Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Paušál na Istotu na chladničky Paušál na Istotu na chladničky

  Nákupom na paušál získate s chladničkou balík služieb. Dovoz až do kuchyne, inštaláciu, predĺženú záruku, náhradnú počas opravy.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

Hore

Zvážte aj tento produkt

Samsung RFG23UERS1/XEO Samsung RFG23UERS1/XEO

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky
10-ročná záruka na vybrané časti produktu

5 (3)

Americká chladnička Samsung RFG23UERS1/XEO je zaradená do energetickej triedy A+ s originálnym prevedením a dizajnom, s veľkým vnútorným priestorom. Jej celková čistá kapacita je až 520 litrov. Chladiaca časť má objem 396 l a mraziaca časť 124 l. Disponuje špeciálnymi funkciami ako je funkcia Multi Flow, Twin cooling TDM takže cirkulácia vzduchu v chladničke a mrazničke je oddelená., NoFrost, či funkcia CoolSafe Lock. Ďalej je vybavená LED displejom. Mraznička je vybavená výrobníkom ľadu a LED osvetlením. Americká chladnička Samsung RFG23UERS1/XEO ponúka aj alarm dverí.

Základné parametre

 • Šírka: 90,8 cm
 • Výška: 177,4 cm
 • Maximálna hlučnosť: 44 dB

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

 

 

Veľký skladovací priestor

Hlavnou prednosťou tejto americkej chladničky Beko GNE 134630 X je skvele riešený úložný priestor. Vďaka efektívne usporiadaným policiam a priehradkám budete mať potraviny vždy pekne uskladnené. Chladnička má 4 dvere. Na vrchu sa nachádza chladiaca časť s celkovým objemom 380 litrov. Disponuje sklenými policami, poličkami vo dverách chladničky a multizónovým priestorom s nulovou zónou  v objeme 25 litrov s plastovými zásuvkami s aktívnym modrým svetlom pre dlhšie uchovanie čerstvosti potravín. Mraziaca časť v spodnej časti s objemom 155 litrov je vybavená plastovými zásuvkami. Mraziaca kapacita mrazničky dosahuje 13 kg / 24 hodín a akumulačnou dobou v prípade výpadku prúdu 15 hodín.

Multifunkčná zóna

Špeciálny priestor, ktorý môžete použiť v závislosti na vašich potrebách ako mrazničku alebo chladničku. Teplotný rozsah od -6°C až +10°C zaistí, že budete mať vždy miesto pre čerstvé produkty alebo mrazené potraviny. Teda ponúka optimálne miesto pre skladovanie potravín za všetkých okolností a len vy môžete rozhodnúť, či chcete viac priestoru pre chladničku alebo mrazničku.

Výrobník ľadu

Chladnička po pripojení vody  má aj výrobník ľadu a dávkovač chladených nápojov pomocou ktorého sa ľahko dostanete k osviežujúcej vode, či krištáľovo čistému ľadu. Jednoduchým stlačením tlačidla budete mať okamžite k dispozícii čistú prefiltrovanú a osviežujúcu vodu, alebo pohodlne naplníte pohár kockami ľadu. Odteraz sa môžete osviežiť kedykoľvek a veľmi jednoducho.

Neo Frost

Technológia NeoFrost. Dokonalá varianta No Frost chladenia. Má dva nezávislé výparníky a ventilátory v jednom zariadení. Udržuje optimálnu vlhkosť vzduchu v chladničke a nízku vlhkosť v mrazničke.

Ionizátor

Ionizátor neutralizuje baktérie a víry zodpovedné za nepríjemný zápach v chladničke. Vďaka tomu v chladničke cirkuluje iba čistý vzduch a potraviny môžete skladovať dlhšiu dobu.

Protizápachový filter

Chladnička je vybavená špeciálnym filtrom, ktorý čistí cirkulujúci vzduch vo vnútri chladničky a tak eliminuje nepríjemný zápach a baktérie.

Aktívne modré svetlo

Potraviny uložené v zásuvke na ovocie a zeleninu, ktorá je osvetlená modrým svetlom (modrá paprika), predlžuje čerstvosť a zvyšuje obsah vitamínov.

Antibakteriálne tesnenie

Tesnenia vo dverách chladničiek je obvykle veľmi náročné udržiavať v čistote, a tak sa stáva ideálnym prostredím pre šírenie baktérií. Chladnička ponúka tesnenie ktoré udržuje priestor bez choroboplodných zárodkov, vytvára sa tak antibakteriálna bariéra a tá chráni vnútrajšok chladničky od nežiaducich mikroorganizmov. Prostredie chladničky tak bude pre vaše potraviny klinicky nezávadné.

ProSmart Invertorový kompresor

Pre zachovanie tichej a úspornej domácnosti je chladnička vybavená ProSmart invertorovým kompresoom s 10 letou zárukou. Je tou najlepšou voľbou pre vašu chladničku. Je až štyri krát tichší než štandardný kompresor a jeho spotreba elektriny je nižšia a pritom si zachováva dlhú životnosť. Hlučnosť vďaka inverotorvému kompresoru je len 46 dB.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Šírka: 92 cm
Výška: 182 cm
Maximálna hlučnosť: 46 dB
Čistá kapacita chladničky: 373 L
Čistá kapacita mrazničky: 149 L
Dvojokruhový NoFrost: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Beko
iSmart: Nie

Chladnička

Beznámrazový systém (chladnička): Áno
Čistá kapacita chladničky: 373 L

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: nerez
Šírka: 92 cm
Výška: 182 cm
Hĺbka: 72 cm
Hmotnosť: 120 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 46 dB

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Ďalšie parametre

iTrieda energ.účinnosti: A++
iSmart (ovládanie mobilom): Nie
Dvojokruhový NoFrost: Áno

Funkcie

iDetská poistka: Nie
No Frost (mraznička): Áno
Rýchle zmrazenie: Áno
Alarm: Áno
Zásobník vody: Áno
Výrobník ľadu: Áno

Mraznička

Čistá kapacita mrazničky: 149 L
Počet zásuviek v mrazničke: 3

Energetické údaje

Ročná spotreba energie: 351 kWh
Klimatická trieda: SN
Energ.trieda (chlad.): A ++
Mraziaci výkon: 13 kg/24h

Čerstvá zóna

Priehradka Fresh Zone: Áno

Dizajn

Počet kompresorov: 1
Viac-prúdový vzduchový systém: Nie

Ostatné

Kód produktu: 7268741384

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore