Beats Powerbeats Pro machové

NFC: Nie, Rozhranie: Bluetooth, Štýl nosenia: do uší. Viac info

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Štýlové bezdrôtové slúchadlá Beats Powerbeats Pro v machovej farbe ponúkajú silný, vyvážený zvuk s veľkým dynamickým rozsahom a izoláciou hluku. K svojej prevádzke nepotrebujú jediný kábel, takže vás pri jeho využívaní nebude absolútne nič obmedzovať. Slúchadlá vynikajú ergonomickým prevedením, pevnou konštrukciou, odolnosťou voči potu a vode a sú pohodlné aj pri dlhšom nosení. Poskytujú výdrž 9 hodín prehrávania, pričom nabíjacie puzdro im dodá energiu až na 24 hodín. S technológiou Bluetooth môžete jednoducho a rýchlo streamovať obľúbené skladby z telefónu či tabletu. Na oboch slúchadlách sa nachádzajú ovládacie prvky pre regulovanie hlasitosti, preskakovanie skladieb a vybavovanie hovorov. S určitosťou poteší podpora hlasového asistenta.

Bezdrôtové slúchadlá Apple Powerbeats Pro

Powerbeats Pro sú bezdrôtové slúchadlá konštruované pre špičkových športovcov, takže žiadne káble vás nebudú pri športe obmedzovať. Vďaka nastaviteľným háčikom a koncovkám do uší v niekoľkých veľkostiach budú slúchadlá sedieť ako uliate bez ohľadu na to aký náročný je tréning. Tieto ľahké slúchadlá rátajú s vrcholnými výkonmi a tak ich vylepšená odolnosť voči potu a vode vám môže pomôcť podať čo najlepší športový výsledok. Slúchadlá vydržia prehrávať hudbu až 9 hodín, takže vás muzika s dynamickým, vyváženým zvukom bude motivovať tak dlho, ako budete potrebovať.

Skvelý zvuk

Powerbeats Pro vďaka prepracovanej akustickej sústave produkujú čistý vyvážený zvuk a vylepšený dynamický rozsah. Slúchadlá sú tiež navrhnuté so zameraním na ergonomické pohodlie, aby vám poskytli čo najlepší zážitok z počúvania.

Hrajte to na obe strany alebo na každú zvlášť

Každé slúchadlo je vybavené ovládacími prvkami, takže si môžete vychutnať maximálnu kontrolu nad zvukom. Snímače automatického prehrávania / pozastavenia spoznajú, keď si slúchadlá dáte do uší. Vďaka podpore hlasového asistenta na najrôznejších kompatibilných zariadeniach sa pri tréningu nemusíte ničím rozptyľovať.

Dostatok energie

Každé slúchadlo vydrží prehrávať až 9 hodín, takže bez hudby určite nezostanete. Nabíjacie puzdro dodá slúchadlám energiu na viac ako 24 hodín. A ak vám dôjde šťava, 5 minútovým nabitím v režime Fast Fuel dobijete batériu na 1,5 hodiny počúvania. Snímače automatického zapnutia/ vypnutia pomáhajú šetriť energiu prepnutím do režimu spánku. Ak ich budete chcieť znova použiť, jednoducho ich vložte späť do uší. Teraz môžete tráviť menej starostí s nabíjaním a viac času venovať tomu, čo nabíja vás.

Hlasový asistent

Ovládanie s hlasovým asistentom je jednoduchšie ako kedykoľvek predtým. Jednoducho povedzte „Hey Siri“ pre hlasom aktivovanú službu bez toho, aby ste museli vyberať váš iPhone. Vďaka slúchadlovému čipu Apple H1 poskytuje Powerbeats Pro rýchlejšie a stabilnejšie bezdrôtové pripojenie k vašim zariadeniam.

Bezdrôtové pripojenie, ktoré funguje

Vďaka Bluetooth triedy 1 majú slúchadlá dlhší dosah. Ich pripojenie je stabilné, aj keď ste stále v pohybe. Každé slúchadlo je k zariadeniu pripojené nezávisle, čo prispieva k väčšej spoľahlivosti a voľnosti pri počúvaní hudby či telefonovaní. Hlasový akcelerometer a niekoľko mikrofónov dokáže zamerať váš hlas a odfiltrovať okolitý hluk. Nastavenie slúchadiel je okamžité - stačí otvoriť puzdro a podržať ho pri iPhone. Automaticky sa potom pripojí aj k Apple Watch, iPadu a Macu.

Kľúčové vlastnosti

 • Úplne bezdrôtové vysoko výkonné slúchadlá
 • Až 9 hodín času na počúvanie (viac ako 24 hodín s puzdrom)
 • Nastaviteľné háčiky na uši pre pohodlie a stabilitu
 • Zosilnená konštrukcia pre odolnosť proti potu a vode počas náročných tréningov
 • Ovládacie prvky hlasitosti a preskakovanie skladieb na každom slúchadle, podpora hlasového asistenta a automatické prehrávanie/ pozastavenie
 • Výkonný, vyvážený zvuk s dynamickým rozsahom a izoláciou hluku
 • Hlasová aktivácia „Hej Siri“ a vylepšená rýchlosť pripojenia prostredníctvom čipu pre slúchadlá Apple H1
 • Slúchadlá sa pripájajú nezávisle cez Bluetooth triedy 1 pre rozšírený dosah 
 • Pri technológii Fast Fuel poskytuje 5 minútové nabíjanie 1,5 hodiny prehrávania, keď je batéria takmer vybitá 
 • Zvýšený výkon telefónnych hovorov a spracovanie hovorov
   

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

NFC Nie
Rozhranie Bluetooth
Štýl nosenia do uší

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Beats Powerbeats Pro machové

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami