Bayby BBS 3030 elektrický sterilizátor

Cena:
119,00 €

Pôvodná cena 147,90 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 2,38 €

Nedá sa rezervovať

POPIS PRODUKTU

Elektrický sterilizátor Bayby BBS 3030 s praktickým stojanom vo vnútri, sterilizuje 6 dojčenských fliaš všetkých typov vrátane príslušenstva naraz. Voliteľný pracovný režim: Automaticky / Sterilizácia / Vysušovanie. Môžete si zvoliť medzi režimom Automatickej sterilizácie a vysúšania alebo medzi režimom iba Sterilizácie alebo medzi režimom len Vysušovanie. Digitálny LCD displej LCD displej je ovládaný mikročipom a podáva vám informácie o prebiehajúcom procese. Zvukový signál upozorní na ukončenie procesu a prístroj sa potom automaticky vypne.

Zobraziť celý popis

 • Výpredaj − 20 %
 • Doprava zadarmo

Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

  Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

Hore

Popis produktu

Bayby BBS 3030

Praktický a efektívny elektrický sterilizátor so sušičkou Bayby BBS 3030 zaisťuje maximálnu hygienu a efektívnu likvidáciu väčšiny známych baktérií v priebehu niekoľkých minút. S jeho pomocou môžete sterilizovať až 6 dojčenských fliaš všetkých typov, vrátane príslušenstva. Funkcia pre vysúšanie umožňuje odstránenie skondenzovanej vody zo sterilizovaných fliaš a ich príslušenstva. Oceníte jednoduché použitie. Praktický stojan vo vnútri prístroja bol navrhnutý tak, aby sa para dostala do všetkých zákutí cumlíkov a skondenzovaná voda mala kadiaľ odtiecť. Do jeho hornej časti sa vďaka pripraveným otvorom i "háčikom" spoľahlivo umiestnia cumlíky a ďalšie pomôcky najrôznejších tvarov. Stojan je možné z prístroja úplne vybrať a samostatne použiť ako odkvapávač či držiak.

Tri režimy

Pri používaní digitálneho parného sterilizátora so sušičkou Bayby BBS 3030 si môžete zvoliť jeden z troch režimov - automatickú sterilizáciu a vysúšanie (s možnosťou nastaviť tri dĺžky vysúšania), alebo režim obyčajná sterilizácia, a do tretice naopak iba vysúšanie. Ovládanie je veľmi intuitívne, každá funkcia má svoje tlačidlo a o zvolenom procese vás informuje digitálny LCD displej, ktorý je ovládaný mikročipom a podáva vám informácie o prebiehajúcom procese.

Bezpečnosť

Zvukový signál vás upozorní na ukončenie procesu a prístroj sa potom automaticky vypne. Rovnako vás prístroj informuje o nedostatku vody, ak ste nenaliali predpísaných 120 ml. Sterilizačný proces trvá cca 11 minút, pri menšom množstve vody, kedy sa voda vyvarí skôr, vám dá prístroj zvukovým signálom na vedomie, že sterilizačný proces nebol dostatočný - LCD displej sčervená, zobrazí sa ikonka nedostatku vody a sterilizácia sa preruší. Všetky časti digitálneho parného sterilizátora so sušičkou Bayby BBS 3030, až na vykurovaciu nerezovú dosku, sú vyrobené z kvalitného plastu neobsahujúceho Bisfenol A.

 

Hore

Parametre produktu

Ďalšie vlastnosti

Značka: Bayby

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 27,4 cm
Hmotnosť: 2587 g
Výška: 40,5 cm
Hĺbka: 27,6 cm

Ďalšie parametre

Typ zariadenia: Elektrické

Ostatné

Kód produktu: 41005000

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore