Beko DFN 28430 W

Zobraziť

  • Doprava zadarmo
  • Výpredaj

Elektronický informačný list

Maximálna hlučnosť: 44 dB, Počet programov: 8, Počet súprav riadu: 14, Trieda energetickej účinnosti 2021: D Viac info

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,0 / 5

80% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peniaze
Výborná

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Umývačka riadu Beko DFN 28430 W s novým špeciálnym ramenom Aquaintense s rotačnou tryskou v bielej farbe pre 14 sád obedových súprav. Umývačka disponuje ProSmart invertorovým motorom, ochranou proti pretečeniu WaterSafe. Je vybavená vnútorným osvetlením, flexibilnou 5 polohovou príborovou priehradkou, výškovo nastaviteľným košom Acrobat do 3 polôh. Umývačka má množstvo funkcií ako možnosť polovičnej náplne, turbo sušenie. Umývačka riadu Beko DFN 28430 je vybavená 9 umývacími programami, senzorom čistoty vody, ukazovateľmi priebehu programu, soli a leštidla a 8 prídavnými funkciami. Šírka 60 cm.

Optimálna pre šetrné umývanie.

Praktická voľnestojaca umývačka riadu BEKO DFN 28430 W bude vašim každodenným pomocníkom v kuchyni. Riady budú dokonale umyté vďaka prídavnému umývaciemu ramenu AquaIntense. Je vybavená Invertorovým motorom ProSmart s nízkou hlučnosťou 44 dB a dlhou životnosťou.

Nastaviteľné koše

Kôš je vybavený výškovým nastavením Acrobat s prispôsobiteľným rozložením do 3 polôh a tiež flexibilnou príborovou priehradkou so šírkou cez celú umývačku nastaviteľnou do 5 polôh, Skutočne jednoduchý systém nastavenia košov v troch úrovniach, aby sa zmestili aj tie najväčie hrnce a taniere. Umývačka riadu je vybavená aj vnútorným osvetlením.

Invertorový motor

Invertorový motor ProSmart  s 10 ročnou zárukou patrí medzi najspoľahlivejšie a najvýkonnejšie motory. Je priamo elektronicky riadený a nepoužíva uhlíky. Dochádza k plynulej priamej regulácii a vďaka tomu dosahuje spotrebič maximálny výkon pri minimálnej spotrebe energie. Môžete si užívať voľné chvíle, zatiaľ čo sa vaša umývačka postará o všetko ostatné.

Vlastnosti

  • detská poistka
  • LCD displej
  • špeciálne rameno AquaIntense
  • variabilná príborová priehradka (5 úrovní)
  • variabilný kôš (3 úrovne)
  • senzor čistoty vody

Umývačka disponuje množstvom Smart technológií zabezpečujúcich komfort pri umývaní riadu. Je vybavená funkciou odloženého štartu, možnosťou umývania polovičnej náplne a funkciou turbo sušenia, vďaka ktorej bude váš riad dokonale suchý a vyleštený. O bezpečnosť sa postará funkcia WaterSafe, ktorá ochráni umývačku pred pretečením. Pri každodennom používaní určite oceníne indikátor soli a leštidla ako aj ukazovateľ priebehu programu. V prípade úniku vody do umývačky sa spotrebič automaticky vypne. Šírka 60 cm.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Maximálna hlučnosť 44 dB
Počet programov 8
Počet súprav riadu 14
Trieda energetickej účinnosti 2021 D

Návody a manuály

Hodnotenie

4,0 / 5

1 recenzia Beko DFN 28430 W

80% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peniaze
Výborná

Martin

25. 5. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Výborná