Beko DFN26420XAD

Zobraziť

  • Doprava zadarmo
  • Výpredaj −14 %

Elektronický informačný list


Maximálna hlučnosť: 43 dB, Počet programov: 6, Počet súprav riadu: 14, Trieda energetickej účinnosti 2021: E Viac info


Cena 429,00 €

Zľava 14 % z predchádzajúcej ceny: 499,00 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 8,58 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

90% Kvalita
Výborná

90% Hodnota za peniaze
Výborná

2 dva nákupy

Zobraziť 2 recenzie

Popis produktu

umývačka riadu, voľne stojca, so šírkou 60 cm, pre 14 súprav riadu, 6 programov, odložený štart, Aqua Stop, vstavaný displej, indikátor zostatavajúceho času, maximálna dosahovaná hlučnosť 43 dB

Umývačka riadu Beko DFN26420XAD

Voľne stojaca umývačka riadu Beko DFN26420XAD je praktickým pomocníkom, ktorý nesme chýbať v žiadnej domácnosti. Umývačka riadu so šírkou 60 cm disponuje širokou škálou programov a praktických funkcií, ktoré vám uľahčia prácu v domácnosti. 

  • Programy: 6+1: Auto program, Predumytie, Mini 30, Eco 50, Quick & Shine, Intensive 70, +Inner Clean na čistenie umývačky

  • Počet teplôt: 5 teplôt

  • Funkcie: Odložený štart 0,5 - 24 hod, Polovičná náplň, Fast+, Tray wash umývanie plechov, AutoDosing, Automatická funkcia Tablety All in one, mechanický Glass Care systém na ochranu skla, 3 sprchovacie úrovne, turbosušenie

Invertorový motor

Invertorový motor ProSmart s 10 ročnou zárukou patrí medzi najspoľahlivejšie a najvýkonnejšie motory. Je priamo elektronicky riadený a nepoužíva uhlíky. Dochádza k plynulej priamej regulácii a vďaka tomu dosahuje spotrebič maximálny výkon pri minimálnej spotrebe energie. Môžete si užívať voľné chvíle, zatiaľ čo sa vaša umývačka postará o všetko ostatné.

Auto Dosing

Nezdržujte sa dávkovaním a šetrite. Naplňte zásobník na umývací prostriedok raz za mesiac a o nič viac sa nestarajte. Umývačky Beko s automatickým dávkovaním AutoDose samy vyhodnotia, koľko umývacieho prostriedku na dané umývanie potrebujú. Vy tak ušetríte čas a peniaze, ktoré by inak putovali do odpadu.

Quick & Shine

Plnohodnotný program Quick & Shine  dokáže umyť a usušiť plnú náplň umývačky za 58 minút. Nie je potrebné robiť žiadne kompromisy medzi množstvom špinavého riadu a dĺžkou umývania. Rýchly program umýva horúcou vodou a aj suší, takže je riad do hodiny pripravený na uloženie.

Nastaviteľné koše

Kôš je vybavený výškovým nastavením Acrobat s prispôsobiteľným rozložením do 3 polôh. Skutočne jednoduchý systém nastavenia košov v troch úrovniach, aby sa zmestili aj tie najväčie hrnce a taniere. Každá príborová priehradka v umývačkách Beko má svoje vlastné umývacie rameno, aby bolo dosiahnuté vždy dokonalé umytie. Je vynikajúcou voľbou pre tých, ktorí potrebujú čo najviac miesta v spodnom koši. Jej rozmery zároveň umožňujú umývanie vysokých pohárov bez posunutia stredného koša dole a zmenšenia priestoru v spodnom koši.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Maximálna hlučnosť 43 dB
Počet programov 6
Počet súprav riadu 14
Trieda energetickej účinnosti 2021 E

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

2 recenzie Beko DFN26420XAD

90% Kvalita
Výborná

90% Hodnota za peniaze
Výborná

Korzeniowski

5. 9. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


  • jakosc

Ronald

12. 3. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Výborná


Najväčšia výhoda je to že nemusím zakaždým riešiť tablety iba nalejem gél do zásobníku a mám cca 2 týždne pokoj