Beats Solo3 červeno-modré

Rozhranie: Bluetooth, Štýl nosenia: náhlavné,

Farba

  • Sledovať zmeny
  • Do obľúbených
  • Vytlačiť

Popis produktu

Elegantné bezdrôtové slúchadlá na uši Beats Solo3 v červeno-modrom prevedení vás očaria už na prvý pohľad. Vyznačujú sa kvalitnou konštrukciou, ktorá zaručuje dlhú životnosť. V prípade potreby ich možno ľahko a kompaktne zložiť, čím budú skvelým spoločníkom aj na cestách. Pomocou nich budete môcť počúvať svoje obľúbené skladby, ale aj vybavovať všetky telefonáty. V prevádzke vydržia vďaka dobíjacej lítium-iónovej batérii a unikátnemu úspornému čipu ohromných 40 hodín, čo je skutočne dlhá doba. Pri využití režimu Fast Fuel ich už po 5-minútovom nabíjaní možno používať ďalšie tri hodiny. Náušníky sú polstrované a ergonomicky tvarované, čím zabezpečujú naozaj pohodlné používanie počas celej doby. Nemožno opomenúť ani precízne vyladenú akustickú sústavu, ktorá zabezpečí naozaj čistý a vyvážený zvuk za každých okolností.

Ohromný výkon

Špičkové slúchadlá Beats Solo3 sa vyznačujú hneď niekoľkými atribútmi, ktorými si okamžite získajú vaše sympatie. Či už máme na mysli zvuk, výkon alebo atraktívny vzhľad, vo všetkých smeroch bude spĺňať vaše požiadavky. Od samého začiatku tak budú skvelým spoločníkom na cestách, ale aj pri sladkom ničnerobení. S precízne vyladenou sústavou sa už teraz môžete tešiť na skvelú reprodukciu a čisté tóny za každých okolností. Nezáleží na tom, aký druh hudby počúvate, vždy zaručuje perfektné výsledky.

Prepojenie 

Synchronizácia prostredníctvom Bluetooth Class 1 je mimoriadne jednoduchá a zaberie vám skutočne len krátku chvíľu. Ide o veľmi intuitívny proces, po ktorom si už užívate nerušenú prevádzku až po dobu 40 hodín, čo je skutočne dlhá doba. Je to najmä zásluhou inovatívneho čipu W1, ktorý pochádza priamo od spoločnosti Apple. Po 5-minútovom nabití v režime Fast Fuel budú k dispozícii ďalšie tri hodiny. 

Dizajn 

mäkkým polstrovaním zaručujú naozaj vysoký komfort používania počas celej doby. Ani po niekoľkých hodinách počúvania vás nikde nebudú tlačiť, prípadne inak obťažovať. Svojím prevedením pôsobia obzvlášť elegantne a nadčasovo zároveň. Vďaka absencii káblov vás pri prevádzke nič neobmedzuje a vy si tak môžete naplno užiť každú prehrávanú skladbu. Jednoduché a čisté línie sú zjavné už na prvý pohľad. Výberom tej správnej farby budú dokonalým doplnkom k vášmu zariadeniu.

Prevádzka 

Po rozbalení ich stačí len zapnúť a podržať pri vašom telefóne Apple iPhone. Všetko prebehne automaticky, vy si nemusíte robiť s ničím starosti. Navyše sú kompatibilné aj s Apple Watch hodinkami, iPadmi i Macom.

Obsah balenia

  • Slúchadlá Beats Solo3 Wireless

  • Puzdro na nosenie

  • Univerzálny USB nabíjací kábel (USB-A / USB micro-B)

  • Stručná príručka

  • Záručný list

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Rozhranie Bluetooth
Štýl nosenia náhlavné

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Beats Solo3 červeno-modré

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené