Beats Studio3 Wireless Beats Camo Collection béžové


Rozhranie: micro USB, Bluetooth, Štýl nosenia: náhlavné,


Cena 279,00 €

Zľava 20 % z pôvodnej ceny: 349,00 € Zobraziť nápoveď

5,58 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Štýlové bezdrôtové slúchadlá Beats Studio3 v béžovom farebnom prevedení sú ľahké, skladné a prinášajú kvalitný a čistý zvuk. Sú navrhnuté pre maximálne pohodlie a komfort. Mäkké nastaviteľné slúchadlá s pokročilým odvzdušnením obopnú celé ucho. Na jedno plné nabitie vydržia až 22 hodín nepretržitého hrania. Pokročilá technológia Active Noise Canceling eliminuje okolitý ruch a hluk. Slúchadlá sú vybavené výkonným čipom Apple W1 pre prvotriedny zvuk s vyladením akustiky v reálnom čase. Slúchadlá Beats Studio3 Wireless vynikajú svojou skvelou konektivitou, vďaka ktorej ich bleskovo prepojíte so svojim iPhonom, Apple Watch či MacBookom. 3,5 mm kábel RemoteTalk umožní káblové pripojenie slúchadiel.

Precízne vyladená akustika a technológia Pure ANC

Slúchadlá Beats Studio3 Wireless sa postarajú o špičkový zážitok z počúvania vďaka technológii adaptívneho potláčanie hluku Pure ANC, ktorá aktívne blokuje okolitý hluk a v reálnom čase kalibruje zvukové podanie. Zachováva tak priezračnosť, dynamický rozsah a emotívny náboj hudby. Priebežne vyhľadáva okolité zvuky, ktoré je potrebné potlačiť. Pritom automaticky reaguje na to, ako slúchadlá sedia na hlave. Na základe toho optimalizuje zvukový výstup, aby zážitok z počúvania presne zodpovedal predstavám autora hudby.

Poháňané čipom Apple W1

Úsporný čip W1 zaručuje hladké nastavenie a prepínanie zariadení Apple a až 22-hodinovou výdrž batérie pri počúvaní so zapnutou technológiou Pure ANC. Naviac umožňuje technológiou Fast Fuel dobiť slúchadlá za desať minút na 3 hodiny počúvania. V úspornom režime s vypnutou technológiou Pure ANC vydržia slúchadlá hrať až 40 hodín.

Buďte v spojení

Vybavujte hovory, preskakujte skladby, ovládajte hlasitosť a aktivujte Siri ovládacími prvkami na náušníku. Čip Apple W1 podporuje pripojenie cez Bluetooth triedy 1, čo je špičková klasifikácia dosahu a sily signálu. Slúchadlá Beats Studio3 Wireless sa vďaka skvelému výkonu hladko synchronizujú s vašimi zariadeniami. Hudba vás tak bude celý deň pohodlne sprevádzať pri všetkom, čomu sa venujete.

Dokonale sadnú

Slúchadlá Beats Studio3 Wireless sú navrhnuté pre dlhodobé pohodlie, takže sa aj vďaka mimoriadnej 22-hodinovej výdrži batérie dajú nosiť celý deň. Mäkké náušníky majú vyspelú ventiláciu a ergonomické otáčanie, takže sa dajú flexibilne prispôsobiť akémukoľvek tvaru hlavy. Ľahká, odolná a pohodlná konštrukcia slúchadiel umožňuje nerušene sa ponoriť do hudby.


 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Rozhranie micro USB, Bluetooth
Štýl nosenia náhlavné

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Beats Studio3 Wireless Beats Camo Collection béžové

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené