Beko DEN38530XAD


Umývačka riadu, Energetická trieda D, Kapacita 15 súprav riadu, Spotreba energie: 86 kWh na 100 cyklov, Maximálna hlučnosť: 43 dB, Spotreba vody 9,5 na umývací cyklus, Smart ovládanie mobilom: Nie, Počet programov: 8, AquaStop funkcia: Nie, Výška: 85 cm, Šírka: 58,9 cm, Hĺbka: 60 cm. Viac info


Cena 459,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 9,20 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 10 × 46,00 €

Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Umývačka riadu Beko DEN38530XAD v nerezovej farbe s 3 sprchovými úrovňami pre 15 sád obedových súprav. Umývačka disponuje ProSmart invertorovým motorom s hlučnosťou 43 dB a ochranou proti pretečeniu AquaSafe+. Je vybavená výškovo nastaviteľným košom Acrobat do 3 polôh. Umývačka má množstvo funkcií, ako Polovičná náplň, Fast +, Extra sušenie Steam Gloss, AquaIntense, Tablety All in one, Odložený štart 0,5 - 24 hod. Umývačka riadu Beko DEN38530XAD je vybavená 8 umývacími programami, senzorom čistoty vody, ukazovateľmi priebehu programu. Ovládanie je umiestnené zhora. Šírka 60 cm.

Šetrné umývanie

Praktická voľne stojaca umývačka riadu Beko DEN38530XAD bude vašim každodenným pomocníkom v kuchyni. Riady budú dokonale umyté vďaka prídavnému umývaciemu ramenu AquaIntense. Rameno AquaIntense s rotačnou tryskou umyje aj tie najšpinavšie taniere, hrnce a panvice s 5 x vyššou účinnosťou než program Intensive 70 a vás už nemusí trápiť nedokonale umytý riad. Je vybavená Invertorovým motorom ProSmart s nízkou hlučnosťou 43 dB a dlhou životnosťou.

Nastaviteľné koše

Kôš je vybavený výškovým nastavením Acrobat s prispôsobiteľným rozložením do 3 polôch. Skutočne jednoduchý systém nastavenia košov v troch úrovniach, aby sa zmestili aj tie najväčie hrnce a taniere. Každá príborová priehradka v umývačkách Beko má svoje vlastné umývacie rameno, aby bolo dosiahnuté vždy dokonalé umytie. Je vynikajúcou voľbou pre tých, ktorí potrebujú čo najviac miesta v spodnom koši. Jej rozmery zároveň umožňujú umývanie vysokých pohárov bez posunutia stredného koša dole a zmenšenia priestoru v spodnom koši.

Invertorový motor

Invertorový motor ProSmart s 10 ročnou zárukou patrí medzi najspoľahlivejšie a najvýkonnejšie motory. Je priamo elektronicky riadený a nepoužíva uhlíky. Dochádza k plynulej priamej regulácii a vďaka tomu dosahuje spotrebič maximálny výkon pri minimálnej spotrebe energie. Môžete si užívať voľné chvíle, zatiaľ čo sa vaša umývačka postará o všetko ostatné.

Komfort pri umývaní

Umývačka Beko DEN38530XAD je vybavená funkciou odloženého štartu, možnosťou umývania polovičnej náplne a funkciou extra sušenia Steam Gloss, vďaka ktorej bude váš riad dokonale suchý a vyleštený. O bezpečnosť sa postará funkcia AquaSafe, ktorá ochráni umývačku pred pretečením. Pri každodennom používaní určite oceníte indikátor soli a leštidla ako aj ukazovateľ priebehu programu. Šírka 60 cm.

Auto Dosing

Nezdržujte sa dávkovaním a šetrite. Naplňte zásobník na umývací prostriedok raz za mesiac a o nič viac sa nestarajte. Umývačky Beko s automatickým dávkovaním AutoDose samy vyhodnotia, koľko umývacieho prostriedku na dané umývanie potrebujú. Vy tak ušetríte čas a peniaze, ktoré by inak putovali do odpadu.

  • 8 programov: Auto program, Predumytie, Glass Care 40, Mini 30, Eco 50, Quick & Shine, Intensive 70, Aquaflex
  • Funkcie: Polovičná náplň, Fast +, Extra sušenie Steam Gloss, AquaIntense, Tablety All in one, Odložený štart 0,5 - 24 hod

Návod na použitie

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Maximálna hlučnosť 43 dB
Počet programov 8
Počet súprav riadu 15
Trieda energetickej účinnosti 2021 D

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Beko DEN38530XAD

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené