Beko DFN26421W

 • Zľava
 • Doprava zadarmo

Maximálna hlučnosť: 43 dB, Počet programov: 7, Počet súprav riadu: 14, Trieda energetickej účinnosti 2021: E, Elektronický informačný list


Cena 339,00 €

Zľava 8 % z pôvodnej ceny: 369,00 € Zobraziť nápoveď

6,78 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Umývačka riadu Beko DFN26421W s novým špeciálnym ramenom Aquaintense s rotačnou tryskou v bielej farbe pre 14 sád obedových súprav. Umývačka disponuje ProSmart invertorovým motorom s hlučnosťou 43 dB, ochranou proti pretečeniu WaterSafe. Je vybavená príborovou priehradkou cez celú šírku umývačky, výškovo nastaviteľným košom Acrobat do 3 polôh. Umývačka má množstvo funkcií ako možnosť polovičnej náplne, turbo sušenie, odložený štart, Tablety All-in-one, držiak na umývanie vysokých pohárov. Umývačka riadu Beko DFN26421W je vybavená 6 umývacími programami, senzorom čistoty vody, ukazovateľmi priebehu programu, soli a leštidla a 3 prídavnými funkciami (Extra sušenie, Fast - skrátenie programu, polovičná náplň). Ovládanie je umiestnené vpredu prostredníctvom LCD displeja. Šírka 60 cm.

Optimálna pre šetrné umývanie.

Praktická voľnestojaca umývačka riadu Beko DFN26421W bude vašim každodenným pomocníkom v kuchyni. Riady budú dokonale umyté vďaka prídavnému umývaciemu ramenu AquaIntense. Rameno AquaIntense s rotačnou tryskou umyje aj tie najšpinavšie taniere, hrnce a panvice s 5 x vyššou účinnosťou než program Intensive 70. a vás už nemusí trápiť nedokonale umytý riad. Prostredníctvom vysokého tlaku vody umyje vaša umývačka jednoducho akékoľvek pripálené jedlo a vy sa môžete spoľahnúť na dokonalé umytie. Je vybavená Invertorovým motorom ProSmart s nízkou hlučnosťou 43 dB a dlhou životnosťou.

Nastaviteľné koše

Kôš je vybavený výškovým nastavením Acrobat s prispôsobiteľným rozložením do 3 polôch a tiež flexibilnou príborovou priehradkou so šírkou cez celú umývačku, Skutočne jednoduchý systém nastavenia košov v troch úrovniach, aby sa zmestili aj tie najväčie hrnce a taniere. Každá príborová priehradka v umývačkách Beko má svoje vlastné umývacie rameno, aby bola dosiahnuté vždy dokonalé umytie. Je vynikajúcou voľbou pre tých, ktorý potrebujú čo najviac miesta v spodnom koši. Jej rozmery zároveň umožňujú umývanie vysokých pohárov bez posunutia stredného koša dole a zmenšenia priestoru v spodnom koši.

Invertorový motor

Invertorový motor ProSmart  s 10 ročnou zárukou patrí medzi najspoľahlivejšie a najvýkonnejšie motory. Je priamo elektronicky riadený a nepoužíva uhlíky. Dochádza k plynulej priamej regulácii a vďaka tomu dosahuje spotrebič maximálny výkon pri minimálnej spotrebe energie. Môžete si užívať voľné chvíle, zatiaľ čo sa vaša umývačka postará o všetko ostatné.

Programy

 • Predumytie
 • Eco 50
 • Intensive 70
 • Auto 40-65
 • Quick & Shine
 • Štandardné umytie

Vlastnosti

 • detská poistka
 • LCD displej
 • špeciálne rameno AquaIntense
 • príborová priehradka cez celú šírku umývačky
 • variabilný kôš (3 úrovne)
 • senzor čistoty vody

Umývačka disponuje množstvom Smart technológií zabezpečujúcich komfort pri umývaní riadu. Je vybavená funkciou odloženého štartu, možnosťou umývania polovičnej náplne a funkciou turbo sušenia, vďaka ktorej bude váš riad dokonale suchý a vyleštený. O bezpečnosť sa postará funkcia WaterSafe, ktorá ochráni umývačku pred pretečením. Pri každodennom používaní určite oceníne indikátor soli a leštidla ako aj ukazovateľ priebehu programu. Šírka 60 cm.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Maximálna hlučnosť 43 dB
Počet programov 7
Počet súprav riadu 14
Trieda energetickej účinnosti 2021 E

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Beko DFN26421W

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené