Beko HCB63741BX

  • Zľava

Šírka: 60 cm, Maximálna hlučnosť: 64 dB, Maximálny výkon odsávania: 730 m3, Počet rýchlostí: 4. Viac info

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Komínový digestor Beko HCB63741BX vybavený funkciou čistenia vzduchu. Elektronické ovládanie digestora je umiesnené na prednom paneli. Ponúka 4 úrovne rýchlosti a funkciu automatického vypnutia. Zaradený je v energetickej triede D s výkonom odsávania 730 m³/h. Hodí sa pre montáž s odťahom aj recirkuláciu. Maximálna hlučnosť dosahuje 71 dB. Osvetlenie pracovného priestoru pod digestorom zabezpečujú 2 x 28 W halogénové žiarovky. Digestor Beko HCB63741BX má vo výbave 2 kovové tukové filtre. Šírka 60 cm.

 

 

 

Varenie bez nepríjemného pachu

Pri varení, pečení alebo grilovaní vzniká prebytok pár ktoré zhoršujú vašu prácu v kuchyni a zapĺňajú celý priestor. Komínový digestor Beko HCB63741BX sa postará o ich rýchle odsatie a vy sa budete môcť venovať vareniu v príjemnom prostredí. Vďaka jeho výkonu a rýchlemu odsávaniu sa môžete najesť v čistej a sviežej kuchyni, v ktorej sa nebudú nachádzať žiadne nepríjemné zápachy. Digestor má zabudovaný jeden kvalitný motor, ktorý zabezpečuje výkon 730 m³/h za hodinu a pracuje s hlučnosťou maximálne 71 dB. Ponúka 4 úrovne nastavenia rýchlosti s funkciou automatického vypnutia, ktoré si jednoducho navolíte prostredníctvom elektronického ovládania.

Automatické vypnutie a čistenie vzduchu

Digestor disponuje funkciou automatického vypnutia, ktorá vypne odsávač po 15 minútach od spustenia. Vďaka tejto funkcii môžete opustiť kuchyňu hneď po príprave pokrmu s istotou, že všetky nepríjemné pachy budú odstránené a odsávač sa vypne. Funkcia čistenia vzduchu sa automaticky zapína každú celú hodinu na 10 minút v najnižšej úrovni. Zabezpečuje tak neustálu výmenu vzduchu v kuchyni pri minimálnej spotrebe energie a nízkej úrovni hluku.

Halogénové osvetlenie

Svetlo z digestora sa príjemne šíri po celej pracovnej doske a vy tak máte prehľad, kde čo máte. Výkonný odsávač pár je vybavený kvalitným osvetlením, ktoré je dostatočne silné 2 x 28 W pre osvetlenie priestoru pod digestorom i mimo neho. Všetky obľúbené pokrmy pre Vás i Vašich blízkych pripravíte komfortnejšie a jednoduchšie. 

Filter

Odsávač pár disponuje vyberateľným 2 kovovými filtrami pre zachytávanie tukových častíc. Odsávač ponúka aj spôsob recirkulácie - uhlíkový filter UF-13 nie je súčasťou balenia. Je potrebné ho zakúpiť zvlášť.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 60 cm
Maximálna hlučnosť 64 dB
Maximálny výkon odsávania 730 m3
Počet rýchlostí 4

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Beko HCB63741BX

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami