Beko BIM24300BS

 • Doprava zadarmo

Trieda energ.účinnosti: A, Celk.vnútor.kapacita rúry: 71 L, Gril: Áno, Typ čistenia: Parou, Teplovzdušná funkcia: Áno, Počet funkcií: 8,


Cena 349,00 €

6,98 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vstavaná rúra Beko BIM24300BSs grilom v čiernej farbe v energentickej triede A. Multifunkčná rúra ponúka 8 druhov pečenia. K dispozícii je vnútorné osvetlenie, ochladzovací ventilátor. Dvierka rúry s trojitým sklom sú vybavené SoftClose automatickým zatváraním. Zadná doska rúry je katalytická. Ovládanie je prostredníctvom otočných zatláčacích gombíkov a dotykového displeja. K dispozícii je aj detský zámok. Rúra poskytuje 3D pečenie pre dokonalé rozloženie tepla a možnosť pečenia až troch jedál naraz. V rúre môžete grilovať, ako aj rozmrazovať svoje pokrmy. Rúra Beko BIM24300BSmá celkový objem 71 l. Obsahom balenia sú plech na pečenie 2 ks, rošt a 1 x teleskopický výsuv.

 

 

 

Multifunkčná rúra

Vstavaná multifunkčná rúra Beko BIM24300BS vám spríjemní každodenné varenie. Rúra disponuje osvetlením a chladiacim ventilátorom, ktorý chladí elektronické komponenty a externé časti rúry. Spotrebič ponúka nasledovné funkcie:

 • Statické pečenie
 • Statické pečenie s ventilátorom
 • Horkovzduch
 • 3D pečenie
 • Gril
 • Nízkoteplotný gril
 • Dolný ohrev
 • Rozmrazovanie

3D pečenie

Nová generácia pečenia, ktorá aktivuje všetky vykurovacie telesá a ventilátor pre viacrozmernú distribúciu tepla. Dokonca až tri rôzne pokrmy môžete pripraviť naraz bez miešania chutí a vôní.

Teleskopické výsuvy

Pre vaše pohodlie je rúra vybavená teleskopickým výsuvom, ktorý vám ušetrí zbytočné nahýbanie sa k rúre. Je to dokonalý pomocník pri príprave každého pokrmu v rúre. Nezáleží na tom, ako veľké a ťažké jedlo pripravujete. Vďaka teleskopickým výsuvom je manipulácia s plechmi omnoho jednoduchšia. Ľahko si pripravíte svoje obľúbené jedlo a plech si potom môžete vysunúť presne tak ďaleko ako potrebujete.

 

Vlastnosti

Rúra s objemom 71 l je elektrická a ponúka niekoľko druhov pečenia. Kruhové výhrevné teleso a ventilátor rúry ponúka optimálny nástroj, ktorý umožňuje pripravovať až tri pokrmy naraz! Chute a vône potravín sa navzájom nemiešajú. Gril je ideálny pre grilovanie mäsa, klobás, toastov alebo rýb.Využívanie nútenej cirkulácie vzduchu taktiež umožňuje rýchle rozmrazenie mrazených potravín počas niekoľkých minút. Súčasne zapnuté spodné a horné výhrevné teleso spolu s horúcim vzduchom zaistí rýchlejšie pečenie! Ideálna pre prípravu napríklad koláčov. Dvierka z vonku i vo vnútri sú vyrobené zo skla a bez skrutiek pre jednoduché čistenie. Sú vybavené trojitým sklom a  SoftClose automatickým zatváraním. 

Príslušenstvo

 • Plech na pečenie 2 ks
 • Rošt
 • Teleskopický výsuv 1 ks

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Trieda energ.účinnosti A
Celk.vnútor.kapacita rúry 71 L
Gril Áno
Typ čistenia Parou
Teplovzdušná funkcia Áno
Počet funkcií 8

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Beko BIM24300BS

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené