Beko HCA63640B

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 43 %

Šírka: 59.5 cm, Maximálna hlučnosť: 67 dB, Maximálny výkon odsávania: 632 m3. Viac info

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Nástenný digestor Beko HCA63640B v čiernej farbe je zaradený do energetickej triedy A. Zbaví vašu kuchyňu všetkých pár, nepríjemných zápachov a vlhkosti. Je použiteľný pre odťah aj pre recirkuláciu. Osvetlenie digestora je prostredníctvom 2 x LED žiaroviek. K dispozícii sú 3 stupne rýchlosti s maximálnym výkonom 632 m³/h a funkciou automatického vypnutia. Ovládanie odsávača pár Beko HCA63640B je zabezpečené prostredníctvom dotykových tlačítok a je umiestnené vpredu. K dispozícii je kovový tukový filter. Maximálna hlučnosť dosahuje 67 dB. Šírka 60 cm.

 

 

Odsávanie výparov

Nástenný digestor Beko HCA63640B je vynikajúcou možnosťou na odstraňovanie nepríjemných výparov a zápachov, ktoré sa vytvárajú počas každodennej prípravy jedál v domácnosti. Pomocou neho si môžete užívať príjemne čisté a svieže prostredie vo vašej kuchyni už počas varenia. Disponuje tromi výkonnostnými stupňami odsávania s elektronickým ovládaním. S digestorom si môžete užívať maximálne pohodlie a príjemné prostredie vo vašej kuchyni. Jeho prevádzka je možná s odvetrávaním alebo s cirkuláciou vzduchu. Pri recirkulácii je možnosť odsávač použiť bez odvodu vzduchu do komína s uhlíkovým filtrom Beko UF-22, ktorý je potrebné zakúpiť zvlášť.

Optimálny pre jednoduché varenie

Dizajn odsávača je veľmi elegantný a vhodný do takmer každej kuchyne. Je vhodný pre montáž nad varnú zónu a jeho šírka je 60 cm. Dekoračný priestorový digestor má povrchové prevedenie čierne. Disponuje aj osvetlením pracovného miesta pomocou dvoch LED žiaroviek V balení je kovový tukový filter, ktoré sú umývateľné v umývačke riadu.

Vlastnosti

  • Trieda energetickej účinnosti: A
  • 1 motor
  • 3 rýchlosti
  • Elektronické dotykové ovládanie
  • Maximálny výkon: 632 m³/h.
  • Hlučnosť: 46 - 67 dB
  • Osvetlenie: 2 LED bodové svetlá
  • 1 tukový filter

Automatické vypnutie

Digestor disponuje funkciou automatického vypnutia, ktorá vypne odsávač po 15 minútach od spustenia. Vďaka tejto funkcii môžete opustiť kuchyňu hneď po príprave pokrmu s istotou, že všetky nepríjemné pachy budú odstránené a odsávač sa vypne.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 59.5 cm
Maximálna hlučnosť 67 dB
Maximálny výkon odsávania 632 m3

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Beko HCA63640B

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené