Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

  Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

Hore

Popis produktu

Štýlove a praktické

Čo by boli slúchadlá od spoločnosti Beats, keby neboli nahodené v nádhernom dizajne. Bezdrôtové slúchadlá na uši BEATS Solo3 Wireless nie sú žiadnou výnimkou. Prichádzajú v úplne novom síce jednoduchom, no tým očarujúcejšom šate. Zahalené do tehlovo červenej farby ich budete môcť nosiť kdekoľvek a kedykoľvek. Ich polstrované náušníky dožičia vaším ušiam pohodlie a obmedzia nežiadanému rušeniu okolitým hlukom, takže si ich budete môcť naplno užívať aj na hlučných miestach.

Všetko je o zvuku

Prepracovaná technológia akustickej sústavy zaisťuje kvalitnú reprodukciu tónov a tak sa do vašich uší dostane len špičkový a čistý zvuk. Slúchadlá sa vyznačujú realistickým podaním zvuku a perfektne zladenými basmi a výškami. Živý a verný zvuk sú nám schopné sprostredkovať tiež vďaka širokému frekvenčnému rozsahu. Prenos zvuku je zabezpečený pomocou bezdrôtovej technológie Bluetooth Class 1, takže je možné pripojiť ich k akémukoľvek mbilnému zariadeniu s touto funkciou. 

Na každodenné počúvanie

Slúchadlá sú vybavené úsporným čipom Apple W1, vďaka čomu sú schopné hrať na batériu vyše 40 hodín. Ak batéria hlási blízkosť vybitia, no vy si chcete svoju obľúbenú hudbu prehrávať ďalej, nezúfajte, spoločnosť Beats myslela aj na to. Vyzbrojila ich režimom FastFuel, za pomoci ktorého môžete získať za 5 minút nabíjania až 3 hodiny ďalšieho počúvania

Jednoduché ovládanie

Na slúchadle sa nachádzajú integrované ovládacie prvky, ktoré vám v spolupráci so vstavanými mikrofónmi umožňujú využívať slúchadlá na vybavovanie telefónnych hovorov, ovládanie a nastavovanie prehrávania hudby, či aktivovanie asistentky Siri.

 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Značka: Beats

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore