Baseus Superlative Hub

Cena:
9,99 €

Pôvodná cena 69,99 €
Späť na NAY Extra kartu 0,20 €

POPIS PRODUKTU

Univerzálny rozbočovač Baseus Superlative Hub umožní pripojiť k vášmu notebooku, tabletu alebo telefónu externé príslušenstvo ako sú myši, klávesnice, zobrazovacie zariadenia, USB flash disky a ďalšie. Vybavený je dvojicou USB-A 3.0 portov, USB-C portom s podporou Power Delivery s maximálnym výkonom 60 W, 3,5 mm výstupom a HDMI portom s podporou 4k rozlíšení. Ďalším užitočným prvkom je integrovaná bezdrôtová nabíjačka pre Apple Watch. Pre správnu funkčnosť je nevyhnutné, aby bolo vaše zariadenie vybavené USB-C portom a podporou pripojenia externých zariadení. Vďaka štýlovému a kompaktnému prevedeniu, ktoré kombinuje prémiové materiály sklo a hliník, bude Baseus Superlative Hub pekným a užitočným doplnkom k vášmu zariadeniu.

Zobraziť celý popis

  • Výpredaj − 86 %
Popis produktu

Dostaňte zo svojich zariadení maximum

Pomocou rozbočovača Baseus Superlative Hub budete môcť k svojmu zariadeniu pripojiť externé príslušenstvo, ktoré vám uľahčí prácu a sprístupní ďalšie možnosti jeho využitia. Ak vlastníte notebook, tablet alebo telefón s USB-C portom, ktorý podporuje pripojenie ďalšieho príslušenstva, budete si môcť pripojiť klávesnice, myši, monitory i projektory. Hub disponuje HDMI portom s podporou 4k rozlíšenia, dvojicou USB-A 3.0 portov pre rýchly prenos dát. Ďalej je vybavený USB-C portom, do ktorého môžete pripojiť zdroj napájania. Tento port podporuje technológiu Power Delivery s maximálnym výkonom 60 W, takže môžete pohodlne svoje zariadenie zároveň aj nabíjať. Vo výbave nechýba ani bezdrôtová nabíjačka pre Apple Watch.

Kompaktný a prémiový vzhľad

Všetky tieto skvelé možnosti sa ukrývajú v krásne spracovanom tele, ktoré pôsobia modrně a štýlovo. Pri výrobe zvolil výrobca osvedčenú kombináciu skla a kovu. To vytvára prémiový dizajn, ktorý perfektne doplní vaše zariadenie. Zároveň je hub tiež kompaktný, takže ho môžete mať stále pri sebe a pripravený na použitie.

Špecifikácie

Výstupy

  • 2x USB-A 3.0 5 V/1,5 A
  • HDMI s podporou 4k rozlíšenia
  • 3,5 mm jack
  • bezdrôtová nabíjačka pre Apple Watch 2 W

Vstupy

  • USB-C pre pripojenie k zariadeniu
  • USB-C vstup pre pripojenie napájania s podporou Power Delivery s maximálnym výkonom 60 W (20 V/3 A Max.)

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Max. výstupný prúd: 5 A
Výstupy: USB-C

Ďalšie vlastnosti

Značka: Baseus

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: sivá
Šírka: 44 mm
Výška: 270 mm
Hmotnosť: 90 g
Hĺbka: 20 mm

Funkcie

Zabudované svetlo: Nie

Energetické údaje

Max. výstupný prúd: 5 A
Podpora rýchleho nabíjania: Áno

Konektivita

Celkový počet výstupov: 6
Výstupy: USB-C

Ostatné

Kód produktu: CAHUB-AZ0G

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore