Beko DIN48430AD

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky
10-ročná záruka na motor alebo kompresor po registrácii

Cena:
629,00 €

Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 12,58 €
Elektronický informačný list

Nedá sa rezervovať

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Plne integrovaná umývačka riadu Beko DIN48430AD v šírke 60 cm. Na jedno naplnenie umyje až 14 sád riadu. Automatické dávkovane umývacieho prostriedku AutoDosing samé vyhodnotí koľko prostriedku je potrebné použiť na umývací cyklus. Umývačka Beko DIN48430AD ponúka 8 umývcích programov s možnosťou odloženia štartu o 0,5 - 24 hodín, a ďalšie funkcie ako polovičná náplň, Fast+, Extra sušenie Seam Gloss, Aquaintense, využitie tabliet All in one. Ovládanie vstavanej umývačky je veľmi moderné a rýchle pomocou horného ovládacieho panela Direct Access. Hadica AquaStop zastaví prívod vody v prípade jej porušenia. Vnútornú košovú výbavu tvorí Horný kôš, ktorý je výskovo nastaviteľný do 3 polôh pomocou Acrobat a dolný kôš. Ponúka tiež praktické držiaky pre umývanie plechov.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo

Trieda energetickej účinnosti 2021: D

Popis produktu

Optimálna pre šetrné umývanie.

Praktická plne integrovaná umývačka riadu Beko DIN48430AD bude vašim každodenným pomocníkom v kuchyni. Riady budú dokonale umyté a vás už nemusí trápiť nedokonale umytý riad. Prostredníctvom vysokého tlaku vody umyje vaša umývačka jednoducho akékoľvek pripálené jedlo a vy sa môžete spoľahnúť na dokonalé umytie. Je vybavená Invertorovým motorom ProSmart s nízkou hlučnosťou 44 dB a dlhou životnosťou. Na jedno naplnenie dokáže umyť až 14 sád riadu. K dispozícii má praktické umývacie programy, ktoré si jednoducho navolíte pomocou LED displeja DirectAccess.

  • 8 umývacích programov: Auto program, Predumytie, Glass Care 40, Mini 30, Eco 50, Quick & Shine, Intensive 70, AquaFlex
  • Funkcie: odložený štart, polovičná náplň, Fast+, Extra sušenie Steam Gloss, AquaIntense, Automatická funkcia Tablety All in one.

Invertorový motor

Invertorový motor ProSmart s 10 ročnou zárukou patrí medzi najspoľahlivejšie a najvýkonnejšie motory. Je priamo elektronicky riadený a nepoužíva uhlíky. Dochádza k plynulej priamej regulácii a vďaka tomu dosahuje spotrebič maximálny výkon pri minimálnej spotrebe energie. Môžete si užívať voľné chvíle, zatiaľ čo sa vaša umývačka postará o všetko ostatné.

Nastaviteľné koše

Umývacie koše sú vyrobené z odolného a kvalitného materiálu, majú inovovaný tvar pre dokonalé sušenie a pre dokonalú stabilitu. Horný kôš je vybavený výškovým nastavením Acrobat s prispôsobiteľným rozložením do 3 polôh. Skutočne jednoduchý systém nastavenia košov v troch úrovniach, aby sa zmestili aj tie najväčie hrnce a taniere.

Sprchovacie ramená

Umývačka ponúka až 3 robustné sprchovacie ramená pre dokonalé umytie vášho riadu. Rameno AquaIntense s rotačnou tryskou umyje aj tie najšpinavšie taniere, hrnce a panvice s 5 x vyššou účinnosťou než program Intensive 70. a vás už nemusí trápiť nedokonale umytý riad. Prostredníctvom vysokého tlaku vody umyje vaša umývačka jednoducho akékoľvek pripálené jedlo a vy sa môžete spoľahnúť na dokonalé umytie.

Ďalšie prednosti umývačky

  • SlideFit pánty - vďaka týmto klzným pántom sú vonkajšie dvierka pohyblivé, takže sa pri otváraní vysunú po dvierkach umývačky. Môžu tak mať väčší presah a celkový vzhľad vašej kuchyne nenaruší vysoký sokel.
  • AquaStop - vďaka hadici AquaStop už nie je potrebné mať obavy, že vás umývačka vytopí. V prípade, že príde k porušeniu hadice, jej ventil zastaví prívod vody.
  • Program Quick&Shine - tento program umožňuje za 58 minút umyť a usušiť plnú umývačku riadu.
  • FlexFit pánty dvierok - postačuje im len 3 mm priestor medzi linkou a dvierkami. Nebude kaziť celkový vzhľad kuchynskej linky.
  • AutoDosing - únavné dávkovanie umývacích prostriedkov, už nebude nutné. Naplnte jednorázovo zásobník na umývací prostriedok 1 x mesačne a o ostatné sa postará umývačka s automatickým dávkovaním. Sama vyhodnotí koľko umývacieho prostriedku potrebuje pre daný cyklus. Ušetrí vám tým množstvo financií.
  • Fast+ - prídavná funkcia dokáže zrýchliť umývací program trojnásobne. Ušetrí vám tak dlhé čakanie na čisté poháre a riady.
  • LED signalizácia prevádzky - plne integrovaná umývačka riadu je vybavená signalizáciou prevádzky na podlahu. Vďaka nej viete kedy ju nemáte otvoriť a zároveň nenaruší celkový vzhľad kuchyne.

Pripojené súbory

Beko DIN48430AD_navod SK [*.pdf, 11.64 MB] IL_SK_2051668 [*.pdf, 381.51 kB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Šírka: 59,8 cm
Maximálna hlučnosť: 44 dB
Počet súprav riadu: 14
iTrieda energetickej účinnosti 2021: D

Ďalšie vlastnosti

Značka: Beko
iSmart: Nie
Model: DIN48430AD
Dĺžka hadice: 1,5 m
Dĺžka odvodovej hadice: 1,5 m

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 59,8 cm
Výška: 81,8 cm
Hĺbka: 55 cm
Hmotnosť: 40 Kg

Display/Grafika

iTyp displeja: LCD

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 44 dB

Konektivita

Dĺžka kábla: 1,5 m

Funkcie

iDetská poistka: Nie
Počet programov: 8
iOdložený štart: Áno
Doba cyklu: 227 min.
iAquaStop funkcia: Áno
Počet súprav riadu: 14
AquaSensor funkcia: Áno
Indik. zostávajúceho času: Áno

Energetické údaje

Spotreba vody na cyklus: 9,5 L
Trieda účin.sušenia: A
iTrieda energetickej účinnosti 2021: D
Spotreba elektrickej energie na 100 cyklov: 85 kWh

Ďalšie parametre

iSmart (ovládanie mobilom): Nie

Ostatné

Kód produktu: 7619463977

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore