Beko DFS28131W

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Cena:
359,00 €

Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 7,18 €

Doprava zdarma

Doporučujeme tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Voľne stojaca umývačka riadu Beko DFS28131W je zaradená v energetickej triede A+++. Jej kapacita pre umývanie je 11 sád riadu pri spotrebe vody 9 l na jeden cyklus. Ponúka 8 + 1 umývacích programov: Auto program, Predumytie, Glass Care 40, Mini 30, Eco 50, Quick & Shine, Intensive 70, AquaFlex + Inner clean pre čistenie umývačky. Nechýba možnosť odloženého štartu až o 24 hodín, možnosť umývania polovičnej náplne, Extra sušenie Steam Gloss. Umývačka Beko DFS28131W má špeciálnu dolnú zónu AquaIntense pre intenzívne umývanie a 3 sprchovacie úrovne. Ovládate ju pomocou LCD dipleja. Horný vnútorný kôš si môžete nastaviť až do 3 polôh. Disponje tiež senzorom čistoty vody a Aquasafe. Šírka 45 cm.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zdarma

Zvážte aj tento produkt

Siemens SR236W07IE Siemens SR236W07IE

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Voľne stojaca umývačka riadu Siemens SR236W07IE v bielom prevedení v energetickej triede A++. Kapacita pre 9 jedálenských súprav. K dispozícii je 6 umývacích programov s možnosťou odloženého štartu 1 - 24 hodín a 3 špeciálne funkcie: VarioSpeed Plus, intensiveZone, Extra sušenie a program pre starostlivosť o umývačku. Disponuje motorom iQDrive s maximálnou hlučnosťou 44 dB. Ovládanie je umiestnené v predu prostredníctvom tlačidiel doplnených displejom. K dispozícii je elektronický ukazovateľ nedostatku soli a leštidla. Vnútorné vybavenie pozostáva z VarioFlex systému košov a priehradky na príbory v dolnom koši. Horný kôš je nastaviteľný do výšky pomocou 3 násobného rackMaticu, sklopné priehradky (2x). Dolný kôš má 2 sklopné priehradky na taniere a priehradku na príbory.Pre bezpečnosť pred pretetečím je umývačka Siemens SR236W07IE vybavená funkciou Aqua stop. Detský zámok zabraňuje nežiadúcemu otvoreniu dverí počas umývania. Šírka 45 cm.

Základné parametre

  • Maximálna hlučnosť: 44 dB
  • Trieda energ.účinnosti: A++
  • Počet programov: 6

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

 

Optimálna pre šetrné umývanie.

Praktická voľnestojaca umývačka riadu Beko DFS28131W bude vašim každodenným pomocníkom v kuchyni. Riady budú dokonale umyté vďaka prídavnému umývaciemu ramenu AquaIntense. Rameno AquaIntense s rotačnou tryskou umyje aj tie najšpinavšie taniere, hrnce a panvice s 5 x vyššou účinnosťou než program Intensive 70. a vás už nemusí trápiť nedokonale umytý riad. Prostredníctvom vysokého tlaku vody umyje vaša umývačka jednoducho akékoľvek pripálené jedlo a vy sa môžete spoľahnúť na dokonalé umytie.Umývačka je zaradená do energetickej triedy A+++, čím je dosiahnutá maximálna energetická úspornosť. Je vybavená Invertorovým motorom ProSmart s nízkou hlučnosťou 44 dB a dlhou životnosťou.

Nastaviteľné koše

Kôš je vybavený výškovým nastavením Acrobat s prispôsobiteľným rozložením do 3 polôch a tiež flexibilnou príborovou priehradkou so šírkou cez celú umývačku, Skutočne jednoduchý systém nastavenia košov v troch úrovniach, aby sa zmestili aj tie najväčie hrnce a taniere. Každá príborová priehradka v umývačkách Beko má svoje vlastné umývacie rameno, aby bola dosiahnuté vždy dokonalé umytie. Je vynikajúcou voľbou pre tých, ktorý potrebujú čo najviac miesta v spodnom koši. Jej rozmery zároveň umožňujú umývanie vysokých pohárov bez posunutia stredného koša dole a zmenšenia priestoru v spodnom koši.

Programy a funkcie

Umávačla ponúka

  • 8 + 1 umývacích programov: Auto program, Predumytie, Glass Care 40, Mini 30, Eco 50, Quick & Shine, Intensive 70, AquaFlex + Inner clean pre čistenie umývačky.
  • 8 umývacích teplôt.

Umývačka disponuje množstvom Smart technológií zabezpečujúcich komfort pri umývaní riadu. Je vybavená funkciou odloženého štartu od 0,5 - 24 hodín, možnosťou umývania polovičnej náplne a funkciou Steam Glosss. O bezpečnosť sa postará funkcia Aquasafe, ktorá ochráni umývačku pred pretečením. Pri každodennom používaní určite oceníme indikátor soli a leštidla ako aj ukazovateľ priebehu programu. Šírka 45 cm.

Pripojené súbory

Beko DFS28131_ navod SK [*.pdf, 7.78 MB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Maximálna hlučnosť: 44 dB
iTrieda energ.účinnosti: A +++
Počet programov: 8
Trieda účin.sušenia: A

Ďalšie vlastnosti

Značka: Beko

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 45 cm
Výška: 85 cm
Hĺbka: 60 cm
Hmotnosť: 39,5 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 44 dB

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A +++
Spotreba vody na cyklus: 8,7 L
Celková spotreba: 0,7 kWh
Trieda účin.sušenia: A
Ročná spotreba energie: 201 kWh
Ročná spotreba vody: 2436 L

Funkcie

iDetská poistka: Áno
Počet programov: 8
iOdložený štart: Áno
Doba cyklu: 242 min.
iAquaStop funkcia: Nie
Počet súprav riadu: 11
AquaSensor funkcia: Áno
Indik. zostávajúceho času: Áno

Ďalšie parametre

Smart (ovládanie mobilom): Nie

Ostatné

Kód produktu: 7648163935

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore