Beko DFN38530X

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky
10-ročná záruka na motor alebo kompresor po registrácii

Cena:
509,00 €

Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 10,18 €
Elektronický informačný list

Nedá sa rezervovať

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Umývačka riadu Beko DFN38530X v nerezovej farbe s 3 sprchovými úrovňami pre 15 sád obedových súprav. Umývačka disponuje ProSmart invertorovým motorom s hlučnosťou 43 dB a ochranou proti pretečeniu AquaSafe+. Je vybavená výškovo nastaviteľným košom Acrobat do 3 polôh. Umývačka má množstvo funkcií, ako možnosť polovičnej náplne, extra sušenie Steam Gloss, fast+, tablety All in one, aquaIntense a odložený štart. Umývačka riadu Beko DFN38530X je vybavená 8 umývacími programami +1 Inner Clean na čistenie umývačky, senzorom čistoty vody, ukazovateľmi priebehu programu. Ovládanie je umiestnené vpredu prostredníctvom LCD displeja. Šírka 60 cm.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo

Trieda energetickej účinnosti 2021: D

Zvážte aj tento produkt

Bosch SMS4ECI14E Bosch SMS4ECI14E

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

5 (4)

Voľne stojaca smart umývačka riadu Bosch SMS4ECI14E v nerezovom prevedení na jeden umývací cyklus umyje až 13 obedových súprav riadu. Maximálna dosahovaná hlučnosť nepresahuje 44 dB a pri tichom programe dosahuje len 44 dB. K dispozícií je 6 programov a 4 špeciálne funkcie. AquaSenzor spolu s LoadSenzorom detekujú množstvo riadu a stupeň znečistenia, a automaticky zvolia umývací program. Poteší dávkovacím asistentom, pohonom EcoSilence Drive a samočistiacim filtračným systém. Nechýba tiež funkcia AquaStop, ktorá zabárni prípadnemu vytopeniu.

Základné parametre

  • Maximálna hlučnosť: 44 dB
  • Počet programov: 6
  • Počet súprav riadu: 13

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Šetrné umývanie

Praktická voľne stojaca umývačka riadu Beko DFN38530X bude vašim každodenným pomocníkom v kuchyni. Riady budú dokonale umyté vďaka prídavnému umývaciemu ramenu AquaIntense. Rameno AquaIntense s rotačnou tryskou umyje aj tie najšpinavšie taniere, hrnce a panvice s 5 x vyššou účinnosťou než program Intensive 70 a vás už nemusí trápiť nedokonale umytý riad. Je vybavená Invertorovým motorom ProSmart s nízkou hlučnosťou 43 dB a dlhou životnosťou.

Nastaviteľné koše

Kôš je vybavený výškovým nastavením Acrobat s prispôsobiteľným rozložením do 3 polôch. Skutočne jednoduchý systém nastavenia košov v troch úrovniach, aby sa zmestili aj tie najväčie hrnce a taniere. Každá príborová priehradka v umývačkách Beko má svoje vlastné umývacie rameno, aby bolo dosiahnuté vždy dokonalé umytie. Je vynikajúcou voľbou pre tých, ktorí potrebujú čo najviac miesta v spodnom koši. Jej rozmery zároveň umožňujú umývanie vysokých pohárov bez posunutia stredného koša dole a zmenšenia priestoru v spodnom koši.

Invertorový motor

Invertorový motor ProSmart s 10 ročnou zárukou patrí medzi najspoľahlivejšie a najvýkonnejšie motory. Je priamo elektronicky riadený a nepoužíva uhlíky. Dochádza k plynulej priamej regulácii a vďaka tomu dosahuje spotrebič maximálny výkon pri minimálnej spotrebe energie. Môžete si užívať voľné chvíle, zatiaľ čo sa vaša umývačka postará o všetko ostatné.

Komfort pri umývaní

Umývačka Beko DFN38530X je vybavená funkciou odloženého štartu, možnosťou umývania polovičnej náplne a funkciou extra sušenia Steam Gloss, vďaka ktorej bude váš riad dokonale suchý a vyleštený. O bezpečnosť sa postará funkcia AquaSafe, ktorá ochráni umývačku pred pretečením. Pri každodennom používaní určite oceníte indikátor soli a leštidla ako aj ukazovateľ priebehu programu. Šírka 60 cm.

Tablety All-in-one

V súčasnosti sa pri umývaní riadu čoraz častejšie používajú čistiace tablety. Neraz sa však stáva, že sa nerozpustia úplne, čo sa odrazí nielen na kvalite umytia riadu, ale aj na jednotlivých súčastiach umývačky, ktoré sa zanášajú. Preto umývačka riadu disponuje špeciálnou funkciou, ktorá sa postará o to, aby bolo umývanie riadu s využitím tabliet efektívne a dôkladné.

Pripojené súbory

Beko DFN38530X_návod [*.pdf, 12.13 MB] IL_SK_2051334 [*.pdf, 381.51 kB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Maximálna hlučnosť: 43 dB
Počet programov: 8
Počet súprav riadu: 15
iTrieda energetickej účinnosti 2021: D

Ďalšie vlastnosti

Značka: Beko
iSmart: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: nerez
Šírka: 60 cm
Výška: 85 cm
Hĺbka: 60 cm
Hmotnosť: 52,2 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 43 dB

Funkcie

iDetská poistka: Áno
Počet programov: 8
iOdložený štart: Áno
Doba cyklu: 243 min.
iAquaStop funkcia: Nie
Počet súprav riadu: 15
AquaSensor funkcia: Áno
Indik. zostávajúceho času: Áno

Energetické údaje

Spotreba vody na cyklus: 9,5 L
Celková spotreba: 0,84 kWh
Trieda účin.sušenia: A
Ročná spotreba energie: 241 kWh
Ročná spotreba vody: 2660 L
iTrieda energetickej účinnosti 2021: D
Spotreba elektrickej energie na 100 cyklov: 86 kWh

Ďalšie parametre

iSmart (ovládanie mobilom): Nie

Ostatné

Kód produktu: 7644063977

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore