Beko DIN59530AD

0% úrok pri splátkach na 10 mesiacov.

Cena:
599,00 €

Pôvodná cena 629,00 €
Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 11,98 €

Doprava zdarma

Len vystavené kusy v 1 predajni
Kde môžem produkt rezervovať?

Nedá sa rezervovať

Doporučujeme tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Vstavaná umývačka riadu Beko DIN59530AD zaradená v energetickej triede A+++, s tromi sprchovými úrovňami + špeciálnym dolným ramenom Corner Wash pre 15 sád obedových súprav. Umývačka disponuje a príborovou priehradkou so šírkou cez celú umývačku, proSmart invertorovým motorom s hlučnosťou 40 dB a ochranou proti pretečeniu AquaSafe+. Je vybavená výškovo nastaviteľným košom Acrobat do 3 polôh. Umývačka má množstvo funkcií, ako možnosť polovičnej náplne, extra sušenie, odložený štart a ešte omnoho viac. Umývačka riadu Beko DIN59530AD je vybavená deviatími umývacími programami + na stiahnutie, senzorom čistoty vody a prídavnými funkciami. Ovládanie je umiestnené zhora prostredníctvom LCD displeja.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zdarma
  • Zľava

Zvážte aj tento produkt

Bosch SMV68MX07E Bosch SMV68MX07E

0% úrok pri splátkach na 10 mesiacov.
Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Plne vstavaná umývačka riadu Bosch SMV68MX07E so šírkou 60 cm, na jeden umývací cyklus účinne umyje až 13 obedových súprav. Je zaradená do úspornej energetickej triedy A++, ktorá využíva len minimálne množstvo energie. Výrobca uvádza spotrebu vody za jeden cyklus iba 6,5 l pri programe ECO 50. Ročne potom pri bežnej frekvencii umývania sa spotreba vyšplhá na 1820 l/rok. Spotreba elektrickej energie je 262 kWh/rok. Poteší vás tichá prevádzka, ktorá neprekročí hlučnosť 42 dB. Umývacie programy sú nielenže účinné, ale aj šetrné k riadu. S funkciou časovej predvoľby si môžete nastaviť čas štartu 1-24 hod.. Proti škodám spôsobeným vodou vás 100% chráni technológia AquaStop.

Základné parametre

  • Šírka: 59,8 cm
  • Typ displeja: LED
  • Maximálna hlučnosť: 42 dB

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

 

Šetrné umývanie

Praktická vstavaná umývačka riadu Beko DIN59530AD bude vašim každodenným pomocníkom v kuchyni. Riady budú dokonale umyté vďaka špaciálnemu spodnému umývaciemu ramenu CorneWash. Špeciálne rameno Corner Wash je navrhnuté tak, aby pri umývaní dočiahlo do všetkých kútov umývačky. Riad sa umyje omnoho lepšie, nech už je umiestnený kdekoľvek, a v rohoch umývačky nezostanú nečistoty. Umývačka je zaradená do energetickej triedy A+++, čím je dosiahnutá maximálna energetická úspornosť. Je vybavená Invertorovým motorom ProSmart s nízkou hlučnosťou 40 dB a dlhou životnosťou. Umývačka ponúka možnosť ovládania na dialku (Wifi)+ sťahovanie programov.

Nastaviteľné koše

Kôš je vybavený výškovým nastavením Acrobat s prispôsobiteľným rozložením do 3 polôch a tiež flexibilnou príborovou priehradkou so šírkou cez celú umývačku. Skutočne jednoduchý systém nastavenia košov v troch úrovniach, aby sa zmestili aj tie najväčšie hrnce a taniere. Každá príborová priehradka v umývačkách Beko má svoje vlastné umývacie rameno, aby bolo dosiahnuté vždy dokonalé umytie. Je vynikajúcou voľbou pre tých, ktorí potrebujú čo najviac miesta v spodnom koši. Jej rozmery zároveň umožňujú umývanie vysokých pohárov bez posunutia stredného koša dole a zmenšenia priestoru v spodnom koši.

Invertorový motor

Invertorový motor ProSmart s 10 ročnou zárukou patrí medzi najspoľahlivejšie a najvýkonnejšie motory. Je priamo elektronicky riadený a nepoužíva uhlíky. Dochádza k plynulej priamej regulácii a vďaka tomu dosahuje spotrebič maximálny výkon pri minimálnej spotrebe energie. Môžete si užívať voľné chvíle, zatiaľ čo sa vaša umývačka postará o všetko ostatné.

Komfort pri umývaní

Umývačka Beko DIN59530AD je vybavená  s možnosťou ovládať ju na dialku a dokonca aj sťahovať programy. Je vybavená s funkciami ako:  Polovičná náplň, Fast +, Extra sušenie Steam Gloss, Extra opláchnutie, TrayWash - umývanie plechov, Tablety All in one, Odložený štart 0,5 - 24 hod. O bezpečnosť sa postará funkcia AquaSafe, ktorá ochráni umývačku pred pretečením. 

Programy: 9 programov: Auto program, Predumytie, Glass Care 40, Mini 30, Eco 50, Quick & Shine, Intensive 70, Aquaflex + na stiahnutie: Hygiene, DailyWash, SilentWash, InnerClean na čistenie umývačky

AutoDosing

Nezdržujte sa dávkovaním a šetrite. Naplňte zásobník na umývací prostriedok raz za mesiac a o nič viac sa nestarajte. Umývačka Beko DIN59530AD s automatickým dávkovaním AutoDosing samy vyhodnotia, koľko umývacieho prostriedku na dané umývanie potrebujú. Vy tak ušetríte čas a peniaze, ktoré by inak putovali do odpadu.

Automatické otvorenie dverí

Otvorí si sama, aby para mohla von. Keď ostane umývačka zatvorená, vznikajúca vlhkosť v nej nemá kam ísť a riad tak môže byť mokrý. S automatickým otvorením dverí po skončení umývania unikne prebytočná vlhkosť von a ani nie je treba čakať na skončenie programu.

TrayWash

Špeciálne držiaky na umytie viacerých plechov. Drhnúť plechy ručne je otrava, navyše sa do drezu nikdy poriadne nezmestia. Ale kam sa zmestia, sú umývačky Beko. So špeciálnymi držiakmi plechov tak umyjete až tri plechy naraz, zatiaľ čo budete pripravovať cesto na ďalší koláč.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Šírka: 59,8 cm
iTyp displeja: LED
Maximálna hlučnosť: 40 dB
iTrieda energ.účinnosti: A +++
Počet programov: 9
iOdložený štart: Áno
Doba cyklu: 275 min.
iAquaStop funkcia: Áno
Spotreba vody na cyklus: 9,9 L
Trieda účin.sušenia: A
Počet súprav riadu: 15
AquaSensor funkcia: Áno
Indik. zostávajúceho času: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Beko
Model: DIN59530AD
Dĺžka hadice: 1,5 m
Dĺžka odvodovej hadice: 1,5 m

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 59,8 cm
Výška: 81,8 cm
Hĺbka: 55 cm
Hmotnosť: 41,9 Kg

Obsah balenia

Obsah balenia: 1

Display/Grafika

iTyp displeja: LED

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 40 dB

Konektivita

Dĺžka kábla: 1,5 m

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A +++
Spotreba vody na cyklus: 9,9 L
Trieda účin.sušenia: A

Funkcie

iDetská poistka: Áno
Počet programov: 9
iOdložený štart: Áno
Doba cyklu: 275 min.
iAquaStop funkcia: Áno
Počet súprav riadu: 15
AquaSensor funkcia: Áno
Indik. zostávajúceho času: Áno

Ďalšie parametre

Smart (ovládanie mobilom): Nie

Ostatné

Kód produktu: 7622263977

Všetky parametre

Hore

Recenzie

Hodnotenia zákazníkov

Buďte prvý, kto vloží recenziu k tomuto produktu.

0%
zatiaľ nehodnotené

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore