Beko BIRT 25400 XPS

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky
5-ročná záruka po registrácii

Cena:
460,00 €

Pôvodná cena 469,00 €
Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 9,20 €

Doprava zadarmo

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka GREEN

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Multifunkčná rúra Beko BIRT 25400 XPS s pyrolytickým čistením, otočným ražňom dotykovým ovládaním animačným displejom umožuje pripraviť až tri rôzne pokrmy naraz bez toho, aby sa pomiešali chute a vône. Teleskopický výsuv slúži na to, aby sa dal bezpečne a ľahko vytiahnuť plech s horúcim jedlom a vyhnúť sa tak možnému popáleniu. Dvierka rúry so špeciálnou Nano úpravou zaistí jednoduché čistenie. Táto úprava odpudzuje mastnotu, takže sa nepripečie. Dvierka potom jednoducho utrite handričkou.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo
 • Zľava

Služby k produktu

 • Doprava s vynáškou zadarmo Doprava s vynáškou zadarmo

  Objednávku nad 40€ vám bezplatne dovezieme domov a vynesieme až do bytu.

 • Odvoz starého spotrebiča Odvoz starého spotrebiča

  Ak si kúpite u nás nový spotrebič a chcete sa starého zbaviť, zabezpečíme vám jeho ekologické zlikvidovanie.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Nákup na splátky Nákup na splátky

  Nepotrebujte hotovost, nakupujte na splátky. Výšku splátky a dĺžku splácania si prispôsobíte svojim potrebám. Platí pre nákupy v hodnote od 112 €.

Zobrazit všetky služby pre produkt

Hore

Zvážte aj tento produkt

Beko BIS 35500 XMS Beko BIS 35500 XMS

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky
5-ročná záruka po registrácii

Multifunkčná vstavaná rúra Beko BIS 35500 XMS s objemom 82 l v čiernej farbe patrí do energetickej triedy A. Táto rúra disponuje množstvom užitočných funkcií a programov. Pre zaneprázdnené kuchárky, ktorým sa nechce uvažovať nad tým, čo budú variť na večeru je tu funkcia Beko Chef, to znamená pripravených niekoľko desiatok receptov v pamäti rúry. Všetko čo musíte urobiť je vložiť jedlo do rúry podľa receptu. Rúra sa postará o zvyšok a upečie pre Vás skvelý pokrm.

Základné parametre

 • Trieda energ.účinnosti: A
 • Celk.vnútor.kapacita rúry: 82 L
 • Gril: Áno

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

 

Vlastnosti

Vstavaná rúra Beko BIRT 25400 XPS s objemom 72 l vám spríjemní každodenné varenie. Rúra disponuje osvetlením a chladiacim ventilátorom, ktorý chladí elektronické komponenty a externé časti rúry. je elektrická a ponúka niekoľko druhov pečenia. Kruhové výhrevné teleso a ventilátor rúry ponúka optimálny nástroj, ktorý umožňuje pripravovať až tri pokrmy naraz. Chute a vône potravín sa navzájom nemiešajú. Gril je ideálny pre grilovanie mäsa, klobás, toastov alebo rýb.Využívanie nútenej cirkulácie vzduchu taktiež umožňuje rýchle rozmrazenie mrazených potravín počas niekoľkých minút. Súčasne zapnuté spodné a horné výhrevné teleso spolu s horúcim vzduchom zaistí rýchlejšie pečenie. Ideálna pre prípravu napríklad koláčov. Dvierka z vonku i vo vnútri sú vyrobené zo skla a bez skrutiek pre jednoduché čistenie. Sú vybavené štvoritým sklom a SoftClose pomalým zatváraním. 

Príslušenstvo

 • Plech na pečenie 2 x
 • Rošt
 • Teleskopický výsuv

Pyrolytické čistenie

Odstránenie mastných škvŕn, ktoré sa nahromadili počas používania, môže byť náročné. Beko rúra ponúka funkciu pyrolytického čistenia rúry bez nutnosti ručného čistenia v ťažko prístupných zákutiach. 120-minútový program Pyrolytické čistenie spáli nečistoty.

Funkcie rúry

Rúra ponúka 12 druhov pečenia:

 • Statické pečenie : Horné a dolné vyhrievacie teleso pracuje v rovnakom čase. To je ideálne pre pečenie koláčov, mäsa a všetkých pokrmov, ak chcete získať chrumkavú kôrku.
 • Statické pečenie s ventilátorom
 • Veľký gril + ventilátor: Ideálny pre grilovanie mäsa, klobás, toastov alebo rýb.
 • Teplovzdušné: Kruhové výhrevné teleso a ventilátor rúry ponúka optimálny nástroj, ktorý umožňuje pripravovať až tri pokrmy naraz! Chute a vône potravín sa navzájom nemiešajú.
 • 3D pečenie: je nová generácia pečenia, ktoré aktivuje všetky výhrevné telesá pre viacrozmernú prácu. Horné a dolné výhrevné teleso, kruhové výhrevné teleso, v spojení s ventilátorom, rovnomerne distribuuje teplo v celej rúre. Dokonca až tri rôzne pokrmy možno pripraviť bez miešania chutí a pachov.
 • Statické pečenie s ventilátorom : Ideálne pre prípravu napríklad koláčov. Súčasne zapnuté spodné a horné výhrevné teleso spolu s horúcim vzduchom zaistí rýchlejšie pečenie.
 • Veľký gril + ventilátor
 • Dolný ohrev
 • Udržovanie teploty
 • Pomalé teplovzdušné pečenie: spomaľuje varenie a zachováva šťavnatosť a chuť pokrmov, rovnako ich nutričné hodnoty. Aby ste dosiahli chrumkavú kôrku, môžete na konci pečenia zmeniť funkciu na mini gril.
 • Dolný ohrev
 • Rozmrazovanie: Potrebujete rýchlo rozmraziť potraviny? Žiadny problém. Vďaka využívania nútenej cirkulácie vzduchu umožňuje táto šikovná rúra rýchle rozmrazenie mrazených potravín počas niekoľkých minút.

Teleskopické výsuvy

Pre vaše pohodlie je rúra vybavená teleskopickým výsuvom, ktorý vám ušetrí zbytočné nahýbanie sa k rúre. Je to dokonalý pomocník pri príprave každého pokrmu v rúre. Nezáleží na tom, ako veľké a ťažké jedlo pripravujete. Vďaka teleskopickým výsuvom je manipulácia s plechmi omnoho jednoduchšia. Ľahko si pripravíte svoje obľúbené jedlo a plech si potom môžete vysunúť presne tak ďaleko ako potrebujete.

Celosklenené vnútorné dvere s NANO úpravou

Dvierka rúry so špeciálnou Nano úpravou zaistia jednoduché čistenie. Táto úprava odpudzuje mastnotu, takže sa nepripečie. Dvierka potom jednoducho utrite handričkou.

SURF

Funkcia fúka horúci vzduch aj z bočných stien pre dokonalejšie pečenie. Lepšiu distribúciu tepla, rýchlejšie a dokonalejšie upečenie až 3 rôznych pokrmov naraz.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iTrieda energ.účinnosti: A
Celk.vnútor.kapacita rúry: 72 L
Gril: Áno
Typ čistenia: Pyrolýzou
Teplovzdušná funkcia: Áno
Počet funkcií: 12

Ďalšie vlastnosti

Značka: Beko
iSmart: Nie
Jednoduché čistenie: Áno
Teleskopický výsuv: Jednoúrovňový
Počet skiel dvierok: 4

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: nerez
Šírka: 59,4 cm
Výška: 59,5 cm
Hĺbka: 56,7 cm

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Funkcie

Časovač: Áno
Gril: Áno
Typ čistenia: Pyrolýzou
Počet funkcií: 12

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A

Rúra

Celk.vnútor.kapacita rúry: 72 L
Teplovzdušná funkcia: Áno

Ďalšie parametre

iSmart (ovládanie mobilom): Nie

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore