Batman: Arkham Knight (PlayStation Hits Edition) - PS4 hra

Cena:
17,99 €

Pôvodná cena 19,99 €
Späť na NAY Extra kartu 0,36 €

POPIS PRODUKTU

Akčná hra Batman: Arkham Knight je určená pre hernú konzolu PS4. Vyvrcholenie trilógie s netopierím hrdinom je tu! Opäť sa vraciame do Gotham City, aby sme uzavreli poslednú kapitolu príbehu Arkhamu. Čakajú na vás noví zločinci, väčšia herná plocha a novinka v podobe pojazdného Batmobilu. Mesto vás už očakáva!

Zobraziť celý popis

  • Zľava 10 %
Popis produktu

Akčná PS4 hra Batman: Arkham Knight.

Vyvrcholenie trilógie s netopierím hrdinom je tu! Opäť sa vraciame do Gotham City, aby sme uzavreli poslednú kapitolu príbehu Arkhamu. Čakajú na vás noví zločinci, väčšia herná plocha a novinka v podobe pojazdného Batmobilu. V hre Batman: Arkham Knight štúdio Rocksteady predstaví svoju unikátnu verziu Batmobilu, která je poprvý raz ovládateľná. Legendárne vozidlo spolu sa skvelou hrateľnosťou, ktorou sa séria Batman Arkham preslávila, poskytne hráčom jedinečný herný zážitok z Batmanovho sveta, v ktorom budú môcť jazdiť po uliciach a vznášať sa nad siluetou celého Gotham City.

Nová zbraň Disruptor

Batman dostane nové vybavenie, strelnú zbraň, ktorá sa volá Disruptor. Keďže má dlhý dosah, pomôže hlavnému hrdinovi riešiť rôzne situácie v rozľahlých priestoroch a širokých uliciach. V default móde je schopná zlikvidovať bežné strelné zbrane. V prípade, že súperov samopaľ dostane zásah, zbraň zostane nefunkčná. Disruptor však toho zvládne oveľa viac. Ak vystrelí dvojitú dávku, zbrane vybuchnú. Navyše dokáže zamerať vozidlá, ktoré potom je možné sledovať počas jazdy v Batmobile.

Legendárne postavy

V najočakávanejšej hre roka Batman: Arkham Knight nebudú chýbať ďaľšie známe postavy. Nebezpečná Harley Quinn, diabolský Scarecrow, ekoteroristka Poison Ivy, úlisná Catwoman a nesmieme opomenúť aj druhú hlavnú postavu a to Batmobil. Tešiť sa môžte aj na spojencov Nightwinga a Robina. 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Médium: BLU-RAY
Platforma: PlayStation 4
Typ hry: Akčné
Lokalizácia: anglická

Ďalšie vlastnosti

Značka: Warner bro
Médium: BLU-RAY
Platforma: PlayStation 4
Typ hry: Akčné
Vekové obmedzenie: 16+
Závadnosť obsahu: Násilie
Lokalizácia: anglická

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 130 mm
Výška: 170 mm
Hmotnosť: 160 g
Hĺbka: 10 mm

Obsah balenia

Obsah balenia: PS4 hra

Ďalšie parametre

VR hra: Ne
PlayLink: Ne

Ostatné

Kód produktu: 5051892216982

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore