šumu a prehrávanie hudby. Na jedno nabitie dokážu slúchadlá hrať až 18 hodín, a to so zapnutým AANC a Bluetooth.

Základné parametre

  • Značka: Bang & olufsen
  • Frekvenčný rozsah (Hz): 20Hz-22kHz
  • NFC: Nie

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Oživenie modernej klasiky

Spoločnosť Beng & Olufsen Beoplay zjednodušila klasický dizajn, aby slúchadlá Beoplay H8i získali modernejší a vzdušnejší vzhľad, zvýšila čas počúvania o viac ako 100% a pridala inteligentné funkcie na zlepšenie zážitku z počúvania. Disponujú funkciou ANC, ktorá vám pomôže potlačiť okolitý hluk. Ak naopak chcete počúvať svoje okolie, stačí jeden klik a zapnete režim transparentnosti, vďaka ktorému vypnete súčasne hudbu aj funkciu ANC. Doplnený bol aj ďalší mikrofón, čím je zaručené zlepšenie kvality hlasu a tým aj hovoru. Slúchadlá obsahujú aj 4 mikrofóny elekretového typu pre ANC (2x v každej ušnici). 

Vylepšený dizajn a ovládacie prvky

Vývojári spoločnosti Beng & Olufsen prepracovali klasický starší model slúchadiel. Eloxované hliníkové disky boli efektívne prepojené s ušnicami a mono-rameno bolo prepracované tak, aby poskytovali čistejší a minimalistický výraz. Slúchadlá sú dodávané s ovládacími prvkami na oboch ušniciach. Výhoda pre ľudí, ktorí uprednostňujú jednoduchosť viac ako inteligentný dotykový ovládač. Špecifikom tohto modelu je inteligentná funkcia Proximity senzor, ktorá automaticky pozastaví prehrávanie hudby alebo videa pri odložení slúchadiel. Keď si opäť nasadíte slúchadlá, hudba alebo video sa začnú prehrávať znova.

Výnimočná doba prehrávania

Od staršieho modelu bola doba prehrávania zvýšená o viac ako 100%, a to až na neuveriteľných 30 hodín so zapnutým Bluetooth a ANC (potláčanie okolitého hluku). Dobíjacia lítium-iónová batéria s kapacitou 1110 mAh so zapnutou technológiou Bluetooth dokáže fungovať až 45 hodín. Slúchadlá sú dodávané aj s 1,2 metra dlhým káblom s 3,5mm jackom, čiže ponúkajú možnosť priameho pripojenia. 

Prispôsobte si zážitok z počúvania 

S Beoplay H8i môžete jemne vylaďovať svoje počúvanie pomocou aplikácie Beoplay App pre Android, iPhone a Apple Watch. Vďaka intuitívnej funkcii B&O PLAY ToneTouch môžete vyberať medzi rôznymi zvukovými profilmi špeciálne navrhnutými pre Beoplay H8i, ktoré vám pomôžu zvuk prispôsobiť rôznym typov aktivít, ako je napríklad posilňovanie, dochádzanie do práce alebo počúvanie podcastov, a môžete aktivovať Režim priehľadnosti (Transparency mode). Ponúkajú aj možnosť dvojitého pripojenia k zariadeniu – môžete tak spárovať slúchadlá na dve zariadenia súčasne, takže sa nemusíte odpojiť od jedného, aby ste sa pripojili k druhému.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Značka: Bang & olufsen
Frekvenčný rozsah (Hz): 20Hz-22kHz
iNFC: Nie
Rozhranie: Bluetooth
Štýl nosenia: náhlavné

Ďalšie vlastnosti

Značka: Bang & olufsen
Ovládanie prehrávania: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Hmotnosť: 215 g

Mikrofón

Zabudovaný mikrofón: Áno

Zvuk

Frekvenčný rozsah (Hz): 20Hz-22kHz
Ovládanie hlasitosti: Áno
Potlačenie šumu: Áno

Konektivita

iNFC: Nie
Rozhranie: Bluetooth
Odnímateľný kábel: Áno
Dosah: 10 m

Dizajn

Štýl nosenia: náhlavné

Obsah balenia

Dokovacia stanica: Nie

Batérie

Výdrž batérie: 45 hod.

Ostatné

Kód produktu: 1645126

Všetky parametre

Hore

Recenzie

Hodnotenia zákazníkov

Buďte prvý, kto vloží recenziu k tomuto produktu.

0%
zatiaľ nehodnotené

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore