Beats Solo Pro červené

Bezdrôtové slúchadlá, náhlavné, Farba červená, Lightning, Bluetooth, Dokovacia stanica: Nie, Výdrž batérie: 40 h, Zabudovaný mikrofón: Áno, Aktívne tlmenie hluku: Áno, Certifikácia nemá, Odnímateľný kábel: Nie, Ovládanie hlasitosti: Áno, Ovládanie prehrávania: Áno. Viac info

Popis produktu

Elegantné bezdrôtové slúchadlá na uši Beats Solo Pro v červenom farebnom prevedení ponúkajú čistý, dynamický a vyvážený zvuk, ktorý sa ukrýva v ľahkej a ergonomickej konštrukcii. Špecifikom je technológia adaptívneho potláčania hluku Pure ANC (aktívne blokuje okolitý hluk) a režim priepustnosti (necháva prenikať viac zvukov z okolia bez toho, aby znižoval zážitok z hudby). Manipulácia so slúchadlami je veľmi jednoduchá – pre intuitívne zapnutie/vypnutie ich stačí rozložiť/zložiť a na prípadné zdvihnutie hovoru, posun skladby či nastavenie hlasitosti poslúžia integrované ovládacie prvky. Na jedno plné nabitie vydržia hrať až 22 hodín, s Pure ANC a režimom priepustnosti, a 40 hodín, ak sú tieto funkcie vypnuté.

Inšpirujte sa hudbou

Nechajte sa inšpirovať hudbou plynúcou z bezdrôtových slúchadiel Solo Pro. Máte na výber z dvoch režimov počúvania: adaptívne potláčanie hluku Pure ANC vám vytvorí priestor na ponorenie do práce, no v režime priepustnosti nestratíte kontakt s okolím. Disponujú unikátnym intuitívnym zapínaním a vypínaním slúchadiel rozložením a zložením. A batéria vydrží až 22 hodín, takže ak už budete kdekoľvek, bez hudby určite neostanete.

Zvuk pod kontrolou

Slúchadlá majú vyspelú akustickú platformu s presvedčivým zvukom a vyváženým hudobným podaním. Dva rôzne režimy vám umožnia zvoliť, či chcete okolie vnímať alebo pustiť z hlavy. Technológia adaptívneho potláčania hluku Pure ANC aktívne blokuje okolitý hluk a v reálnom čase kalibruje zvukové podanie, aby zachovala dynamický rozsah a náboj hudby. Priebežne tiež vyhľadáva okolité zvuky, ktoré treba potlačiť a automaticky reaguje na to, ako slúchadlá sedia na hlave. Režim priepustnosti zase necháva do slúchadiel prirodzene prenikať viac zvukov z okolia bez toho, aby znižoval výnimočnosť zážitku z počúvania. Medzi režimami jednoducho prepnete stlačením tlačidla.

Štýlový dizajn

Slúchadlá disponujú dizajnom, ktorý kladie dôraz na ergonómiu, vďaka čomu sú pohodlné aj pri dlhšom používaní. Nastaviteľné bočnice z lešteného kovu plynule prechádzajú do náušníkov s integrovanými ovládacími prvkami. Jednoduchosť ovládania sa spája s čistým, štýlovým prevedením. Celok pôsobí robustným a pritom sofistikovaným elegantným dojmom. 

Intuitívne zapnutie/vypnutie

Slúchadlá sa zapínajú a vypínajú tak, že ich rozložíte alebo zložíte. Solo Pro majú pri bežnom používaní so zapnutou funkciu Pure ANC alebo režimom priepustnosti energiu na 22 hodín počúvania. S vypnutými režimami dokážu hrať dokonca až 40 hodín. A keď sa batéria vybije, 10-minútové Fast Fuel dobitie zaobstará ďalšie 3 hodiny počúvania.

Stabilné pripojenie

Vďaka technológii Bluetooth majú slúchadlá dlhší dosah s minimom výpadkov. Akcelerometer na detekciu reči a dvojica mikrofónov umožňuje slúchadlám zamerať váš hlas a odfiltrovať okolitý hluk. Pomocou integrovaných ovládacích prvkov na náušníku môžete pohotovo vybavovať hovory, preskakovať skladby a ovládať hlasitosť. Nastavenie slúchadiel je okamžité – stačí ich rozložením zapnúť a podržať pri iPhone. K Apple Watch, iPadu alebo Macu sa už pripoja automaticky.

Praktická Siri

So Siri sa dohovoríte veľmi jednoducho. Stačí povedať „Hey Siri“ a aktivuje sa hlasom. Na iPhone nemusíte ani siahnuť. Solo Pro majú vďaka slúchadlovému čipu Apple H1 rýchlejšie a stabilnejšie bezdrôtové pripojenie. 

Unikátne vlastnosti

  • Aktívne potlačenie hluku (ANC) blokuje okolitý hluk

  • Technológia Beats Pure ANC sa prispôsobuje vonkajšiemu hluku a presnému usadeniu slúchadiel a pritom zachováva zvukovú kvalitu prehrávanej hudby

  • V režime priepustnosti si pri počúvaní udržíš kontakt s okolím

  • Až 22 hodín počúvania (až 40 hodín pri vypnutom ANC a priepustnosti)

  • 10-minútovým nabíjaním v režime Fast Fuel dobiješ slabú batériu na 3 hodiny počúvania

  • Intuitívne zapnutie a vypnutie slúchadiel rozložením a zložením

  • Ergonomická konštrukcia pre optimálne pohodlie pri dlhodobom nosení

  • Integrované ovládacie prvky na náušníku a podpora hlasového ovládania

  • Čisto hlasová aktivácia „Hey Siri“ a vyššia rýchlosť pripojenia vďaka slúchadlovému čipu Apple H1

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Rozhranie Lightning, Bluetooth
Štýl nosenia náhlavné

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Beats Solo Pro červené

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami