Popis produktu

Ohromný výkon

Nové slúchadlá slúchadlá Beats Solo3 Wireless sa vyznačujú hneď niekoľkými vlastnosťami, ktorými si okamžite získajú Vaše sympatie. Či už je to vynikajúci zvuk, výkon alebo atraktívny vzhľad, vo všetkých smeroch bude spĺňať Vaše požiadavky. Od samého začiatku tak budú skvelým spoločníkom na cestách, ale aj pri oddychu. Integrované ovládacie prvky na slúchadlách spolu s dvojicou mikrofónov, ktoré umožňujú vybavovať hovory, ovládať prehrávanie hudby a pohotovo aktivovať Siri.

Prepojenie

Po rozbalení slúchadiel ich stačí len zapnúť a podržať pri Vašom telefóne alebo tablete. Pripojenie prebehne rýchlo a jednoducho. Navyše sú kompatibilné aj s Apple Watch hodinkami, Ipadmi i Macom. Synchronizácia prostredníctvom rozhrania Bluetooth zaberie skutočne len krátku chvíľu. Ide o veľmi intuitívny proces, po ktorom si už užívate nerušenú prevádzku až po dobu 40 hodín, čo je skutočne dlhá doba. Je to najmä zásluhou čipu W1, ktorý pochádza priamo od spoločnosti Apple. Po 5-minútovom nabití v režime Fast Fuel budú k dispozícii ďalšie tri hodiny. Súčasťou balenia je puzdro na nosenie, prepojovací audio kábel RemoteTalk s konektormi 3,5 mm a USB nabíjací kábel (USB-A/USB micro-B).

Dizajn Icon Collection

Jednoduché a čisté línie sú zjavné už na prvý pohľad. S mäkkým polstrovaním zaručujú slúchadlá vysoký komfort používania počas celej doby používania. Ani po niekoľkých hodinách počúvania Vás nikde nebudú tlačiť. Zlatým prevedením pôsobia obzvlášť elegantne a nadčasovo zároveň. Výberom tej správnej farby budú dokonalým doplnkom k vášmu zariadeniu. Vďaka absencii káblov Vás pri prevádzke nič neobmedzuje a Vy si tak môžete naplno užiť každú skladbu.

 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Značka: Beats
iNFC: Nie
Rozhranie: Bluetooth
Štýl nosenia: náhlavné

Ďalšie vlastnosti

Značka: Beats
Ovládanie prehrávania: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: zlatá
Hmotnosť: 215 g

Mikrofón

Zabudovaný mikrofón: Áno

Konektivita

iNFC: Nie
Rozhranie: Bluetooth
Odnímateľný kábel: Áno
Dosah: 10 m

Dizajn

Štýl nosenia: náhlavné

Zvuk

Ovládanie hlasitosti: Áno
Potlačenie šumu: Nie

Batérie

Výdrž batérie: 40 hod.

Ostatné

Kód produktu: MUH42EE/A

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore