Beko DEN48520XAD

Zobraziť


Maximálna hlučnosť: 43 dB, Počet programov: 8, Počet súprav riadu: 15, Trieda energetickej účinnosti 2021: E, Elektronický informačný list


Cena 429,00 €

Zľava 9 % z pôvodnej ceny: 469,00 € Zobraziť nápoveď

8,58 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

2 dva nákupy

Zobraziť 2 recenzie

Popis produktu

Umývačka riadu Beko DEN48520XAD v nerezovej farbe s 3 sprchovými úrovňami +špecialné dolné rameno pre 15 sád obedových súprav. Umývačka disponuje ProSmart invertorovým motorom s hlučnosťou 43 dB a ochranou proti pretečeniu AquaSafe+. Je vybavená výškovo nastaviteľným košom Acrobat do 3 polôh, automatickým dávkovaním a s možnosťou priamej voľby programu. Umývačka má množstvo funkcií, ako Polovičná náplň, Fast +, Extra sušenie Steam Gloss, TrayWash - umývanie plechov, Tablety All in one, Odložený štart 0,5 - 24 hod. Umývačka riadu Beko DEN48520XAD je vybavená 8 umývacími programami, senzorom čistoty vody, ukazovateľmi priebehu programu. Ovládanie je umiestnené zhora. Šírka 60 cm.

Šetrné umývanie

Praktická voľne stojaca umývačka riadu Beko DEN48520XAD bude vašim každodenným pomocníkom v kuchyni. Riady budú dokonale umyté vďaka špeciálnemu dolnému ramenu na umývanie v rohoch CornerActive. Rameno je navrhnuté tak, aby pri umývaní dočiahlo do všetkých kútov umývačky. Riad sa umyje omnoho lepšie, nech už je umiestnený kdekoľvek, a v rohoch umývačky nezostanú nečistoty. Je vybavená Invertorovým motorom ProSmart s nízkou hlučnosťou 43 dB a dlhou životnosťou.

Nastaviteľné koše

Kôš je vybavený výškovým nastavením Acrobat s prispôsobiteľným rozložením do 3 polôch. Skutočne jednoduchý systém nastavenia košov v troch úrovniach, aby sa zmestili aj tie najväčie hrnce a taniere. Každá príborová priehradka v umývačkách Beko má svoje vlastné umývacie rameno, aby bolo dosiahnuté vždy dokonalé umytie. Je vynikajúcou voľbou pre tých, ktorí potrebujú čo najviac miesta v spodnom koši. Jej rozmery zároveň umožňujú umývanie vysokých pohárov bez posunutia stredného koša dole a zmenšenia priestoru v spodnom koši.

Invertorový motor

Invertorový motor ProSmart s 10 ročnou zárukou patrí medzi najspoľahlivejšie a najvýkonnejšie motory. Je priamo elektronicky riadený a nepoužíva uhlíky. Dochádza k plynulej priamej regulácii a vďaka tomu dosahuje spotrebič maximálny výkon pri minimálnej spotrebe energie. Môžete si užívať voľné chvíle, zatiaľ čo sa vaša umývačka postará o všetko ostatné.

Komfort pri umývaní

Umývačka Beko DEN48520XAD je vybavená funkciou odloženého štartu, možnosťou umývania polovičnej náplne a funkciou extra sušenia Steam Gloss, vďaka ktorej bude váš riad dokonale suchý a vyleštený. O bezpečnosť sa postará funkcia AquaSafe, ktorá ochráni umývačku pred pretečením. Pri každodennom používaní určite oceníte indikátor soli a leštidla ako aj ukazovateľ priebehu programu. Šírka 60 cm.

Direct Access

Rýchla voľba programov bez preklikávania. Nové ovládanie umývačiek Beko je jednoduché a rýchle. Jednoducho zvolíte program, ktorý chcete spustiť, zaklapnete umývačku a tá sa pustí do práce. 

Auto Dosing

Nezdržujte sa dávkovaním a šetrite. Naplňte zásobník na umývací prostriedok raz za mesiac a o nič viac sa nestarajte. Umývačky Beko s automatickým dávkovaním AutoDose samy vyhodnotia, koľko umývacieho prostriedku na dané umývanie potrebujú. Vy tak ušetríte čas a peniaze, ktoré by inak putovali do odpadu.

 • 8 programov: Auto program, Predumytie, Glass Care 40, Mini 30, Eco 50, Quick & Shine, Intensive 70, Aquaflex
 • Funkcia: Polovičná náplň, Fast +, Extra sušenie Steam Gloss, TrayWash - umývanie plechov, Tablety All in one, Odložený štart 0,5 - 24 hod

Návod na použitie

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Maximálna hlučnosť 43 dB
Počet programov 8
Počet súprav riadu 15
Trieda energetickej účinnosti 2021 E

Hodnotenie

5,0 / 5

2 recenzie Beko DEN48520XAD

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Adrián

31. 8. 2020

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • dizajn
 • jednoduchosť ovládania
 • pomer cena / výkon

Gabriel

27. 8. 2020

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • funkcie / výbava
 • dizajn
 • jednoduchosť ovládania
 • pomer cena / výkon
 • Je tichá
 • Vlastný šuflík na príbor
 • Umýva aj v rohoch
 • Nic

Je taká tichá že ju vôbec nevnímam keď umýva