Beko GN1416231ZX

  • Výpredaj - 38 %

Šírka: 91 cm, Výška: 179 cm, Maximálna hlučnosť: 43 dB, Celkový čistý objem: 541 L, Čistá kapacita chladničky: 376 L, Čistá kapacita mrazničky: 165 L, Dvojokruhový NoFrost: Áno,


Cena 799,00 €

Zľava 38% z pôvodnej ceny: 1 299,00 € Zobraziť nápoveď

15,98 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Americká chladnička GN1416231ZX s LED osvetlením v nerezovej farbe. Chladnička v celkovom objeme 376 l s EverFres+ nulovou zónou s možnosťou nastavenia teploty medzi -6 °C do + 10 °C a aktívnym modrým svetlom pre dlhšie uchovanie čerstvosti potravín. Poličky vo dvierkach chladničky sú výškovo nastaviteľné, poličky v chladničke sú sklenené. Chladnička s mrazničkou je vybavená antibakteriálnym tesnením a antibakteriálnym protizápachovým filtrom a ionizérom. Mraznička v objeme 154 l je vybavená 3 plastovými zásuvkami, automatickým výrobníkom ľadu s manuálne dopĺňanou vodou. Invertorový kompresor americkej chladničky Beko GN1416231ZX s maximálnou hlučnosťou 43 dB. Chladnička disponuje vstavaným displejom. Šírka 91 cm.

 

 

 

Moderné technológie

Americká chladnička Beko GN1416231ZX disponuje niekoľkými modernými technológiami. Jednou z nich je aktívne svetlo s modrou farbou zabezpečuje pokračovanie procesu fotosyntézy v čerstvom ovocí a zelenine. Vďaka tomuto systému nielen udržíte na dlhšiu dobu sviežosť ovocia a zeleniny, ale zvýšite aj ich nutričné hodnoty.

Antibakteriálne tesnenie a filter

Tesnenia vo dverách chladničiek je obvykle veľmi náročné udržiavať v čistote, a tak sa stáva ideálnym prostredím pre šírenie baktérií. Chladnička ponúka antibakteriálne tesnenie, ktoré udržuje priestor bez choroboplodných zárodkov, vytvára sa tak antibakteriálna bariéra a tá chráni vnútrajšok chladničky od nežiaducich mikroorganizmov. Prostredie chladničky tak bude pre vaše potraviny klinicky nezávadné. Chladnička je vybavená špeciálnym protizápachovým filtrom, ktorý čistí cirkulujúci vzduch vo vnútri chladničky a tak eliminuje nepríjemný zápach a baktérie. Ionizátor neutralizuje baktérie a víry zodpovedné za nepríjemný zápach v chladničke. Vďaka tomu v chladničke cirkuluje iba čistý vzduch a potraviny môžete skladovať dlhšiu dobu.

ProSmart Invertorový kompresor

Pre zachovanie tichej a úspornej domácnosti je chladnička vybavená ProSmart invertorovým kompresorom. Je tou najlepšou voľbou pre vašu chladničku. Je až štyri krát tichší než štandardný kompresor a jeho spotreba elektriny je nižšia a pritom si zachováva dlhú životnosť. Hlučnosť vďaka inverotorvému kompresoru je len 43 dB.

Vlastnosti

Hlavnou prednosťou tejto americkej chladničky je skvele riešený úložný priestor. Vďaka efektívne usporiadaným policiam a priehradkám budete mať potraviny vždy pekne uskladnené. Chladnička má 4 dvere. Na vrchu sa nachádza chladiaca časť s celkovým objemom 376 litrov. Disponuje sklenými policami a výškovo nastaviteľnými poličkami vo dverách chladničky a multizónovým priestorom s nulovou zónou EverFresh+ v objeme 30 litrov s plastovými zásuvkami s aktívnym modrým svetlom pre dlhšie uchovanie čerstvosti potravín. Mraziaca časť v spodnej časti s objemom 165 l je vybavená  plastovými zásuvkami a výrobníkom ľadu s manuálnym dopĺňaním s kapacitou výroby ľadu 2 kg / deň. Mraziaca kapacita mrazničky je 8 kg / 24 hodín a akumulačnou dobou v prípade výpadku prúdu 15 hodín. Vždy perfektný prehľad o stave zásob v chladničke, budete mať vďaka praktickému vnútornému LED osvetleniu. Ďalšími prednosťami sú

  • NoFrost mraznička
  • ionizátor
  • antibakteriálne tesnenie dverí
  • antibakteriálny protizápachový filter
  • vstavaný displej
  • invertorový kompresor
  • hlučnosť 43 dB

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 91 cm
Výška 179 cm
Maximálna hlučnosť 43 dB
Celkový čistý objem 541 L
Čistá kapacita chladničky 376 L
Čistá kapacita mrazničky 165 L
Dvojokruhový NoFrost Áno

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Beko GN1416231ZX

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené