Beko DFN28432X

Zobraziť


Maximálna hlučnosť: 44 dB, Počet programov: 9, Počet súprav riadu: 14, Trieda energetickej účinnosti 2021: D Viac info


Cena 439,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 8,80 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,5 / 5

80% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peniaze
Výborná

2 dva nákupy

Zobraziť 2 recenzie

Popis produktu

Umývačka riadu Beko DFN28432X v nerezovej farbe s 3 sprchovými úrovňami pre 14 sád obedových súprav. Umývačka disponuje ProSmart invertorovým motorom s hlučnosťou 44 dB a ochranou proti pretečeniu AquaSafe+. Je vybavená výškovo nastaviteľným košom Acrobat do 3 polôh. Umývačka má množstvo funkcií, ako možnosť polovičnej náplne, extra sušenie Steam Gloss, fast+, tablety All in one, aquaIntense a odložený štart. Umývačka riadu Beko DFN28432X je vybavená 8 umývacími programami +1 Inner Clean na čistenie umývačky, senzorom čistoty vody, ukazovateľmi priebehu programu. Ovládanie je umiestnené vpredu prostredníctvom LCD displeja. Šírka 60 cm.

Šetrné umývanie

Praktická voľne stojaca umývačka riadu Beko DFN28432X bude vašim každodenným pomocníkom v kuchyni. Riady budú dokonale umyté vďaka prídavnému umývaciemu ramenu AquaIntense. Rameno AquaIntense s rotačnou tryskou umyje aj tie najšpinavšie taniere, hrnce a panvice s 5 x vyššou účinnosťou než program Intensive 70 a vás už nemusí trápiť nedokonale umytý riad. Je vybavená Invertorovým motorom ProSmart s nízkou hlučnosťou 44 dB a dlhou životnosťou.

Nastaviteľné koše

Kôš je vybavený výškovým nastavením Acrobat s prispôsobiteľným rozložením do 3 polôch. Skutočne jednoduchý systém nastavenia košov v troch úrovniach, aby sa zmestili aj tie najväčie hrnce a taniere. Každá príborová priehradka v umývačkách Beko má svoje vlastné umývacie rameno, aby bolo dosiahnuté vždy dokonalé umytie. Je vynikajúcou voľbou pre tých, ktorí potrebujú čo najviac miesta v spodnom koši. Jej rozmery zároveň umožňujú umývanie vysokých pohárov bez posunutia stredného koša dole a zmenšenia priestoru v spodnom koši.

Invertorový motor

Invertorový motor ProSmart s 10 ročnou zárukou patrí medzi najspoľahlivejšie a najvýkonnejšie motory. Je priamo elektronicky riadený a nepoužíva uhlíky. Dochádza k plynulej priamej regulácii a vďaka tomu dosahuje spotrebič maximálny výkon pri minimálnej spotrebe energie. Môžete si užívať voľné chvíle, zatiaľ čo sa vaša umývačka postará o všetko ostatné.

Komfort pri umývaní

Umývačka Beko DFN28432X je vybavená funkciou odloženého štartu, možnosťou umývania polovičnej náplne a funkciou extra sušenia Steam Gloss, vďaka ktorej bude váš riad dokonale suchý a vyleštený. O bezpečnosť sa postará funkcia AquaSafe, ktorá ochráni umývačku pred pretečením. Pri každodennom používaní určite oceníte indikátor soli a leštidla ako aj ukazovateľ priebehu programu. Šírka 60 cm.

Tablety All-in-one

V súčasnosti sa pri umývaní riadu čoraz častejšie používajú čistiace tablety. Neraz sa však stáva, že sa nerozpustia úplne, čo sa odrazí nielen na kvalite umytia riadu, ale aj na jednotlivých súčastiach umývačky, ktoré sa zanášajú. Preto umývačka riadu disponuje špeciálnou funkciou, ktorá sa postará o to, aby bolo umývanie riadu s využitím tabliet efektívne a dôkladné.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Maximálna hlučnosť 44 dB
Počet programov 9
Počet súprav riadu 14
Trieda energetickej účinnosti 2021 D

Návody a manuály

Hodnotenie

4,5 / 5

2 recenzie Beko DFN28432X

80% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peniaze
Výborná

Zuzana

30. 3. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Výborná


  • Výborný cena

Za tie peniaze spokojnosť


Nagy

17. 8. 2020

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • jednoduchosť ovládania