Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

  Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

Hore

Popis produktu

Jednoduchý dizajn

Bezdrôtový reproduktor BEATS Pill+ Neighbourhood Collection bol pri vytváraní inšpirovaný ulicou a jej životom. Trávnatá zelená farba pôsobí elegantne a zároveň veľmi štýlovo. Sofistikovaný dizajn vyzerá tak dobre ako znie zvuk reproduktora. Jednoduché a intuitívne ovládanie zaistí jediné tlačilo ‚b‘ – play, pause, skip a ovládanie hovoru. Pre zapnutie a vypnutie reproduktora a ovládanie hlasitosti sú tu tlačidlá, ktorú sú dômyselne skryté pod povrch vrchnej časti.

Možnosti pripojenia

Reproduktor BEATS Pill+ Neighbourhood Collection poskytuje viacero možnosti pripojenia vašich zariadení. Pomocou bezdrôtovej technológie Bluetooth spárujte váš iPhone, MacBook alebo iné BT zariadenie a môžete jednoducho prehrávať vaše obľúbené skladby, videá alebo hry s kvalitným zvukom a presnou reprodukciou. S reproduktorom môžete jednoducho prijímať hovory z vášho telefónu. Navyše ponúka aj 3,5 mm stereo jack pre káblové pripojenie. Nabíjateľná batéria s výdržou 12 hodín vám umožní aj nabíjanie iných zariadení.

Kvalitný zvuk

Vychutnajte si zážitok z kvalitnej hudby s čistotou bez šumu. Vstavaný menič reproduktora v kompaktnom dizajne predstavuje prvotriedne zariadenie s ohromujúcim zvukom. Dvojcestný  crossover systém vytvára optimalizované zvukové pole pre skvelý dynamický rozsah a jasnosť zvuku vo všetkých žánroch hudby. Oddelené reproduktory používajú rovnakú akustickú mechaniku ako v profesionálnych nahrávacích štúdiách.

Beats Pill+ aplikácia

Stiahnite si aplikáciu Beats Pill+ z aplikácie App Store a odomknite ďalšie funkcie, ktoré vás aj vašich priateľov privedú do centra hudby. Zapojte do mixu druhý reproduktor pre ešte inovatívnejšie spôsoby hrania. Aplikácia tiež umožňuje prehrávanie zoznamu skladieb z dvoch zdrojov Bluetooth. Synchronizujte dva reproduktory a prehrávanie sa stane ešte dynamickejším zvukovým zážitkom. 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Značka: Beats

Ďalšie vlastnosti

Značka: Beats
iSmart: Nie

Rádio

FM rádio: Nie

Ostatné

Kód produktu: MQ352ZM/A

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore