Beko EWTE8636CSWX0A

  • Doprava zadarmo

Kapacita bubna: 8 Kg, Max.otáčky odstreďovania: 1200 ot./min., Počet programov: 15, Maximálna hĺbka: 59 cm, Trieda energetickej účinnosti 2021: C, Elektronický informačný list


Cena 399,00 €

7,98 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Smart spredu plnená práčka Beko EWTE8636CSWX0A v bielom prevedení disponuje kapacitou bubna pre pranie 8 kg a maximálnymi otáčkami odstreďovania 1200 ot./min. pri hlučnosti 74 dB pre pranie 55 dB. Inteligentná práčka umožňuje sťahovať nové pracie cykly prostredníctvom aplikácie HomeWhiz prostredníctvom Bluetooth. Ponúka 14 štandardných programov + programy pre stiahnutie. K dispozícii sú aj praktické funkcie ako čistenie bubna, skrátenie programu a odložený štart 0 - 24 hod.

Praktický spotrebič s veľkou kapacitou bubna

Smart práčka Beko EWTE8636CSWX0A s predným plnením v bielej farbe s LCD displejom má bočné steny tvaru S-shape, a to pre zvýšenie jej stability. Všetky pracie programy sú navrhnuté tak, aby spotrebovali minimálne množstvo energie a zachovali vysokú účinnosť prania. Na jeden prací cyklus môžete vyprať 8 kg, čo nepochybne ocenia väčšie rodiny. Odstreďovanie dosahuje maximálne 1200 otáčok za minútu. Medzi 14 pracími programami si určite vyberiete vždy ten najvhodnejší pre vaše oblečenie. Inteligentná práčka umožňuje sťahovať nové pracie cykly prostredníctvom aplikácie HomeWhiz prostredníctvom Bluetooth. Hľučnosť počas prania dosahuje 55 dB a počas odstreďovania 74 dB. K dispozícii máte aj možnosť odloženého štartu 0 - 24 hod. Bubon so špeciálnym vzorom AquaWave sa postará sa o šetrné, ale dôkladné vypranie, aby boli vaše obľúbené kúsky čisté a stále ako nové.

Stiahnite si ďalšie pracie programy

Stačí len nainštalovať aplikáciu HomeWhiz do vášho inteligentného telefónu a spárovať ju s práčkou Beko cez Bluetooth. Potom už môžete začať upravovať a sťahovať ďalšie programy, ovládať práčku cez telefón, alebo si vyhľadať návody a rady na najefektívnejšie pranie.

AquaWave bubón

Špeciálny vzor nerezového bubna AquaWave® je navrhnutý tak, aby bol šetrný k textilu, ale pritom umožnil dôkladné vypranie aj tej najjemnejšej látky.

Zrýchlite pranie, keď sa ponáhľate

Funkcia Fast + umožňuje skrátiť vybrané programy. Je tak možné upraviť dĺžku prania až o polovicu štandardného času, ak je potreba.

Para na škvrny

Para SteamCure pomáha v priebehu cyklu odstráneniu odolných škvŕn tým, že prenikne hlboko do tkaniny, škrvny namočí a umožní ich vypranie. Počas odstredenia zase zabraňuje pokrčeniu bielizne, čím uľahčí žehlenie, dokáže odstrániť až 99,9% alergénov vrátane baktérií a vírusov a vie tiež osviežiť inak čistú bielizeň bez nutnosti prania.

Invertorový motor ProSmart

Vďaka ProSmart invertorovému motoru v práčke sa prispôsobuje otáčanie bubnu vašemu oblečeniu. Elektromagnetický spôsob fungovania motoru šetrí energiu a zaručí nízku hladinu hluku s dlhodobou životnosťou spotrebiča. Výsledok prania je tak vždy dokonalý a šetrný nielen pre vašu peňaženku ale aj k vašemu oblečeniu. Užívajte si voľné chvíle, pokým sa vaša práčka postará o zvyšok a to ticho a účinne s 10 ročnou zárukou na motor.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Kapacita bubna 8 Kg
Max.otáčky odstreďovania 1200 ot./min.
Počet programov 15
Maximálna hĺbka 59 cm
Trieda energetickej účinnosti 2021 C

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Beko EWTE8636CSWX0A

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené