Beko BHCB63640B


Komínový digestor, Maximálny výkon odsávania: 627 m3, Maximálna hlučnosť: 66 dB, Trieda energetickej účinnosti: A, Materiál: Sklo, Celková spotreba: 48 kWh, Počet rýchlostí: 3, Výška: 36,5 cm, Šírka: 59,6 cm, Hĺbka: 38,6 cm. Viac info


Cena 253,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 5,08 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Komínový digestor Beko BHCB63640B v čiernom prevedení s nerezovým komínom ponúka možnosť odsávania s odťahom alebo recirkuláciou. Ponúka 3 rýchlosti odsávania s maximálnym výkonom 627 m³/h. Maximálna hlučnosť odsávania dosahuje 66 dB.

Beko BHCB63640B

Štýlový digestor Beko BHCB63640B v čierno-nerezovom prevedení je vynikajúcou možnosťou na odstraňovanie nepríjemných výparov a zápachov, ktoré sa vytvárajú počas každodennej prípravy jedál. Pomocou neho si môžete užívať príjemne čisté a svieže prostredie vo vašej kuchyni už počas varenia. Disponuje tromi výkonnostnými stupňami odsávania. Maximálny výkon odsávania dosahuje 627 m³/h pri hlučnosti 66 dB. S odsávačom pár si môžete užívať maximálne pohodlie a príjemné prostredie vo vašej kuchyni. 

Recirkulácia 

Jeho prevádzka je možná s odvetrávaním alebo s cirkuláciou vzduchu. Pri recirkulácii je možnosť odsávač použiť bez odvodu vzduchu do komína. Pre recirkuláciu je potrebné zakúpiť uhlíkový filter UF-31.

Automatické vypnutie 

Komínový digestor disponuje veľmi praktickou funkciou Automatického vypnutia. Ak po varení potrebujete nechať odsávač pár ešte zapnutý, kľudne môžete. Po určitom čase sa sám automaticky vypne, takže nie je nutné myslieť na jeho vypnutie.

Jasné osvetlenie

Pracovná plocha pod digestorom by mala byť dôkladne osvetlená, aby ste mohli variť kedykoľvek a za maximálne optimálnych podmienok. Disponuje LED svetlom, ktoré vám výrazne uľahčí varenie pokrmov. Odteraz budete mať vždy prehľad o všetkom, čo sa nachádza na varnej ploche a varenie chutných jedál bude výrazne jednoduchšie.

Jednoduché čistenie 

Udržba tukových filtrov nebola ešte jednoduchšia. Stačí ich vložiť do umývačky riadu a zapnuť ju. Už žiadne drhnutie mastnoty. Filtre stačí ľahko vybrať, a násladne po umytí vložiť a zacvaknúť. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 59.6 cm
Maximálna hlučnosť 66 dB
Maximálny výkon odsávania 627 m3
Počet rýchlostí 3

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Beko BHCB63640B

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami