Služby k produktu

 • Doprava s vynáškou zadarmo Doprava s vynáškou zadarmo

  Objednávku nad 40€ vám bezplatne dovezieme domov a vynesieme až do bytu.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

  Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

Hore

Popis produktu

Praktické a odolné

Bezdrôtové slúchadlá BEATS Powerbeats3 v elegantnom modrom prevedení sú navrhnuté tak, aby na vašich ušiach dokonale držali a to pri všetkých činnostiach, pri ktorých ich plánujete využiť. Sú zostavené z jednej káblovej šnúrky, na koncoch ktorej sú samotné slúchadlá so závesnými háčikmi za uši. To zaručuje perfektné prichytenie. Disponujú vysokou odolnosťou voči vode a potu, takže si ich budete môcť užívať aj za nepriaznivého počasia, či vysokého športového nasadenia.

Kvalitný zvuk

Prostredníctvom akustickej sústavy s dvomi budičmi sa do vašich uší dostane len kvalitný a čistý zvuk. Výšky budú čitateľné a basy pevne usadené. Koncovky do uší, ktoré sú v štyroch veľkostiach súčasťou balenia zabezpečia, že počúvanie vašej obľúbenej hudby bude ničím nerušené a pozbavené okolitého hluku.

Maximálna výdrž

Dôležitou vlastnosťou, ktorá by bezdrôtovým slúchadlám nemala chýbať je skvelá výdrž batérie. Tú zaisťuje technológia Apple W1, zásluhou ktorej vám budú slúchadlá slúžiť po dobu až 12 hodín. V prípade vybytia stačí využiť režim FastFuel, s ktorým získate za 5 minút nabíjania celú hodinu ďalšieho počúvania. Takto si vychutnáte naozaj kvalitný, čistý zvuk po celú dobu.

Ovládanie rýchlo a ľahko

So slúchadlami BEATS Powerbeats3 bude ovládanie naozaj jednoduché a rýchle. Vďaka zabudovanému ovládaču RemoteTalk, ktorý ma v sebe integrovaný mikrofón si pohodlne vybavíte svoje telefónne hovory, nastavíte hlasitosť počúvanej hudby, či využijete možnosti inteligentnej osobnej asistentky Siri.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Značka: Beats

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore